Strony związane z hasłem: mycie - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'mycie':

 • Czyszczenie Elewacji - Antygraffiti »

  Czyszczenie Elewacji i innych powierzchni - usuwanie, zabezpieczanie, czyszczenie, z graffiti i innych zabrudzeń takich jak brud komunikacyjny, mech, Czyszczenie elewacji i innych powierzchni z graffiti,

  Data dodania: 10 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • PW BŁYSK - Myjki i urządzenia KARCHER »

  Sprzedaż nowych i używanych myjek i urządzeń firmy KARCHER. Duży wybór myjek używanych, po remoncie, z gwarancją, w bardzo dobrych cenach. Naprawa i serwis myjek i urządzeń KARCHER. Usługowe mycie elewacji, dachów, hal, itp!

  Data dodania: 17 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Prace na Wysokościach »

  Nasza firma oferuje specjalistyczne usługi budowlane z wykorzystaniem metody alpinistycznej która, jest bezkolizyjna i pozwala dotrzeć w niedostępne miejsca w przeciwieństwie do rusztowań podnośników a zarazem zmniejsza koszty inwestycji.

  Oferujemy specjalistyczne usługi budowlane metoda alpinistyczną:

  Mycie i czyszczenie:
  -Okien i elewacji budynków biurowych i przemysłowych
  -Mycie czyszczenie konstrukcji
  -Mycie i czyszczenie świetlików i lamp
  -Powierzchni reklamowych

  Montaż:
  -Konstrukcji stalowych
  -Zabezpieczenia Stop Ptak
  -Nadajników GSM
  -Rynien i rur spustowych
  -Instalacji odgromowej
  -Konstrukcji pod reklamy
  -Oświetleń systemowych
  -Przewodów
  -Ozdób świątecznych

  Demontaż:
  -Konstrukcji dachowych
  -Kominów
  -konstrukcji dachowych

  Malowanie:
  -Elewacji budynków i kominów
  -Konstrukcji stalowych
  -Rynien i rur spustowych

  Inne:
  -Odśnieżanie powierzchni dachowych
  -Usuwanie nawisów śnieżnych i lodowych z dachów
  -Wycinka i pielęgnacja drzew
  -Uszczelnianie przerw dylatacyjnych
  -Udrożnianie rynien i rur spustowych
  -Wycinka i pielęgnacja drzew

  Data dodania: 20 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lakszmi Sprzątanie Pranie Dywanów »

  Proponujemy Państwu nasze usługi związane ze sprzątaniem po pracach remontowych i budowlanych, zajmujemy się również tzw. „generalnymi” porządkami w firmach. W ramach tego rodzaju zlecenia proponujemy Państwu następujące usługi:
  - pranie wykładzin, dywanów, tapicerek,
  - pranie żaluzji, markiz,
  - doczyszczanie linii technologicznych,
  - krystalizacje marmuru, trawertynu,
  - gruntowne doczyszczanie powierzchni kamiennych wraz z fugami (kafle, granit, marmur...) i wykładzin PCV (wraz z impregnacją),
  - mycie elewacji i dachu budynków (wraz z usuwaniem mchów i porostów),
  - czyszczenie i impregnacja kostki brukowej,
  - doczyszczanie posadzek przemysłowych, usuwanie plam olejowych i innych,
  - usuwanie graffiti.
  Specjalizujemy się w doczyszczaniu ciężkich zabrudzeń na różnych powierzchniach, pracujemy dla firm na terenie całego kraju, nabyte doświadczenie pozwala nam zrealizować najbardziej skomplikowane zlecenia, potrafimy doczyścić zabrudzenia pozornie nie do usunięcia.
  Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 14 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bio Chem sp z o.o. Surface Technology »

  Firma Bio-Chem Sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach zajmuje się dystrybucją i promocją innowacyjnych rozwiązań z zakresu technologii powierzchni. Domeną działalności przedsiębiorstwa jest propagowanie i dystrybucja nowoczesnych rozwiązań ekologicznych w zakresie przemysłowej chemii technicznej, a misją - działania na rzecz przyjaznego środowisku przemysłu.

