Strony związane z hasłem: Nauka angielskiego przez internet - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'Nauka angielskiego przez internet':

 • Angielski online »

  Strona skierowana jest głównie dla osób, które chcą poprawić speaking, czyli mówienie w języku angielskim. Oprócz intensywnego treningu w mówieniu osoba otrzymuje również dodatkowe bonusy, bardzo przydatne w nauce języków obcych takie jak: gratisowa pierwsza lekcja, techniki szybkiego uczenia się i zapamiętywanie, techniki relaksacyjne oraz inne o których można przeczytać na stronie.

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Neolingua - Szkoła Językowa przez Internet! »

  Neolignua to najlepsza dla Ciebie szkoła Językowa, gdzie nauczysz się języka przez Internet! Język Angielski, język niemiecki, język chiński, hiszpański, francuski, polski dla obcokrajowców i wiele innych!
  Przekonaj się jak wygodna, łatwa i przyjemna jest nauka języka online przez Skype!
  Posiadamy świetnych lektorów, native speakerów, wykonujemy także tłumaczenia.
  Promocje dla małych grup!
  Nie wahaj się, sprawdź naszą ofertę - będziesz w pełni usatysfakcjonowany!

  Data dodania: 08 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • E-naukaangielskiego.pl - szkoła językowa w Tarnowskich Górach »

  Biuro tłumaczeń i szkoła językowa w Tarnowskich Górach zajmująca się nauką angielskiego online oraz wysokiej jakości tłumaczeniami z polskiego na angielski oraz z angielskiego na polski. Oferujemy kursy języka angielskiego ogólnego oraz kursy specjalistyczne, takie jak angielski biznesowy, angielski prawniczy(kurs Business English, kurs Legal English). W ramach kursów ogólnych realizujemy konwersacje z angielskiego oraz korepetycje. Przygotowujemy również maturzystów do egzaminu dojrzałości oferując kursy maturalne z angielskiego. Prowadzimy kursy stacjonarne, jednak naszą główną specjalizacją jest nauka angielskiego przez Internet. Uczymy osoby w każdym wieku, na każdym poziomie językowym. Realizujemy z powodzeniem naukę angielskiego od podstaw. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani lektorzy i tłumacze języka angielskiego. Wykonujemy specjalistyczne tłumaczenia na język angielski (tłumaczenia prawnicze, techniczne i tłumaczenia finansowe) oraz tłumaczenia zwykłe, które są tańsze. Przy dużej ilości stron oferujemy korzystne rabaty.

  Data dodania: 19 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ambasada Języka »

  Zapraszamy dorosłych, którym zależy na poprawieniu swoich umiejętności językowych do zainteresowania się ofertą kursów angielskiego proponowanych przez Ambasadę Języka. Zainteresowani otrzymają możliwość nauki języka angielskiego - wygodny sposób nauki za pośrednictwem skype pozwala na uczenie się bez konieczności wychodzenia z domu i w godzinach dopasowanych do naszych potrzeb i możliwości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Ambasady Języka.

  Data dodania: 04 10 2017 · szczegóły wpisu »