Strony związane z hasłem: młodzież - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'młodzież':

 • Forum młodzieżowe »

  Nudzisz się przed kompem, chciałbyś podyskutować na młodzieżowe, interesujące Cię tematy? Wejdź na nasze-forum.net - forum które wyróżnia się spośród innych tego typu forów iście młodzieżowym stylem oraz w pełni luźną, i miłą atmosferą. To forum działa już prawie rok czasu, ono nie zniknie z sieci po kilku miesiącach. Serdecznie zapraszamy do rejestracji.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ściagi Wypracowania »

  Serwis uczniów i studentów. Znajdziecie tu opracowania maturalne, ściągi i wypracowania. Streszczenia lektur. Na stronie wszystkie prace posegregowane tematycznie. Stanisław Wyspiański urodził się 15 I 1869 r. w Krakowie. Zmarł tamże, 28 XI 1907r. Jego ojciec, Franciszek, był rzeźbia­rzem. Stanisław od 1880 r. wychowywał się u krewnych. Uczę­szczał do gimnazjum św. Anny. W 1887 r. rozpoczął studia ma­larskie w Szkole Sztuk Pięknych w Krakowie. W lalach 1887-1890 oraz 1896-1897 uczęszczał na Uniwersytet Jagielloński, gdzie słuchał wykładów z historii sztuki, historii i literatury. W 1890 r. odbył podróż wiodącą przez Włochy i Szwajcarię do Francji, a stamtąd do Niemiec i Pragi czeskiej. W lalach 1891-1894 trzykrotnie jeszcze przebywał w Paryżu. W tym okresie dużo malował, a rów­nocześnie coraz więcej uwagi poświęcał teatrowi. W sierpniu 1894 r. powrócił do Krakowa. Nawiązał tu współpracę z Teatrem Miejskim. Początkowo pracował w tea­trze jako malarz-dekorator, ale szybko rozwinął swą twórczość dramatyczną. W 1902 r. został docentem Akademii Sztuk Pięknych, a w 1905 r. - radnym miasta Krakowa. Należał do inicjatorów sztuki stosowanej, projektował wnętrza i meble. Około roku 1905 zapadł ciężko na zdrowiu i osiadł w podkrakowskich Węgrzcach. Został po­chowany na Skałce, w krypcie zasłużonych. Byt jednym z głównych twórców przełomu w sztuce polskiej na pograniczu XIX i XX w. Zapraszamy

  Data dodania: 08 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Slang młodzieżowy »

  Słownik slangu młodzieżowego. Zawiera definicje i przykłady użycia słów, które występują w mowie potocznej wielu młodych Polaków. Definicje zostały sprawdzone i opisane, a przykłady pozwalają zaprezentować w jakim kontekście są używane. System tagów i znaczeń pozwala w łatwy sposób znaleźć hasło zarówno w znaczeniu slangowym jak i słownikowym.

  Data dodania: 19 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Zimowiska i Obozy Zimowe dla dzieci i młodzieży »

  Zimowiska i Obozy Zimowe dla dzieci i młodzieży - katalog ofert zimowisk i obozów zimowych - obozy narciarskie i snowboardowe - oferty na ferie zimowe, obozy zimowe, zimowiska, obozy narciarskie, obozy snowboardowe - Zimowiska w górach, nad morzem, na jurze i mazurach - obozy krajowe i zagraniczne - Ferie Zimowe dla Rodziców z Dziećmi.

  Data dodania: 23 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Forum Wielotematyczne »

  Forum wielotematyczne ABoard.pl to miejsce w internecie, gdzie znajdziesz ludzi o podobnych zainteresowaniach, możesz poszerzyć swoje horyzonty. Na forum mieści się wiele ciekawych ogólnotematycznych jak i tematycznych dyskusji. Serdecznie zapraszamy na forum.

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Blog, podróże, miłość, kobiety »

  samozwańczy podróżnik, obserwator codzienności, wysłuchiwacz przyjaciół, miłośnik kotów i marzyciel...
  Ulubione filmy

  * The butterfly effect
  * Juno
  * Eternal sunshine on the spotless mind
  * Hors de Prix
  * the Devil wears Prada
  * Younger than you
  * Four Weddings and the Funeral
  * One flew over the Cucoo's nest
  * Leon
  * Sixth sense
  * the Graduate
  * a beautiful mind

  Ulubiona muzyka

  * Carla Bruni
  * Morcheeba
  * Ben Harper
  * Tracy Chapman
  * Macy Gray
  * Bob Marley
  * Jenis Joplin
  * Queen
  * The Beatles
  * Angela McCluskey
  * Myslovitz Oasis
  * Maria Peszek
  * Michael Jackson