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pranie tapicerki samochodowej »

  Zajmujemy się czyszczeniem i praniem tapicerki samochodowej na terenie Krakowa i okolic (Wieliczka, Skawina) .

  Oferujemy czyszczenie tapicerki samochodowej z dojazdem do klienta.
  Używam własnych środków czystości bardzo dobrej jakości z Anglii, Austrii i Niemiec oraz sprzętu firmy Karcher.

  Cena za pranie tapicerki samochodowej uzależniona jest od wielkości samochodu i stopnia zabrudzenia.

  Usługę oferujemy dojeżdżając do klienta (możliwość podłączenia wody oraz prądu w gestii klienta)

  Czas wykonania usługi to od 2 do 4 godzin.

  Wszystko tanio i solidnie !!!

  Gwarantujemy 100% zadowolenia z wykonanej usługi.

  Na życzenie wystawiamy fakturę VAT

  Oferujemy Państwu także inne usługi:

  Pranie tapicerek meblowych
  Pranie dywanów

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żona na telefon »

  Szukasz kogoś kto wyręczy cie z domowych lub biurowych obowiązków, lub masz problem z ich wykonaniem albo po prostu nie masz czasu to coś dla ciebie. Zadzwoń i zamów żonę na telefon, która z przyjemnością wykona tę prace. Nasza oferta kierujemy dla Pań i Panów. Usługi oferowane przez nasze Panie: sprzątanie, robienie zakupów, podlewanie kwiatów, zmywanie naczyń, mycie okien, zadbamy o Twojego psa lub inne zwierzęta, pranie/prasowanie, pomoc osobom starszym, zaopiekuję się Twoją pociechą, inne prace. Opcja dodatkowa. Korepetycje (np. języka angielskiego, niemieckiego, matematyki i języka polskiego). Stawka za 1 godzinę pracy, w zależności od liczby zleconych godzin, w tym samym dniu: 1-3 godzina: 30 zł 4-6 godzina: 25 zł każda następna godzina: 20 zł 1 - godzina korepetycji: 45 zł + liczba godzin możliwych do zamówienia jednego dnia: 10. Minimalna wartość zlecenia to dwie godziny Oferujemy bezpłatny dojazd do klienta w Krakowie. (poza granicami miasta koszt dojazdu to tylko 1,50 zł za kilometr).

  Data dodania: 02 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne usługi porządkowe »

  Profesjonalne usługi porządkowe. Szanujemy Twój czas i pieniądze. Tel. 792 777 829 Wystawiamy faktury VAT. Dla każdego klienta tworzymy indywidualną ofertę zależną od jego potrzeb i wymagań. Zapraszamy do skorzystania z usług firmy mmcleaner.pl Przy regularnych usługach korzystne rabaty oraz promocje.

  Zakres usług :
  Sprzątanie biur oraz obiektów handlowych
  Sprzątanie mieszkań i domków jednorodzinnych/letniskowych
  Sprzątanie spółdzielni mieszkaniowych
  Pielęgnacja terenów zielonych
  Sprzątanie po remontach
  Sprzątanie stoisk targowych
  Sprzątanie placów zabaw
  Pielęgnacja i utrzymanie grobów
  Zaopatrzenie w środki czystości

  Data dodania: 25 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie ciśnieniowe kostki brukowej, elewacji budynków, dachów - Kraków »

  Czyszczenie specjalistyczne, profesjonalne, ciśnieniowe, chemiczne, dachów, ścian budynków, elewacji oraz powierzchni zewnętrznych, takich jak kostki brukowej, chodników, podjazdów, usuwanie i mycie plam. Siedziba firmy znajduje się w małopolsce w mieście Skawina koło m. Kraków, ale zlecenia wykonujemy w całym kraju. Zapraszamy kontaktu - zadzwoń już teraz i dowiedz się więcej!!!

