Strony związane z hasłem: naprawa apple - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'naprawa apple':

 • iPhone, iPad, iPod, Macbook Serwis »

  Profesjonalny serwis Apple Wrocław. AppleFix specjalizuje się w naprawach fizycznych iPhone, iPad, iPod, MacBook, Mac Pro oraz iPod Touch. Powierz sprzęt Apple pasjonatom i ciesz się nim przez lata.

  Jeżeli masz jakikolwiek problem ze swoim sprzętem nie ryzykuj - zgłoś się do nas, pomożemy zarówno w sprawach związanych z naprawą Jabłka, optymalizacją jego działania czy też wymianą podzespołów. Na życzenie Klienta zbudujemy również Hacintosha czyli komputer o specyfikacj Macintosha!

  AppleFix jest firmą założoną przez absolwentów studiów technicznych oraz byłych pracowników serwisu Apple. To połączenie umiejętności oraz doświadczenia jest gwarancją najwyższej jakości usług, oraz indywidualnego podejścia do każdego Macintosha. Przyjemność jaką daje nam praca z produktami marki Apple, przekłada się na nasze ponadprzeciętne wyniki.

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 12 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Apple »

  Specjalizujemy się w serwisie aparatury komputerowej ze szczególnym uwzględnieniem marki Apple. Posiadamy bardzo dobrze zaopatrzone laboratorium. Wszystkie nasze naprawy objęte są gwarancją. Posiadamy bardzo wysoką skuteczność naszych usług. W ogromnym stopniu specjalizujemy się w naprawach zalanej elektroniki oraz w odzyskiwaniu danych z różnych nośników. Posiadamy także bogate doświadczenie w serwisie urządzeń przenośnych w tym Apple iPhone oraz iPad. Zachęcamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis naprawy sprzętu Apple: iPhone, MacBook, iPad, iMac »

  MacForce to firma istniejąca na rynku naprawy sprzętu Apple od ponad 8 lat. Główna siedziba serwisu znajduje się w Warszawie (w okolicach centrum - 350m od Ronda ONZ). Naprawy jednak realizowane są w całej Polsce dzięki obsłudze door to door. Serwis realizuje wszelakie naprawy pogwarancyjne, wszystkich urządzeń marki Apple. Serwis charakteryzuje się bardzo wysokim współczynnikiem skuteczności napraw, część napraw realizowana jest od ręki. Serwisujemy telefony iPhone, tablety iPad, laptopy MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, komputery stacjonarne iMac i Mac Pro oraz akcesoria Apple. Serwis podejmuje się wykonywania trudnych napraw takich jak naprawa MacBooka po zalaniu czy po uszkodzeniach mechanicznych. Najczęstszym uszkodzeniem wśród urządzeń Apple jest zbity ekran, wymiana ekranu w MacForce realizowana jest w 30min co czyni go jednym z najszybszych serwisów Apple w Polsce.

  Data dodania: 03 07 2017 · szczegóły wpisu »