Strony związane z hasłem: Myślenice - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'Myślenice':

 • Oryginalne prezenty na urodziny ślub rocznicę »

  Galeria artystyczna Andrzeja Zeweckiego-Zdjęcia ślubne i wideofilmowanie, Fotografia dzieci, Portrety, Akty, Fotografia katalogowa. Fotografia Ślubna Video-filmowanie Zewecki Oferujemy usługi w zakresie fotoreportaż ze Ślubu i Wesela, profesjonalne sesje plenerowe w pięknych i uroczych zakątkach Krakowa/Śląska/Jury Krakowsko -Częstochowskiej, sesja plenerowe w dowolnym miejscu Europy, portrety foto, fotografia dzieci, fotografia katalogowa, fotografia mody. Wykonujemy również usługi w zakresie wideofilmowanie i obróbka SD i HD, zapis na nośniki DVD, Blue Ray. Usługi graficzne - rysunek odręczny, portret rysowany lub malowany, karykatura portretowa ze zdjęcia, rysowanie karykatura na żywo. Fotografia ślubna w naszym wykonaniu charakteryzuje się niebanalnym podejściem do tematu, staramy się aby zdjęcia ślubne były zmysłowe, pełne miłości i uczuć. Zlecenie wykonuje 1 lub 2 fotografów w zależności od opcji cenowej. W najtańszym pakiecie fotografii ślubnej rozpoczynamy swoja prace od kościoła, pierwszy taniec, plener. W opcji najdroższej zdjęcia ślubne rozpoczynamy od przygotowań w domu Panny Młodej lub Pana Młodego aż do 1 w nocy wraz z plenerem dniu wesela lub w innym dniu. Nasze doświadczenie i zmysł artystyczny będą gwarancja udanych ujęć w tak ważnym dla Was dniu. Przyjmujemy zlecenia z całej Polski

  Data dodania: 27 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tani certyfikat świadectwo energetyczne Bochnia Brzesko Niepołomice Wieliczka »

  Wykonujemy certyfikat świadectwo energetyczne budynków na terenie Małopolski: Bochnia, Brzesko, Wieliczka, Niepołomice, Gdów, Dobczyce, Myślenice, Limanowa, Nowy Wiśnicz, Nowy Sącz, Kraków i Stalowa Wola. W Stalowej Woli dodatkowo oferujemy nadzór budowlany przez wykwalifikowanego kierownika budowy.

  Data dodania: 15 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Meble-kalwaria.pl | Internetowy salon meblowy meble tapicerowane, krzesła, sypialnie »

  Meble Kalwaria Zebrzydowska to szeroki asortyment mebli takich jak meble tapicerowane (narożniki, komplety wypoczynkowe, sofy, wersalki), zestawy stołowe(krzesła, stoły) czy meble stylizowane (sypialnie, jadalnie, biblioteczki), który zobaczą Państwo na naszej witrynie. Nasze meble cechuje staranne wykonanie oraz możliwość dopasowania się wykonując meble na wymiar. Obszar działalności to głównie Śląsk (Katowice, Bielsko-Biała, Tychy, Rybnik) oraz Małopolska (Kalwaria Zebrzydowska, Kraków, Myślenice, Oświęcim). Polecamy meble kalwaryjskie są to głównie meble drewniane oraz meble skórzane lub z dobrej tkaniny.

  Data dodania: 19 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Termovera »

  Firma Termovera zajmuje się badaniami termowizyjnymi (termograficznymi) w budownictwie, świadectwami charakterystyki energetycznej (pot. certyfikatami energetycznymi), audytami energetycznymi, projektami inwentaryzacyjnymi architektoniczno-budowlanymi i instalacyjnymi, doradztwem w temacie energooszczędności w budownictwie. Obszar działalności to Kraków, Tarnów, Bochnia, Brzesko, Wieliczka, Dąbrowa Tarnowska, Proszowice, Olkusz, Miechów, Chrzanów, Oświęcim, Wadowice, Myślenice, Limanowa, Sucha Beskidzka, Nowy Targ, Zakopane, Nowy Sącz i okolice. Firma promuje efektywność energetyczną w budownictwie.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Marcin Kaciuba - fotografia portretowa i reportażowa »

  Wielu ludzi chciało by robić to co kocha. Ja jestem jednym z tych szczęśliwców, którzy mogą spełniać się zawodowo we swojej pasji. Fotografia to coś bez czego nie mógłbym żyć, jest ona mi potrzebna jak tlen. Dlatego myślę, że jako fotograf mam czym się pochwalić. Zdjęcia tworzę z dbałością o szczegółu. Staram się żeby każdy był zadowolony. Fotografie wykonuje na terenie Myślenic i okolic. Tworzę reportaże z wydarzeń sportowych i kulturalnych, które później zamieszczam na blog. Jeśli są państwo zainteresowani ciekawymi fotografiami to zapraszam do obejrzenia mojej strony.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blachodachówka i blacha trapezowa panel dachowy, Kraków »

