Strony związane z hasłem: nagrzewnice olejowe - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'nagrzewnice olejowe':

 • Termex s.c. - Klimatyzacja, Chłodnictwo, Kurtyny powietrzne »

  Firma oferuje projektowanie, profesjonalny montaż i serwis klimatyzacji, chłodnictwa, kurtyn powietrznych, nagrzewnic, promienników podczerwieni oraz samochodowych agregatów chłodniczych. Oferujemy kompleksowe usługi na terenie całego kraju. Zapewniamy naszym klientom pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Doradztwo techniczne i dobór urządzeń gratis!

  Data dodania: 12 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Nagrzewnice, Osuszacze, Wentylatory przemysłowe i Klimatyzatory ewaporacyjne »

  Nasza historia sięga 1995 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, skupioną na imporcie, produkcji oraz dystrybucji urządzeń z zakresu wentylacji, ogrzewania, a także osuszania i schładzania powietrza. Realizujemy projekty dla największych Klientów o zasięgu ogólnopolskim, jak również dla mniejszych Odbiorców działających w środowisku lokalnym. Za cel przyjęliśmy stałe podnoszenie jakości produktów, aby sprostać coraz wyższym wymaganiom stawianym przez naszych Klientów. W roku 2000 wprowadziliśmy do oferty pierwsze wentylatory osiowe pod marką DELTAFAN. Obecnie zakres produkcji obejmuje szeroką gamę wentylatorów do zabudowy w ścianie lub kanale, również w wykonaniach specjalnych. Od roku 2004 oferta została rozszerzona o wentylatory w wykonaniu przeciwwybuchowym.Od 2001 roku jesteśmy również dystrybutorem na terenie Polski włoskiej marki SIAL - jednej z europejskich liderów wśród nagrzewnic i osuszaczy powietrza. Od 2007 roku SIAL należy do szwedzkiej firmy MUNTERS AB.Jednym z kluczowych elementów naszej strategii jest kontrola jakości. Każdy wentylator opuszczający naszą firmę jest sprawdzany przez specjalistyczne urządzenia pomiarowe. Także wszystkie nagrzewnice, osuszacze powietrza i klimatyzatory, przed wysyłką przechodzą przegląd zerowy oraz są wstępnie uruchamiane. W ten sposób jesteśmy w stanie oddać w Państwa ręce produkt o odpowiednio wysokiej jakości.Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy handlowe, projektantów oraz instalatorów.

  Data dodania: 26 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • KlimaExpert - Sklep internetowy »

  Sklep internetowy KlimaExpert oferuje fachowe doradztwo i sprzedaż z zakresu branż klimatyzacja, kurtyny powietrzne, nagrzewnice, osuszacze powietrza oraz promienniki podczerwieni. W sklepie urządzenia firm Frico, Master, LG, Fuji Electric, Airwell, Aqua-air, Desa oraz Termex.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Otoelektro - nagrzewnice gazowe »

  Otoelektro zajmuje się sprzedażą wielu urządzeń, posród nich znajdują się nagrzewnice olejowe, nagrzewnice wodne i gazowe. Posiadamy w ofercie również nagrzewnice elektryczne oraz nagrzewnice na paliwo stałe i olej uniwersalny. Wszystkie nasze urządzenia są produkowane przez renomowane firmy: Master, Munters, Sial, Dimplex, Inelco, STEELmobile, AQUA-AIR i Flowair. Przesyłki wysyłane są kurierem DPD, który zapewnia bezpieczeństwo podczas transportu oraz konkurencyjne ceny dostawy.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nagrzewnice »

  Sprawdź dokładnie kompletną ofertę sklepu internetowego Nagrzewnice Otoelektro. W ofercie między innymi nagrzewnice olejowe, gazowe czy też wodne. Produkty tylko od najlepszych dostawców, w rewelacyjnych cenach. Jesteśmy liderem jeżeli chodzi o sprzedaż nagrzewnic na rynku polskim, dlatego skorzystaj z pomocy fachowców w tej dziedzinie

  Data dodania: 06 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.creon.pl »

  Organizując jakieś wydarzenie na świeżym powietrzu zawsze trzeba być przygotowanym na wszystkie nieprzewidziane okoliczności jak na przykład nagła zmiana pogody z bardzo ładnej na brzydką. W takim wypadku trzeba znaleźć odpowiednie miejsce zastępcze dla organizowanego wydarzenia. Ogrzewanie hal jest o wiele łatwiejsze niż nagrzanie powietrza na zewnątrz, dlatego też warto mieć zarezerwowaną halę, gdzie nasze wydarzenie można by było przenieść w razie kłopotów z pogodą lub też zastosować nagrzewnice w postawionych namiotach, które również mogą być przydatne podczas deszczu.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie powietrzne obiektów przemysłowych - urządzenia »