  Ulubione książki

  * Sto lat samotności (Marquez)Nieznośna lekkość bytu (Kundera)Los powtórzony (Wiśniewski)
  * Weronika postanawia umrzeć (Coelho) Gdy tylko wydam moje "Ezotero" i "Pod dobrym niebem Ewhai" także znajdą się w tym gronie ;)

  Data dodania: 25 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Capoeira Camangula Myszków »

  Oficjalny portal sekcji myszkowskiej grupy Capoeira Camangula. Jest ona częścią najstarszej i największej grupy w Polsce, która powstała w 1998r. Sekcja jest prowadzona przez doświadczonego instruktora z ponad 9 letnim stażem w capoeira oraz z licencją instruktora samoobrony wydaną przez Ministra Edukacji i Sportu. Treningi są dla dzieci od lat 6, młodzieży i starszych. Zapraszamy.

  Data dodania: 30 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stop przemoc wobec dzieci i młodzie zy ..! »

  Stop przemoc wobec dzieci i młodzieży !nStop pedofilia, stop pornografia i itd..Stop przemoc i itd....ntu wskazówki;informacja,pomoc,porady,mozna zgłaszaj icydent anonimowo i podając dane,twoje prawa i wszelkie rozne porady wsazówki i pomoc dla \\\'dziecka młozieży i dorosłego ..!nautor strony domowej n.a-emil ;gregorin1@interia.pl

  Data dodania: 13 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Rodzinne Darius »

  Darius to Rodzinne Centrum i jak sama nazwa wskazuje chodzi tu o całą rodzinę czyli jest to ośrodek przeznaczony dla całej rodziny, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych rodziców czy babć i dziadków. Cała rodzina może przyjść do takiego centrum po różnorodne porady, usługi leczenia i wskazówki. Centrum Rodzinne Darius specjalizuje się w leczeniu zaburzeń psychologicznych, adhd i innych. Zatrudnia specjalistów seksuologów, psychoterapeutów. Prowadzi zajęcia arteterapii. Centrum organizuje również gdy i zabawy dla dzieci, które pozwalają im się lepiej rozwinąć – rozwój poprzez sztukę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Jesteśmy zlokalizowani w Warszawie (Tarchomin, Białołęka).

  Data dodania: 05 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zarabianie na blogach »

  Z prawdziwą przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji nasz darmowy serwis blogowy. Dzięki naszemu portalowi, każdy bezproblemowo założy swojego bloga. Wykonana w ten sposób własna witryna może służyć różnym celon - między innymi można dzięki niej prowadzić działalność zarobkową.

  Data dodania: 19 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lingoplanet - Szkoła języków obcych - Nauka angielskiego i niemieckiego, materiały edukacyjne. »

  Szkoła języków obcych oferuje zajęcia z angielskiego i niemieckiego. Prowadzimy m.in. szkolenia dla dzieci od 2 do 10 r.ż. w małych grupach, zajęcia indywidualne (korepetycje), naukę języka w przedszkolach, spotkania konwersacyjne dla dorosłych i wyjazdy zagraniczne z lingwistami. Nasza kadra to wykwalifikowani nauczyciele z doświadczeniem. W ofercie firmy znajdują się również materiały edukacyjne do nauki języka. Dla stałych klientów oferujemy liczne promocje.

  Data dodania: 16 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Let's English Bartoszyce, Profesjonalne lekcje języka angielskiegp »

  Nasza firma specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego.
  Lekcje są profesjonalne, prowadzone przez nauczyciela z doświadczeniem w zawodzie.
  Oferujemy lekcje indywidualne lub w małych grupach (sam wybierasz).
  Uczymy dzieci w wieku przedszkolnym. Zapewniamy atrakcyjne formy zajęć. Pomagamy w nauce dzieciom oraz młodzieży. Przygotujemy Cię do egzaminu językowego (matura, egzamin gimnazjalny, certyfikaty)
  Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania.
  Przygotujemy Cię językowo do wyjazdu za granicę (do pracy, w interesach, na wypoczynek).
  Prowadzimy szkolenia dla firm. Proponujemy naukę także w wakacje. Sam ustalasz częstotliwość i godziny zajęć. Nauka w godzinach porannych, popołudniowych oraz wieczornych. Indywidualny tok nauki, miła, domowa atmosfera.
  Dodatkowo proponujemy tłumaczenia niewymagające tłumaczenia przysięgłego (listy, instrukcje, teksty techniczne, streszczenia prac dyplomowych. Serdecznie zapraszamy!
  Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdź co czeka Cie PoLekcjach? »

  Polekcjach.com powstało aby wyjaśniać ważne dla dzieci sprawy, przestrzegać je przed zagrożeniami, odpowiadać na nurtujące pytania, promować aktywność sportową, intelektualną, hobbystyczną oraz po prostu bawić. Poruszane tematy dotyczą nauki, hobby, sztuki, dojrzewania, miłości, różnego rodzaju problemów z alkoholem, narkotykami, bezpiecznym korzystaniem z sieci itp.

