Strony związane z hasłem: namioty garażowe - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'namioty garażowe':

 • Producent tuneli foliowych »

  Tunele foliowe oraz szklarnie marki Krosagro to produkt służący do ochrony i intensyfikacji upraw owoców, warzyw i kwiatów. Tunele Krosagro wykonane są z najwyższej jakości ocynkowanych elementów stalowych. Konstrukcja pokryta może być płachtą polietylenową bądź poliwęglanową.
  Krosagro to marka firmy Stal Impex Sp. z o. o., producenta rur i profili stalowych. Tunele oraz inne konstrukcje Krosagro odznaczają się dużą wytrzymałością na warunki zewnętrzne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Namioty na imprezy »

  Jesteśmy firmą zajmującą się doradztwem w zakresie sprzętu oraz materiałów budowlanych. Realizujemy również sprzedaż namiotów i szklarni, w tym tuneli foliowych, namiotów ekspresowych, namiotów imprezowych, handlowych, magazynowych. Oferujemy również styropiany fasadowe, na dach i podłogę oraz grafitowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku budownictwa współpracując z wieloma największymi koncernami.

  Data dodania: 29 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Krostrade - sklep z tunelami foliowymi »

  Dynamicznie rozwijający się sklep internetowy Krostrade posiada w swojej ofercie innowacyjne produkty zarówno dla profesjonalnych ogrodników, jak i amatorów. Tunele foliowe stosowane są do przedłużenia okresu uprawy różnego rodzaju roślin, owoców, warzyw i kwiatów. W asortymencie sklepu znajdują się między innymi:

  – małe tunele foliowe idealne do przydomowych i działkowych upraw;

  – tunele wielowegetacyjne wyposażone w system obustronnego wietrzenia bocznego, który zapewnia roślinom odpowiednią wentylację;

  – profesjonalne tunele foliowe przeznaczone do upraw wielkopowierzchniowych.

  Dbając o jakość naszych produktów, oferujemy tunele wykonane z rur ocynkowanych ogniowo. Oznacza to, że warstwa cynku pokrywa elementy rurowe zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, chroniąc tym samym stal przez korozją i przedłużając żywotność tunelu.

  Nowoczesna technologia oraz wykorzystanie wysokiej jakości materiałów sprawiają, że tunele ogrodowe są odporne na trudne warunki pogodowe. Silny wiatr, obfite opady deszczu czy śniegu dla solidnych konstrukcji nie stanowią zagrożenia.

  Stalowe konstrukcje pokrywamy transparentną folią UV-2 i UV-5, chroniącą uprawy przed promieniowaniem UV i szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych.


  Obok tuneli foliowych oferujemy również namioty garażowe, namioty magazynowe oraz bramy, furtki i przęsła ogrodzeniowe.

  Data dodania: 09 03 2017 · szczegóły wpisu »