  Dzięki swemu wieloletniemu doświadczeniu w branży pokryć dachowych nieustannie wprowadzała nowe i nowoczesne technologie oraz nowe materiały i surowce Firma produkująca blachy trapezowe, blachodachówki, panel dachowy, blachodachówkę z posypką oraz wszystkie niezbędne akcesoria do dachu Firma produku
  Firma produkująca blachy trapezowe, blachodachówki, panel dachowy, blachodachówkę z posypką oraz wszystkie niezbędne akcesoria do dachu. Dach jest najważniejszą częścią budynku osłania go przed czynnikami atmosferycznymi. Nie zlecajmy jego montażu niesprawdzonym i niewykwalifikowanym wykonawcą, gdyż może to oznaczać duże kłopoty, oraz znaczne podniesienie kosztów budowy. Często nieprawidłowy montaż oznacza zepsucie materiału. Najczęstrzymi problemami są cieknące kominy przez nieprawidłowo wykonane okucia co w dalszej konsekwencji oznacza zalanie poddasza, nasiąknięcie wełny przez co traci swoje właściwości termoizolacyjne Zachęcamy do skorzystania z dodatkowego rabatu przy wymianie pokrycia dachowego wykonanego z azbestu (popularny eternit). O szczegóły pytaj sprzedawcy. Bezpośrednie linki do ulotek informacyjnych:"Azbest w Twoim otoczeniu":

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • System ścian oporowych »

  Unikalne rozwiązanie i wieloletnie doświadczenie - Alfabloc - firma oferuje system ścian oporowych chroniony patentem (Stalowe zakończenie). Firma zapewnia najwyższą jakość usług. Oferowany system ścian pozwala na składowanie materiałów sypkich w nieograniczonym zakresie. Materiały sypkie i magazynowanie kruszyw - zasieki na kruszywo, mury oporowe i ściany oporowe. Alfabloc - Myślenice, Kraków - ściana oporowa, mur oporowy, dysponujemy także szeroką gamą akcesoriów. System ścian oporowych, chroniony patentem - ścisłe przyleganie płaszczyzn elementów. Firma posiada licencje dla produktów Poundfield.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Punkt Przedszkolny "SŁODZIAKOWO" Myślenice »

  „SŁODZIAKOWO” jest miejscem w którym maluchy na nowo odkrywają smaki prawdziwego dzieciństwa. Gdzie są bezpieczne i otoczone profesjonalną opieką. Dzięki wspólnej zabawie i radości poszerzają swoje zainteresowania i wszechstronnie się rozwijają. Jest miejscem, gdzie wszystkie dzieci uczą się, bawią, rozwijają, a przede wszystkim czują się „jak w domu”. Placówką do której dzieci z radością wracają.Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 3-5 lat od poniedziałku do piątku w godz.6.00-18.00.Zapewniamy>Wyżywienie dostosowane dla dzieci ze szczególnymi potrzebami żywieniowymi>Rodzinną atmosferę akceptacji, poczucie bezpieczeństwa>Doświadczoną, wykwalifikowaną kadrę pracującą z pasją>Realizację podstawy programowej MEN> Szeroką gamę zajęć>Plac zabawSOBOTNIE WARSZTATYW godz. 9.00-14.00 zapraszamy wszystkie dzieci(również te niezapisane do placówki)na warsztaty:>SŁODZIAKOWY PODRÓŻNIK. Warsztaty poszerzające wiedzę o geografii i kulturze>SKACZĄCE SŁODZIAKI. Eksplozja ruchowa, plastyczna i muzyczna to jedynie namiastka tego, co mamy do zaoferowania>KLUB MAŁEGO PICASSA. Warsztaty rozwijające zdolności plastyczne dzieciORGANIZACJA URODZINW SOBOTY od godz. 15.00 organizujemy urodziny dla dzieci (również tych niezapisanych do placówkiZapewniamy:malowanie twarzy,wykonanie zwierząt z balonów,zabawy ruchowe z wykorzystaniem chusty animacyjnej, tunelu, piłek, zawody z przeciąganiem liny,zabawy taneczne,konkursy z nagrodami,quizy i zagadki

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości komercyjne, działki, domy »

  Nieruchomości Pawłowski to instytucja, jaka powstała, aby zagwarantować Państwu pełny wachlarz działań powiązanych z obrotem tudzież wynajmem posesji. Obfite doświadczenie oraz wyuczona dynamiczna załoga powoduje, że jesteśmy filią jakiej możecie zawierzyć. Wyspecjalizowanie oddziałów firmy i fachowość własnych upoważnionych pośredników i ich pomocników, zaręcza kompetentną obsługę i pomoc w wyborze dopasowanych rozwiązań dla dowolnego klienta szukającego nieruchomości. Personel naszej organizacji dołoży wszelkich starań, aby mieli Państwo poczucie komfortu i bezpieczeństwa w trakcie współpracy.