  Dokładamy wszelkich starań, aby każdy znalazł w nim coś dla siebie. Portal jest niczym wielka księga, pełna przygód. Każda zakładka, każda strona odkrywa przed małymi poszukiwaczami nowe światy i przestrzeń, w której mogą dać upust wyobraźni, aktywując swoje nieograniczone pokłady potencjału twórczego i energii.

  Każdemu dziecku bez względu na pochodzenie, status społeczny czy miejsce zamieszkania dajemy szansę rozwoju osobistego, poszerzania horyzontów i korzystania z wszystkich oferowanych przez nas treści. Począwszy od ciekawych artykułów, śmiesznych filmów, konkursów, psychotestów, quizów, kawałów, gier po wydarzenia, ipmrezy, ale nie tylko. Na PoLekcjach.com budujemy bazę aktywnych miejsc. Tu szybko wyszukasz szkołę, dom kultury, klub sportowy, animatora urodzin, korepetytora, teatr, basen, zoo, czy ściankę wspinaczkową. Możesz je oceniać, komentować, przeglądać zdjęcia, filmy czy wydarzenia przez nie zamieszczane.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia terapii uzależnień »

  Wychowawcza Poradnia Rodzinna ARIADNA proponuje pomoc osobom uzależnionym od środków odurzających i nałogowych zachowań oraz członkom ich rodzin (osobom współuzależnionym). Specjaliści terapii uzależnień tworzący poradnię posiadają też duże doświadczenie w pracy z młodzieżą w kryzysie dojrzewania i ich rodzicami.

  Data dodania: 31 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konto Młodzieżowe »

  Informacje finansowe skierowane do uczniów i młodzieży, podane w przystępny i łatwy do zrozumienia sposób. W serwisie znaleźć można między innymi porady dotyczące analizy bankowych tabeli opłat i prowizji, kosztów prowadzenia kont młodzieżowych oraz praktyczne informacje związane z wyborem pierwszego konta. Na stronach kontomlodziezowe.com ważną rolę pełnią również artykuły związane z oszczędzaniem – prezentowane są korzyści płynące z odkładania pieniędzy oraz wyrobienia w sobie nawyku oszczędzania od najmłodszych lat. Dzięki temu start w dorosłość nie będzie oznaczał konieczności zaciągania kredytów nawet, jeśli rodzice są w trudnej sytuacji finansowej. Misją serwisu jest to, aby wyposażyć młodego człowieka w pełen zestaw umiejętności pozwalających na krytyczną ocenę i analizę ofert banków, a także przekazanie podstawowych pojęć związanych z ekonomią.

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Czapki-karo.pl - Najmodniejsze czapki dziecięce - polski producent »

  Tutaj znajdziesz modne czapki dziecięce na każdą porę roku. Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem i produkcją czapek dla dzieci - od niemowlęcia do nastolatka.W produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, starannie dobieramy wzory i kolory, aby czapki były modne, wygodne, a przede wszystkim bezpieczne. Jesteśmy na rynku odzieży dziecięcej od 1990 roku.

  Data dodania: 16 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Domstrachow.com.pl »

  Blog o wychowaniu, edukacji, dzieciach. Dom strachów jest z pozoru trudną zagadką rodzinną. To przeciętny dom, dom każdej rodziny, w którym codzienność czasem nieźle daje w kość. Oprócz historii z życia, są podane w pigułce nowości z dziedziny edukacji, nowości książkowe, propozycje filmowe związane z tematyką rodzinną.

  Data dodania: 09 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klasyczne tornistry komfortowe plecaki »

  Kolorowe plecaki oraz tornistry szkolne dla dzieci i młodzieży wyprodukowane w Europie,przez renomowane firmy. Produkty o najwyższej jakość i bezpieczeństwie dla dzieci. Profesjonalna konstrukcja tornistra i plecaka zapobiega wadom kręgosłupa. Gwarancja producenta 3 lata na tornister lub plecak.

  Data dodania: 20 10 2016 · szczegóły wpisu »