  Z poważaniem
  mgr inż. Daniel Harendarz

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • KSJ porządkowanie »

  Wspólnotom mieszkaniowym z Lublina oferujemy fachową obsługę administracyjną. Jako firma KSJ Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Stec funkcjonujemy na rynku od 1997 roku. Od samego początku stawiamy na rozwój oraz podnoszenie standardu usług. Dzięki temu udało nam się zyskać zaufanie wielu klientów, jacy są w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy z nami. Administrowanie nieruchomościami w naszym wydaniu otacza przede wszystkim obsługę finansowo-księgową, techniczną oraz eksploatacyjną. Na bieżąco kierujemy książkę obiektu budowlanego. Wyliczamy wysokości podatków oraz innych opłat. Czuwamy także nad realizacją planów gospodarczych i obsługujemy zebrania wspólnoty. Nasza propozycja obejmuje też usługi składające się na utrzymanie czystości na częściach wspólnych. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 02 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Megan »

  Nasza firma zajmuje się profesjonalnymi usługami sprzątającymi. Oferujemy sprzątanie biur i osiedli. Wśród naszych usług mamy, również inne atrakcyjne usługi, skierowane również do klientów indywidualnych. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 26 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie biur »

  Profesjonalna firma zajmująca się sprzątaniem na ternie całej Warszawy. Oferujemy kompleksowe sprzątanie biur i osiedli, mycie garaży, pranie wykładzin oraz wiele innych drobnych usług, które szybko i sprawnie przywrócą ład i porządek.

  Data dodania: 20 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • DYSZE, ATOMIZERY, GŁOWICE MYJĄCE, MYCIE ZBIORNIKÓW »

  DYSZESzeroka oferta dysz ogólnodostępnych lub na specjalne zamówienie, do każdej gałęzi przemysłu i zastosowań specjalistycznych.ATOMIZERYEfektywne atomizery powietrzno-wodne oraz ultrodźwiękowe do tworzenia wysokiej jakości mgły i mikro-mgły.Nasza oferta:Oferta naszej firmy obejmuje pełen zakres dysz o wartościach przepływu odpowiednich dla wszelkich możliwych zastosowań. Dla każdego typu i rodzaju strumienia możemy dobrać zarówno dysze dla normalnego ciśnienia, jak i dysze o ogromnych wydajnościach, mierzonych w tysiącach litrów na minutę i o wielkiej sile uderzenia pod dużym ciśnieniem. Każdy typ dyszy znajduje się na magazynie w kilku wykonaniach - od mosiądzu po stal oraz z różnego rodzaju tworzyw sztucznych.

  Data dodania: 24 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pranie Dywanów i Wykładzin Loyal - Poznań i okolice »

  Nasza firma zajmuje się profesjonalnym praniem dywanów oraz czyszczeniem tapicerki samochodowej na terenie Poznania oraz okolic. Oferuje również usługi z zakresu czyszczenia sof, kanap, foteli i krzeseł. Przyjmujemy zlecenia na sprzątanie biur, mieszkań prywatnych oraz mycie okien.
  Nasz zespół zapewnia szybki dojazd i jakościowe wykonanie usług w niskiej cenie. Proponujemy bezpłatny dojazd na terenie Poznania i okolic oraz rabaty dla stałych klientów.

  Data dodania: 09 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Eko-Stim Utrzymanie Czystości »

  Firma sprzątająca domy, biura, mieszkania. Przemysłowe mycie okien. Pranie dywanów, tapicerki meblowej i samochodowej. Detailing wnętrz pojazdów. Mobilna myjnia parowa z dojazdem do klienta. Dezynfekcja parowa.

