Strony związane z hasłem: Monety Okolicznościowe - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'Monety Okolicznościowe':

 • NUMIZMATYKA MONETY : Kolekcjonerskie, Okolicznościowe, Złote, Srebrne »

  SKLEP numizmatyczny e-xcalibur.pl jest oficjalnym dystrybutorem monet i numizmatów emitowanych przez Narodowy Bank Polski oraz Mennicę Polską SA. Prowadzimy zapisy na abonamenty numizmatyczne monet emitowanych przez Narodowy Bank Polski.

  Data dodania: 04 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Numizmatyka, monety, katalog monet »

  Strona dla interesujących się kolekcjonerstwem monet. Katalog monet kolekcjonerskich. Aukcje Allegro. Monety złote, srebrne, 2 zł GN. strona dla Pasjonatów i amatorów kolekcjonerstwaMoneta, monety, monety srebrne, monety złote, 2 zł GN, 2 zł NG, monety kolekcjonerskie, monety okolicznościowe, numizmatyka, numizmaty, monety 1923-1939, portal, sklep numizmatyczny, sklepy numizmatyczne, aukcje, allegro,
  katalog, katalog monet,kolekcjoner, monet.

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Coinz.eu - katalog monet świata »

  Katalog współczesnych monet obiegowych Europy i świata. Zdjęcia numizmatów, informacje o mennicach, nakładach i projektantach monet. Monety skatalogowane alfabetycznie i chronologicznie wg państw i okresów obowiązywania walut. Kody ISO ułatwiające identyfikację. Katalog monet w języku polskim i angielskim. Forum numizmatyczne.

  Data dodania: 25 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Skarbnica Narodowa »

  Skarbnica Narodowa jest jednym z wiodących dystrybutorów monet okolicznościowych. Należymy do grupy Samlerhuset Group BV z główną siedzibą Amsterdamie. Na naszej witrynie znaleźć można wszystko co związane z monetami, medalami i numizmatami. Oferujemy duży wybór srebrnych oraz złotych monet. W sprzedaży znajdą również Państwo monety Narodowego Banku Polskiego, emisje historyczne, emisje tematyczne, między innymi papieskie, przyroda, ludzie, wydarzenia. Posiadamy w swojej ofercie także produkty ekskluzywne. Dla kolekcjonerów z prawdziwego zdarzenia posiadamy specjalistyczne akcesoria. Nowością u nas są monety Igrzysk Olimpijskich od roku 1952 do 2012. Z okazji organizacji UEFA Euro 2012 do sprzedaży wprowadziliśmy niepowtarzalne medale na których ukazana będzie Historia Polskiego Futbolu. Kolekcję tę otworzy złoty medal niezapomnianego meczu Polska-Anglia w 1973 na Wembley.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • SKLEP NUMIZMATYCZNY - monety zagraniczne »

  Numizmatyka to dyscyplina zajmująca się badaniem monet, banknotów i innych środków płatniczych ze względu na ich historię, estetykę oraz technikę wyrobu. Kompetentna wycena numizmatyczna powinna być przewodzona przez osoby, jakie w specjalności obecne są od wielu lat i posiadają niezbędną wiedzę merytoryczną. Sklep numizmatyczny, który prowadzimy, działa nieprzerwanie od 1997 roku i ma swoją siedzibę w Łodzi. Kierowany jest przez entuzjastów numizmatyki, którzy nieprzerwanie stawiają na rozwój oraz pielęgnację swojej pasji. W naszej firmie absorbujemy się oceną monet, banknotów, odznaczeń, pocztówek oraz innego modela dawnych produktów. Oferujemy nader konkurencyjne ceny, szybki czas realizacji zleceń oraz rzetelną współpracę. Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z naszą ofertą i odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »