Strony związane z hasłem: montaż LPG - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'montaż LPG':

 • Instalacje gazowe LPG - montaż, sprzedaż, serwis »

  Firma PITEC to regionalny lider (na rynku miasta Poznań i okolic) w montażu samochodowych instalacji gazowych. Jesteśmy warsztatem partnerskim największego w europie, Polskiego producenta sterowników instalacji gazowych: AC. Dodatkowo jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem instalacji AC STAG. Prowadzimy hurtownie LPG.
  Nasi pracownicy to od lat wyszkoleni ludzie, którzy zajmują się autogazem od wielu lat. Potrafimy serwisować instalacje starego typu (I, II, III generacji), jesteśmy jedną z najstarszych firm na rynku LPG - znamy więc również starsze technologie.
  Najnowsze silnik z bezpośrednim wtryskiem paliwa (np. FSI, TSI, TFSI) również nie są dla nas żadną zagadką! Również do takich silników jesteśmy w stanie założyć poprawnie działającą instalację LPG, która sprawi że silnik na gazie będzie pracował jak na benzynie (bez zauważalnej utraty mocy ani kultury pracy).

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje gazowe słupsk »

  Waldgaz to doskonała oferta montażu instalacji gazowych na najwyższym poziomie. Firma posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie, dzięki czemu wyrobiła sobie świetne kontakty i nawiązała współpracę z czołowymi producentami części serwisowych do instalacji gazowych i dzięki zdobytej przez te lata wiedzy może teraz bardzo szybko i profesjonalnie montować instalacje gazowe do różnego rodzaju samochodów. Waldgaz to nie tylko montaż instalacji gazowych ale również ich serwis oraz pomoc w postaci doradztwa przez doświadczonych specjalistów w dziedzinie.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Auto Gaz Aries - samochodowe instalacje gazowe LPG »

  Mechanika i diagnostyka pojazdowa, montaż i serwisowanie samochodowych instalacji gazowych LPG.Firma AUTO GAZ ARIES swoimi początkami sięga do roku 1993 kiedy to rozpoczęła działalność w zakresie diagnostyki, regulacji i mechaniki samochodowej. Przez kolejne lata doskonaliła swoje umiejętności mechaniczne oraz rozpoczęła montaż instalacji gazowych w samochodach. W roku 1995 uruchomiliśmy stację LPG tankowania gazem płynnym propan-butan i wymiany butli, gdzie w późniejszym czasie firma przeprowadziła się do nowej siedziby w Brzeszczach (woj. małopolskie) - nowoczesny budynek, który składa się z części warsztatowej, biurowej i socjalnej.W części warsztatowej znajduje się sześć stanowisk samochodowych, w tym trzy stanowiska wyposażone w podnośniki. Warsztat dysponuje stosownymi urządzeniami komputerowymi pozwalającymi zdiagnozować i wyregulować samochody większości marek jeżdzących po naszych drogach.W części biurowej odbywa się obsługa klienta: przyjmowanie samochodów, informowanie klientów, wypisywanie faktur i homologacji. Klient oczekujący na naprawę, regulację samochodu lub montaż instalacji gazowej może zaczekać w wygodnej i przestronnej poczekalni oraz poczęstować się wyśmienitą kawą, herbatą lub wodą mineralną przy dobrej muzyce.

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje gazowe do wszystkich aut - mazowsze »

  Firma Nowotczyński specjalizuje się w montażu instalacji gazowych firmy A.C. Prowadzimy montaż instalacji LPG do samochodów różnych typów: od aut miejskich z niewielkimi silnikami do samochodów dostawczych, jeepów czy samochodów sportowych i dużych limuzyn z olbrzymimi silnikami. Pracujemy głównie dla klientów z Warszawy, Olsztyna i Płocka. Jesteśmy znani z "gazowania" samochodów z silnikami turbo oraz z tego, że jesteśmy terminowi i dokładni oraz oferujemy niższe ceny niż w stolicy.

  Data dodania: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Landi.pl »

  Landi Renzo to najwyższej jakości instalacje gazowe. Firma oferuje szeroką gamę systemów gazowych przeznaczonych pod różne modele silników na LPG i CNG. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i zawansowanym technologiom tworzy instalacje wydajne i przyjazne dla środowiska naturalnego. Firma Landi Renzo prowadzi także własne Centrum Szkoleniowo-Montażowe. Zapraszamy do sprawdzenia oferty na stronie internetowej!

  Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Montaż lpg Warszawa -- LpgMasters »

  LPG Masters w Warszawie zaprasza do skorzystania z szerokiej oferty kompleksowych i profesjonalnych usług związanych z montażem, serwisem oraz instalacją LPG. Gwarantujemy Państwu, że nasze ceny są wyjątkowo atrakcyjne, a usługi świadczone na najwyższym poziomie. Zajmujemy się między innymi przeglądem, wymianą filtrów oraz regulacją instalacji sekwencyjnej czy odczytem i kasowaniem błędów w komputerze. Zapraszamy na naszego bloga, który zawiera wiele informacji dotyczących instalacji gazowych czy eksploatacji samochodu z gazem.

  Data dodania: 18 04 2017 · szczegóły wpisu »