Strony związane z hasłem: nauka angielskiego online - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'nauka angielskiego online':

 • Język angielski online - bezpłatny kurs angielskiego eSlownik.com »

  Kurs online jest przeznaczony zarówno dla osób początkujących jak i średniozaawansowanych. Zapewniamy możliwość nauki języka od podstaw jak również rozwinięcia dotychczasowych zdolności. Eslownik.com jest podzielony na poziomy i lekcje, w skład których wchodzą część teoretyczna oraz praktyczna. W celu uprzyjemnienia nauki angielskiego, część praktyczna została stworzona w formie łamigłówek i zabaw. Pierwsze dwa poziomy oferujemy bezpłatnie, mając na celu zachęcenie do kontynuacji nauki i możliwości bliższego zapoznania się z kursem. Ze względu na trwający proces tworzenia kursu aktualnie dostępny jest pierwszy poziom. Serdecznie zapraszamy do rejestracji w celu założenia prywatnego konta, które daje możliwości nauki języka, jak i również odkrywania ciekawostek zawartych w samym kursie.

  Data dodania: 16 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Online - Nauka, Korepetycje i Tłumaczenia »

  Korepetycje oraz nauka Języka Angielskiego przez internet. Wygodnie i niedrogo, ucz się bez wychodzenia z domu. Podejmij wyzwanie! Dzisiaj już chyba nie trzeba nikogo przekonywać o potrzebie opanowania języka angielskiego. Wejdź i sprawdź to nic nie kosztuje! Pierwsza lekcja prezentacyjna za darmo.

  Data dodania: 17 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Angielski online »

  Strona skierowana jest głównie dla osób, które chcą poprawić speaking, czyli mówienie w języku angielskim. Oprócz intensywnego treningu w mówieniu osoba otrzymuje również dodatkowe bonusy, bardzo przydatne w nauce języków obcych takie jak: gratisowa pierwsza lekcja, techniki szybkiego uczenia się i zapamiętywanie, techniki relaksacyjne oraz inne o których można przeczytać na stronie.

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z angielskiego przez internet »

  e-perfectum.pl – oferuję naukę języka angielskiego przez Skype.
  Oferowane przez nas usługi skierowane są do osób, które cenią sobie swój czas i chcą poszerzyć swoje kompetencje zawodowe o umiejętności sprawnego komunikowania się w języku angielskim. Zajęcia są prowadzone indywidualnie o dogodnych dla uczącego się godzinach co wraz z możliwością nauki przez internet sprawia, że angielski jeszcze nigdy nie był tak łatwo dostępny. Dzięki skorzystaniu z naszych usług możesz zaoszczędzić do 3 godzin swojego czasu względem zajęć prowadzonych w tradycyjny sposób.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ingless.pl - język angielski dla każdego »

  Serwis Ingless.pl to ciekawa propozycja dla osób, które uczą się języka angielskiego i są znudzone tradycyjnym modelem nauki. Strona pozwala użytkownikowi korzystać z artykułów i ćwiczeń podzielonych według umiejętności, potrzebnych każdego do sprawnego porozumiewania się w języku angielskim. Znajdziesz tu materiały z zakresu gramatyki języka angielskiego, poznawania nowego słownictwa, praktyki słuchania oraz mówienia w języki angielskim. Dodatkowo poznasz najpopularniejsze formy pisemne, jakimi są CV, rozprawka czy streszczenie w języku angielskim. Znajdziesz też ciekawe quizy, których rozwiązanie pozwoli Ci powtórzyć przyswojony materiał. Strona oferuje również najbogatszy w polskim Internecie słownik wyrażeń idiomatycznych, który pozwoli każdego rozwinąć zasób słownictwa w języku angielskim.

  Data dodania: 05 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • E-naukaangielskiego.pl - szkoła językowa w Tarnowskich Górach »

  Biuro tłumaczeń i szkoła językowa w Tarnowskich Górach zajmująca się nauką angielskiego online oraz wysokiej jakości tłumaczeniami z polskiego na angielski oraz z angielskiego na polski. Oferujemy kursy języka angielskiego ogólnego oraz kursy specjalistyczne, takie jak angielski biznesowy, angielski prawniczy(kurs Business English, kurs Legal English). W ramach kursów ogólnych realizujemy konwersacje z angielskiego oraz korepetycje. Przygotowujemy również maturzystów do egzaminu dojrzałości oferując kursy maturalne z angielskiego. Prowadzimy kursy stacjonarne, jednak naszą główną specjalizacją jest nauka angielskiego przez Internet. Uczymy osoby w każdym wieku, na każdym poziomie językowym. Realizujemy z powodzeniem naukę angielskiego od podstaw. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani lektorzy i tłumacze języka angielskiego. Wykonujemy specjalistyczne tłumaczenia na język angielski (tłumaczenia prawnicze, techniczne i tłumaczenia finansowe) oraz tłumaczenia zwykłe, które są tańsze. Przy dużej ilości stron oferujemy korzystne rabaty.

  Data dodania: 19 08 2016 · szczegóły wpisu »