  Data dodania: 15 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Paulina Kaletka Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku »

  Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku charakteryzuje się nowatorskim połączeniem usług, jakie posiada w swojej ofercie. Świadczy usługi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, leczniczej i upiększającej, masażu, fizykoterapii, wizażu, charakteryzacji i fotografii. Wychodzi naprzeciw wszystkim tym, którzy cenią sobie dyskrecję, swobodę, komfort zarówno psychiczny, jak i fizyczny. Dużym udogodnieniem dla wielu klientów jest możliwość skorzystania z usług w godzinach wieczornych, studio wykazuje swoją gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w godz. od 12.00 do 22.00, natomiast w soboty od 8.00 do 18.00. Wizyty umawiane są telefonicznie bądź e-mailowo.

  Telefoniczne umawianie wizyt:
  • poniedziałek 11.00 – 12.00
  • piątek 11.00 – 12.00

  Poza tymi terminami istnieje możliwość umówienia wizyty drogą e-mailową lub poprzez przesłanie wiadomości sms z imieniem i nazwiskiem, dzięki której skontaktuję się z Państwem.

  Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą usług zamieszczoną na stronie internetowej Studia Kosmetyki i Kreowania Wizerunku - www.studiomszana.pl

  Paulina Kaletka

  Data dodania: 12 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Myślenice »

  Strona informacyjna Komornika Sądowego w Myślenicach Karoliny Szynalik. Właściwość miejscowa komornika obejmuje miejscowości położone w granicach gmin: Myślenice, Dobczyce, Sułkowice, Gdów, Lubień, Pcim, Raciechowice, Siepraw, Tokarnia, Wiśniowa. Na stronie internetowej znajdą Państwo m.in. informacje o aktualnych licytacjach ruchomości, nieruchomości, wzór wniosku o wszczęcie egzekucji świadczeń alimentacyjnych oraz wzór wniosku egzekucyjnego.

  Data dodania: 31 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Awaryjne otwieranie samochodów Kraków »

  Firma specjalizująca się w bezinwazyjnym, awaryjnym otwieraniu samochodów. W przypadku zatrzaśniętych bądź zgubionych kluczyków natychmiast otworzymy każdy samochód. Usługa awaryjnego otwierania samochodu jest całkowicie bezpieczna. Na samochodzie nie pozostają żadne zniszczenia. Nie niszczymy zamków ani drzwi. Działamy w 100% profesjonalnie, przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Kraków i małopolska. 24 godziny na dobę.

  Data dodania: 02 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wyroby ze stali nierdzewnej - Stalan »

  Przedstawiciel handlowy firmy ASO-Gastronomia, producenta wykonywanych na zamówienie mebli gastronomicznych, magazynowych, balustrad oraz innych wyrobów ze stali nierdzewnej. Centralna oraz południowa Małopolska.

  Data dodania: 12 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.centrumdom.pl »

  Centrum Dom jest firmą poniekąd specjalizującą się w branży nieruchomości. Oferuje klientom kompleksową pomoc i doradztwo w zakresie transakcji na rynku nieruchomości. Wieloletnie doświadczenie i kompetentni pracownicy jakich zatrudnia, pozwalają na świadczenie usług na wysokim poziomie. Firma sprawdza dokumenty, jest na bieżąco ze zmianami w prawie, dlatego też zapewnia klientom bezpieczeństwo. Na swojej stronie prezentuje oferty nieruchomości dostępnych w sprzedaży.

  Data dodania: 30 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Limanowa »

  Współcześnie większość dorosłych ludzi decyduje się na zrobienie prawo jazdy, szczególnie ludzie młodzi, ale także coraz częściej spotyka się na kursach osoby starsze. Chcąc odbyć kurs na prawo jazdy stajemy przed wyborem który ośrodek szkolenia kierowców wybrać. Polecamy naszą firmę czyli OSK START z Limanowej ponieważ znajdujemy się w czołówce zdawalności, szkolimy na samochodach wykorzystywanych podczas egzaminów. Co więcej nie ograniczamy się tylko do kategorii B, w naszej firmie mogą Państwo przejść szkolenie na prawo jazdy kategorii AM, A, A1, A2, B, B1, B+E, C, C+E oraz D.

  Data dodania: 01 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pizzeria Legendario Myślenice »

  Ponad dwadzieścia rodzajów tradycyjnej włoskiej pizzy, pyszne pasty i spaghetti oraz świeże sałatki znajdziesz w myślenickiej pizzerii Legendario czynnej codziennie od 10.00 do 22.00. Restauracja istnieje od 1999 roku, a w 2001 zdobyła tytuł wicemistrza Polski w wyrobie pizzy.

  Data dodania: 16 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ziem-Bud.eu - roboty ziemne Kraków »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Od wielu lat z powodzeniem funkcjonujemy w branży szeroko pojętych prac ziemnych. Wykonujemy między innymi przyłącza kanalizacji, przyłącza wody,przyłącza gazu (wraz z projektem i odbiorem), wykopy pod fundamenty, drenaże, osuszanie terenu, plantowanie terenu, montaż szamb i wiele innych robót ziemnych. Jeśli szukasz rzetelnej i doświadczonej firmy oferującej roboty ziemne zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 20 04 2017 · szczegóły wpisu »