  Data dodania: 16 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psia Elegancja - Fryzjer dla psów w Bydgoszczy »

  Zapraszam do salonu kosmetycznego w Bydgoszczy. Salon poleca trymowanie i strzyżenie psów rasowych na życzenie klienta lub wg wzorca FCI, stylizację oraz strzyżenie fryzur psów wielorasowych, rozczesywanie skołtunionej sierści, skracanie pazurów, kąpiel, usuwanie insektów, pielęgnacja oczu i uszu, porady z zakresu pielęgnacji szczeniąt, usługa z dojazdem do klienta, oferta dla szczeniąt, które są pierwszy raz w salonie. Poza tym zapewniamy fachowe doradztwo związane z pielęgnacją zwierząt. W salonie prowadzimy także sprzedaż karm znanej firmy Bozita oraz markowych kosmetyków do samodzielnej pielęgnacji psów. Używamy wyłącznie najlepsze kosmetyki firm: BIO GROM, OSTER. Kosmetyki dopasowane są indywidualnie do rodzaju i koloru włosa oraz skóry. Dbałość o sterylne warunki jest podstawą w salonie. Wszystkie narzędzia są za każdym razem odkażane. Stosujemy metody bezstresowego podejścia do zwierząt. Nie korzystamy z uspokajających środków chemicznych.

  Data dodania: 25 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Alpiniści przemysłowi Prace wysokościowe Usługi alpinistyczne. »

  Alpiniści przemysłowi Prace wysokościowe. Usługi alpinistyczne. Warszawa

  Firma świadczy usługi z zakresu dostępu linowego – alpinizmu przemysłowego dla firm i instytucji oczekujących najwyższych standardów pracy.

  Firma wykorzystuje profesjonalny sprzęt spełniający wszystkie odpowiednie normy jak i procedury bezpieczeństwa w systemie IRATA.

  Usługi wysokościowe, alpinizm przemysłowy.

  Realizacje:
  Instalacje odgromowe, piorunochrony.
  Montaż siatek zabezpieczających, na balkony. Mycie i czyszczenie powierzchni na wysokości, elewacja, dachy.
  Zabezpieczenia i systemy zabezpieczeń. Antykorozja stali, betonu.

  Przykładowe usługi z naszej strony :

  - Instalacje odgromowe
  - Zabezpieczenia budynków
  - Montaż siatek zabezpieczających
  - Montaż zabezpieczjących siatek na balkon
  - Mycie i czyszczenie
  - prace remontowe, budowlane
  - i więcej


  Zachęcamy i zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą zamieszczoną na stronie internetowej -

  - alpinisciprzemyslowi.pl

  Do kontaktu z naszą firmą zapraszamy poprzez stronę internetową.

  Naszym Klientom zapewniamy maksymalne korzyści i ciągłą satysfakcję z poziomu świadczonych przez nas usług.

  Data dodania: 21 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Myjnia samochodowa Aleje Jerozolimskie 236 »

  Myjnia samochodowa Aleje Jerozolimskie 236 Warszawa.

  Samochody osobowe, zastępcze. Wulkanizacja Auto detailing Przechowalnia opon Strefa klienta.

  Nasza myjnia to miejsce kompleksowej pielęgnacji Twojego samochodu. W swojej ofercie posiadamy wachlarz usług związanych z myciem pojazdów, sprzątaniem, pielęgnacją wnętrz, praniem tapicerek czy woskowaniem lakieru.

  myjniasamochodowa236.com

  PAKIETY

  PRANIE TAPICERKI
  CZYSZCZENIE ELEMENTÓW CHROMOWANYCH WEWNĄTRZ POJAZDU
  CZYSZCZENIE USZCZELEK
  USUWANIE ŚLADÓW PO OWADACH
  MYCIE, ODKURZANIE DYWANIKÓW WELUROWYCH I GUMOWYCH
  CZYSZCZENIE WEWNĘTRZNYCH ELEMENTÓW PLASTIKOWYCH
  ODKURZANIE WNĘTRZA Z BAGAŻNIKIEM
  MYCIE SZYB WEWNĘTRZNE (KOMPLET)
  HYDROWOSK
  CZERNIENIE OPONnOSUSZANIE
  WYDMUCHIWANIE WODY ZE SZCZELIN
  MYCIE WSZYSTKICH SZYB Z ZEWNĄTRZ
  MYCIE NADWOZIA + PROGI + FELGI

  Data dodania: 27 07 2017 · szczegóły wpisu »