Strony związane z hasłem: nanotechnologia - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'nanotechnologia':

 • Nanotechnologia »

  Strona opisuje nowości ze świata nanotechnologii. Przedstawia zalety nanotechnologii jej rozwój oraz możliwości zastosowań w nowoczesnych wynalazkach techniki. Serwis jest adresowany do naukowców oraz studentów zainteresowanych nowoczesnymi technologiami. Można się z niego dowiedzieć bardzo wiele o nowoczesnym materiałoznastwie, materiałach funkcyjnych, tlenku cynku (ZnO) oraz zastosowaniach nanotechnologii w medycynie, w czujikach gazów oraz w optoelektronice. Serwis udostępnia ciekawe zdjecia nanostruktur - nanorurki, nanokwiatki, nanopręty.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Łatwozmywalna tkanina obiciowa nanoflock »

  Nanoflock to innowacyjna tkanina którą można wyczyścić przy pomocy samej wody. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologi oraz dodaniu dodatkowej warstwy niewchłaniającej wody, plamy z kawy herbaty, szminki itp. zmyjesz od razu przy użyciu gąbki i wody.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • CENTRUM DETOKSYKACJI ORGANIZMU »

  Systematyczna higiena osobista organizmu jest miarą kultury człowieka. Codziennie wnikają do Twojego ciała wraz z pożywieniem, wdychanym powietrzem, przyjmowanymi lekarstwami setki toksyn, z którymi nie zawsze radzi sobie układ immunologiczny. Gromadzące się latami toksyny są przyczyną chorób i zgonów. W Gabinecie detoksykacji identyfikujemy rodzaj i lokalizację ognisk toksyn w narządach i tkankach a następnie za pomocą nowoczesnych technik usuwamy je z organizmu. Pomocne są w tym oparte o najnowsze rozwiązania nanotechnologii w medycynie firmy LifeWave oraz krople Joalis. Pomożemy Ci również dobrać prawidłową dietę oraz suplementy diety. W naszyn sklepie internetowym znajdziesz wiele promocji i korzystnie zakupisz niezbędne preparaty do detoksykacji. TOKSYNY to Twój cichy, ukryty WRÓG.

  Data dodania: 14 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Forma Relaksu – wszystko co fajne. I ciekawe. »

  wszystko co fajne i ciekawe. Nauka, technika, hobby, rozrywka. Najnowsze ciekawostki ze świata. Ciekawe zdjęcia. Informacje z kraju i ze świata. Nowe technologie i nowinki techniczne. Blog stworzony w celu dostarczania wszelkich ciekawych informacji.

  Data dodania: 17 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Impregnat hydrofobowy »

  Firma HadwaoNet istnieje na rynku od wielu lat i jako jedna z niewielu w Polsce oferuje swoim klientom komponenty produkowane, dzięki specjalistycznej technice jaką jest nanotechnologia. Wykwalifikowana kadra pracownicza przedsiębiorstwa dysponuje wysokiej jakości, nowoczesnym parkiem maszynowym, który pozwala im tworzyć produkty najwyższej jakości.

  Data dodania: 15 03 2017 · szczegóły wpisu »