  TECNOCLIMA- włoski producent generatorów ciepłego powietrza, nazywanych w Polsce nagrzewnicami powietrza. Zasilane gazem lub olejem, lub wprowadzoną, wstępnie podgrzaną wodą z kotła lub z sieci, znane nam jako nagrzewnice wodne. W branży funkcjonuje również określenie aparaty grzewczo-wentylacyjne lub tylko aparaty grzewcze. TECNOCLIMA od ponad 40 lat specjalizuje się w wytwarzaniu urządzeń grzewczych szeroko stosowanych w budownictwie przemysłowym, komercyjnym, w obiektach typu halowego, w sektorze agro-rolnictwa. Dla obiektów agrarnych z powodzeniem stworzyła linię aparatów grzewczo-wentylacyjnych z zamkniętym palnikiem, aby w obiektach takich jak kurniki, szklarnie, tunele foliowe i inwentarskie, wyeliminować zagrożenie pożarowe w obszarze ściółki, tak aby ogrzewanie gazem lub olejem w tych obiektach było tak samo bezpieczne jak w każdym innym obiekcie. W wysokich halach stosuje destratyfikatory celem zbijania ogrzanego powietrza, gromadzącego się, pod stropem, w kierunku podłogi, a więc tam gdzie przebywają ludzie. Nagrzewnice powietrza zasilane gazem lub olejem, od ponad dekady ogrzewają kościoły, sale sportowe, obiekty produkcyjne jak mleczarnie, wspomagają proces dojrzewania i pielęgnacji wyrobów betonowych, rozmrażają wagony z węglem i kruszywo do produkcji autostrad.

  Data dodania: 30 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nagrzewnice powietrz, aparaty grzewczo-wentylacyjne, rooftopy gazowe - producent »

  Ogrzewanie powietrzne i wentylacja hal przemysłowych na bazie nagrzewnic gazowych lub olejowych, ogrzewanie obiektów użyteczności publicznej obiektów rolniczych, wspomaganie procesów technologicznych w budownictwie np. produkcja kostki brukowej, w rolnictwie np. suszarnie, ogrzewanie upraw w szklarniach i tunelach foliowych, hodowli drobiu, to tylko kilka przykładów możliwości zastosowania nagrzewnic gazowych, nagrzewnic olejowych i aparatów wodnych Tecnoclima

  Data dodania: 09 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Arcotherm.pl - nagrzewnice »

  Arcotherm to firma zajmująca się wszelkiego typu systemami klimatyzacji, wentylacji oraz ogrzewania powietrznego. Jednak stale rozszerzamy gamę naszych produktów, aby zakupy w Arcotherm były jeszcze łatwiejsze i atrakcyjniejsze. Na naszej stronie internetowej znajduje się katalog naszych produktów wersji elektronicznej oraz cennik, w którym znajdują się tylko i wyłącznie aktualne ceny. Nasza wyspecjalizowana kadra pracownicza dokłada wszelkich starań, aby nasze produkty były nowoczesne i dobrej jakości, o czym świadczą zamieszczone na stronie internetowej certyfikaty jakości. Kontakt z nami poprzez stronę internetową jest niezwykle łatwy i przyjemny. Transakcje przeprowadzone z nami przebiegają zawsze bardzo szybko i bezproblemowo. Dodatkowo proponujemy naszym klientom zakup niezbędnych części do nagrzewnic takich jak na przykład: termostaty czy przewody powietrzne, które również dostępne są w naszym asortymencie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy, która z pewnością będzie układała się bardzo pomyślenie. Gwarantujemy, że będą Państwo bardzo zadowoleni.

  Data dodania: 18 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nagrzewnica powietrza gazowa, elektryczna, wodna, olejowa, »

  Zapraszamy do sklepu internetowego specjalizującego sie w sprzedaży nagrzewnic powietrza. W naszej ofercie znajdują sie nagrzewnice: olejowe, gazowe, elektryczne oraz wodne. Posiadamy nagrzewnice renomowanych producentów takich jak remko, blow air, xaram, kerona i wielu innych. W naszym sklepie oferujemy naszym klientom pomoc w doborze odpowiedniej nagrzewnicy jak i ich montaż.

  Data dodania: 03 03 2015 · szczegóły wpisu »