Strony związane z hasłem: nasady kominowe - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'nasady kominowe':

 • Systemy kominowe »

  Serwis e-Kominy.pl stanowi ofertę firmy Stamax specjalizującej się w handlu systemami odprowadzającymi spaliny. Na stronie e-kominy.pl znajdziecie Państwo szeroki asortyment takich produktów jak kominy, wkłady kominowe oraz systemy kominowe. Oprócz wymienionych oferta firmy obejmuje również inne artykuły kominowe.

  Data dodania: 03 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Grzejniki łazienkowe »

  Firma oferująca sprzedaż grzejników łazienkowych, balustrad ze stali nierdzewnej, bram i ogrodzeń, konstrukcji stalowych i nasad kominowych. Ponadto firma świadczy usługi frezowania, spawania, cięcia laserowego i toczenia.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja, sprzedaż i montaż kominów »

  Firma Prodmax dzieki szerokiemu zakresowi usług oferuje miedzy innymi:Montaż kominów Warszawa - budowa kominów z materiałów kwaso i żaroodpornych. Gotowe elementy kominowe można montować w domach jednorodzinnych murowanych lub drewnianych, jak również stosować w budownictwie wielorodzinnym. Tak więc jesteśmy w stanie wykonać kanał dymowy w domu, który nie posiada komina.Cięcie laserowe i gięcie blach – Posiadamy wykrawarkę laserową TCL 3030 firmy TRUMPF. Urządzenie to charakteryzuje się wysoką jakością cięcia oraz niskimi kosztami eksploatacji. Dzięki tym cechom jesteśmy w stania stworzyć dla Państwa najlepszą ofertę łączącą w sobie konkurencyjną cenę i profesjonalne wykonanie. Dzięki laserowi nie mamy żadnych ograniczeń co do kształtów wycinanych elementów. Jest pełna powtarzalność kształtu, niezależnie od wielkości serii produkcyjnej. Wycinane elementy rozmieszczane są na arkuszu w optymalny sposób, dzięki czemu zminimalizowane są odpady, a tym samym koszty poszczególnych elementów. Profesjonalny park maszynowy, w skład którego wchodzą min. prasy krawędziowe, walcarki, automaty spawalnicze, pozwalają nam na spełnianie wszelkich oczekiwań klientów.Lakierowanie proszkowe – Firma nasza posiada własną lakiernię proszkową. Mamy duże doświadczenie w lakierowaniu elementów kominowych i wentylacyjnych, i wolne moce przerobowe, co powoduje, że możemy z powodzeniem przyjmować zlecenia na lakierowanie proszkowe z zewnątrz.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kominy.pl - kominy ceramiczne »

  Kominy.pl to pasaż budowlany, w którym prowadzona jest internetowa sprzedaż systemów kominowych. Oferta producentów obejmuje kominy ceramiczne i stalowe, nasady, wkłady oraz akcesoria kominowe. Ponadto znajdują się tutaj ciekawe artykuły branżowe, porady fachowców i katalog firm. Zapraszamy.

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Systemy kominowe »

  Zajmujemy się sprzedażą akcesoriów i materiałów związanych z budową kominów, kominków i akcesoriów kominkowych.

  W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:
  - systemy kominowe
  - nasady kominowe
  - rury kominowe

  Prowadzimy sklep internetowy w którym prócz materiałów budowlanych wykorzystywanych do budowy kominków i kominów znajdą Państwo również dodatkowe akcesoria i materiały służące czyszczeniu, udrażnianiu czy konserwacji systemów i układów kominowych.

  Świadczymy także usługi w zakresie budowy domowych i zewnętrznych kominków na zamówienie.  Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.

  Data dodania: 10 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia wentylacji »

  Przedsiębiorstwo DABROwent to znana hurtownia wentylacji, która posiada w swojej bardzo bogatej ofercie szeroki zakres produktów z branży HVAC. Oprócz asortymentu wentylacji, DABROwent również posiada dużą ilość klimatyzatorów (np. Fujitsu, Daikin, Samsung, LG, czy Midea) i akcesoriów do klimatyzacji. Oprócz bardzo szerokiego asortymentu firmę wyróżnia również jej profesjonalne i nowoczesne podejście do Klienta. Obsługa Klienta bazuje na doradztwie specjalistycznym oraz dużej elastyczności. Dzięki dużym stanom magazynowym DABROwent ma możliwość bardzo szybkich wysyłek oraz reagowania na pilne potrzeby swoich Klientów.

  Data dodania: 12 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia wentylacyjna »

  Strona poświęcona jest firmie DABROwent. Hurtownia wentylacji jest jedną z najlepiej wyposażonych firm w branży. Przedsiębiorstwo posiada wszystkie akcesoria wentylacyjne dostępne na rynku. Nade wszystkim są to elementy wentylacji (np. kratki wentylacyjne, kanały wentylacyjne, kolana segmentowe, nawiewniki, czy rury spiro) oraz wentylatory różnego rodzaju, poczynając od wentylatorów przemysłowych, poprzez kanałowe, osiowe, czy nawet przeciwwybuchowe. Wentylacja nie jest dla nas zagadką!

  Data dodania: 23 08 2014 · szczegóły wpisu »