Strony związane z hasłem: nauczyciel - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'nauczyciel':

 • Burza-Mozgow.pl - korepetycje online »

  Umieść pytanie, zadanie, wypracowanie czy pomoc z danego przedmiotu a wśród setek korepetytorów znajdziesz rozwiązanie swojego szkolnego problemu. Nasz serwis jest miejscem, w którym spotykają się korepetytorzy z osobami chcącymi zlecić realizację projektu szkolnego lub uczelnianego w określonym czasie i budżecie.

  Data dodania: 07 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • The English Factory angielski online »

  The English Factory - nauka języka angielskiego bez wychodzenia z domu. Angielski online, interaktywnie z nauczycielem przez Skype. Dzięki nauce w The English Factory masz możliwość doskonalenia swoich umiejętności językowych - rozumienia ze słuchu, konwersacji, rozumienia tekstu pisanego, podszkolisz wymowę, nauczysz się słownictwa i gramatyki. Bezpłatna lekcja próbna.

  Data dodania: 09 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Patrycja Stróżyk : śpiewaczka »

  Patrycja Stróżyk - śpiewaczka - mezzosopran/alt - ukończyła Akademię Muzyczną w Bydgoszczy na Wydziale Wokalno-Aktorskim w klasie pani Ireny Maculewicz-Żejmo. Brała udział w kursach wokalnych, m. in. kursie muzyki dawnej prowadzonym przez wybitnego angielskiego kontratenora Paula Esswooda. Wlatach 1999 - 2002 była solistką Opery Nova w Bydgoszczy, Podjęła również współpracę z wieloma ośrodkami kulturalnymi w Polsce: Filharmonią Bałtycką w Gdańsku, Filharmonią im. F. Nowowiejskiego w Olsztynie, Filharmonią Podkarpacką w Rzeszowie, Filharmonią Pomorską w Bydgoszczy, Katedralnym Chórem Chłopięco-Męskim "Pueri Cantores Thorunienses", Operą na Zamku w Szczecinie, Orkiestrą im. Johanna Strausa, Toruńską Orkiestrą Kameralną. Od 2002 roku prowadzi Wydział Wokalny w Szkole Muzycznej I i II st. w Szczecinku. Od 2009 r. współpracuje z Zakładem Kształcenia Wokalnego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. W roku 2010 rozpoczęła działalność dydaktyczną w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na Wydziale Wokalno-Aktorskim, gdzie kształci młode śpiewaczki. W 2010 r. uzyskała stopień naukowy doktora sztuki i stopień nauczyciela dyplomowanego. Patrycja Stróżyk jest śpiewaczką specjalizującą się w muzyce dawnej. Jej repertuar obejmuje dzieła oratoryjne, operowe oraz lirykę wokalną.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Język polski dla obcokrajowców »

  Rzeszów - Podkarpacie. Nauka języka polskiego dla obcokrajowców. Prywatne lekcje w miłej atmosferze. Możliwy dojazd do ucznia. Jeżeli jesteś obcokrajowcem, który chce mówić po polsku i rozumieć Polaków postaram się pomóc ci i przekonać, że polski nie jest taki trudny.

  Data dodania: 12 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z fizyki i matematyki »

  Korepetycje z fizyki i matematyki dla uczniów i studentów. Przygotowanie do matury krajowej i międzynarodowej IB. Arkusze egzaminacyjne i inne materiały pomocnicze. Od wielu lat zajmuję się edukacją młodzieży i dorosłych.Są wśród nich uczniowie, studenci, nauczyciele i lekarze.
  Doświadczenie zawodowe pozwala mi być przekonanym, że fizyka i matematyka są dostępne dla wszystkich, pod warunkiem odpowiedniego pokazania oraz dobrej woli ze strony uczącego się.
  W swojej pracy korzystam z różnorodnych materiałów: od klasycznych podręczników i zbiorów zadań, poprzez tematy egzaminacyjne a na eksperymentach i pomocach multimedialnych kończąc.
  Pomagam uczniom i studentom opanować fizykę i matematykę w stopniu umożliwiającym realizację ich potrzeb i ambicji.
  Przygotowuję do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych - w tym matury międzynarodowej IB (w języku angielskim), oraz zaliczeń i egzaminów na poziomie wyższej uczelni.

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forum edukacyjne - matura, liceum, studia »

  Forum dotyczące wszystkich zagadnień związanych z edukacją w Polsce. Od szkoły podstawowej, poprzez gimnazjum, liceum lub technikum, maturę, studia i dalszą edukację. Podyskutuj o problemach z nauką, poradź się jak sobie poradzić w trudnej sytuacji w szkole, poszukaj pomocy w rozwiązaniu zadania domowego, napisania pracy czy też korepetycji. Na forum jest też dział dla nauczycieli i dyrektorów, informacje o prowadzeniu placówki edukacyjnej i przygotowaniach do egzaminu dojrzałości zarówno dla uczniów jak i nauczycieli.

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Czterdzieści lat minęło jak jeden dzień »

  Szkoła Podstawowa NR20 Poznań.Jubileusz 40-lecia.Jesteśmy kameralną szkołą, bez anonimowych uczniów, z przyjazną i ciepłą atmosferą. Fakt ten wpływa pozytywnie na efektywne wdrażanie programu edukacyjno - wychowawczego. Wspólnie z rodzicami podejmujemy działania zmierzające do indywidualizacji rozwoju każdego dziecka.Wszystkim uczniom zapewniamy wysoki poziom nauczania, naukę języka angielskiego, zajęcia w nowoczesnych klasach i pracowniach komputerowych, uczestnictwo w różnych kołach zainteresowań, lekcje wychowania fizycznego w sali gimnastycznej. Wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna oraz bogata baza dydaktyczna sprawiają, że uczniowie osiągają coraz wyższe wyniki nauczania

  Data dodania: 15 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zlobek-kukulka.pl »

  Prowadzimy niepubliczny żłobek w Warszawie. Przyjmujemy dzieci w wieku od 1 do 3 lat przez cały rok. Mamy późne godziny otwarcia – do 18:00. Dodatkowy plus to profesjonalne wyżywienie najmłodszych, liczne zajęcia podstawowe i dodatkowe na życzenia. W naszym żłobku wprowadzamy nawet elementy językowe, plastyczne, ruchowe. Każdego podopiecznego traktujemy indywidualnie.

  Data dodania: 12 08 2016 · szczegóły wpisu »