Strony związane z hasłem: nauka hiszpańskiego - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'nauka hiszpańskiego':

 • Język hiszpański »

  Serwis edukacyjny oferujący naukę języka hiszpańskiego online. Wyróżnia się tym, iż oferuje darmowy kurs języka hiszpańskiego od podstaw, na który składają się lekcje hiszpańskiego w postaci plików nagrań mp3 oraz ćwiczeń i słowniczków. Strona zawiera również darmowe ogłoszenia o korepetycje z hiszpańskiego, przygotowanie do matury, arkusze maturalne z poprzednich lat, i wiele innych ciekawych artykułów. Serwis prowadzony przez nauczyciela języka hiszpańskiego

  Data dodania: 05 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kurs hiszpańskiego »

  Aby wyróżniać się na tle innych znajomość najpopularniejszych języków nie wystarczy. Warto się zastanowić nad innymi równie ważnymi językami. Takim językiem może być język hiszpański, którego można się nauczyć w prosty i szybki sposób. Na stronie znajdują się dwa kursy o różnym poziomie zaawansowania. Każdy kurs jest wysyłany bezpośrednio do kursanta, który sam decyduje o ilości czasu poświęconego na naukę oraz o porze dnia nauki. Sprawia to, że kurs jest bardzo elastyczny i każdy ma możliwość dopasowania go do własnego trybu życia. Zeszyty ćwiczeń i nagrania audio są przygotowane z wyjątkową starannością, aby zapewnić maksymalny komfort podczas nauki.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka słówek »

  Nowa metoda nauki słówek która daje błyskawiczne efekty. Ucz się angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego. Naucz się w krótkim czasie 800 podstawowych słówek i posługuj się swobodnie w językach obcych. Dodatkowo otrzymujesz autotłumacza który przetłumaczy Twoje wymienione słowa i natychmiast będziesz mógł przejść do nauki tych słówek.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Barbados - kurs niemieckiego »

  Marzysz o tym, aby dobrze umieć język niemiecki, angielski, włoski ewentualnie język hiszpański? Nie zwlekaj więc i jak najszybciej skorzystaj z oferty jaką przygotowała specjalnie dla Ciebie Szkoła językowa Barbados z siedzibą we Wrocławiu. Nasi lektorzy posiadają doskonałe przygotowanie lingwistyczne i metodyczne. Prowadzą lekcje w małych grupach, dzięki czemu szybciej nauczysz się wybranego języka. Oprócz zajęć grupowych z jęz. angielskiego oferujemy też indywidualne i kursy dla firm. Zapewniamy, iż szkolenie z nami, to czysta rozkosz. Zaadaptujemy techniki oraz metody nauczania (komunikatywna, direct) do Twoich wymagań i możliwości. Liczymy na to, iż podobnie jak setki zadowolonych z naszych uczestników zajęć, także Ty dołączysz do tego grona. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej na której znajdziesz szczegółowe informacje.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • 7ieteLAB español - Nauka języka hiszpańsiego »

  Oferujemy indywidualne i grupowe Kursy Języka Hiszpańskiego Online i w Twoim mieście, na wszystkich poziomach z profesjonalnym lektorem na żywo. Jeśli chcesz mówić poprawnie i płynnie po hiszpańsku za rozsądne pieniądze, skontaktuj się z nami już teraz. Hiszpański z 7ieteLab! Zacznij uczyć się z nami, a nie pożałujesz!

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego online »

  Nauka obcego języka jest teraz wyjątkowo prosta. Dla wszystkich szukających prostego sposobu na przyswojenie angielskiego i hiszpańskiego stworzyliśmy ilang.pl - interaktywną platformę do swobodnej nauki. Oferujemy możliwość zdobycia komunikatywności w danym języku w bardzo krótkim okresie czasu. Nasz program wykorzystuje nowoczesne metody przekazywania wiedzy na każdym poziomie. Ilang.pl ma również rabaty i specjalne promocje dla swoich użytkowników. Wejdź na nasz portal jeszcze dziś.

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kurs hiszpańskiego & portugalskiego technicznego online - dla studentów. »

  E-bridge 2 jest odpowiedzią na konieczność podnoszenia kompetencji w zakresie języków obcych i umiejętności międzykulturowych studentów kształcenia i szkolenia zawodowego. Projekt jest adresowany głównie do uczniów z Hiszpanii i Portugalii, oraz nowych członków UE: Polski, Łotwy, Czech i Turcji. E-bridge 2 oferuje e-learningowe kursy portugalskiego, hiszpańskiego, polskiego i łotewskiego dostosowane do potrzeb uczniów studentów kształcenia i szkolenia zawodowego. Projekt zawiera również zasoby dydaktyczne i informacyjne o kwestiach kulturowych związanych z życiem codziennym, kulturą i środowiskiem pracy w Hiszpanii, Portugalii, Polsce, na Łotwie, w Czechach i Turcji. Aby uatrakcyjnić pracę z E-bridge 2 stworzyliśmy dla użytkowników platformę wirtualnej społeczności, która zachęca do nauki. Użytkownicy mogą wymieniać się doświadczeniami, oceniać lekcje i zgłaszać uwagi. Wzajemna współpraca mobilizuje użytkowników do pogłębiania wiedzy.

  Data dodania: 11 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sespanol.pl – Nauka języka hiszpańskiego w Hiszpanii »

  Jeżeli szukacie Państwo dobrej agencji językowej, w której moglibyście szybko i efektywnie przyswajać wiedzę i nowe słówka to doskonale trafiliście! Agencja językowa Sespanol jest młodą agencją działającą na rynku, ale posiadającą ogromną bazę naukową i profesjonalnych wykładowców! Szeroki wybór zróżnicowanych kursów języka hiszpańskiego w Hiszpanii jakie oferuje nasz agencja to propozycja zarówno dla tych, którzy zaczynają przygodę z językiem hiszpańskim, jak i dla tych, którzy władają tym językiem w średnim i zaawansowanym stopniu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, dostępną na naszej witrynie.

  Data dodania: 03 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Języka »

  Nowoczesna szkoła języków obcych z profesjonalnym podejściem do nauki najpopularniejszych języków świata. W szkole można się nauczyć takich języków jak angielski, hiszpański, niemiecki oraz rosyjski na wszystkich poziomach zaawansowania. Lekcje odbywają się w grupach i indywidualnie.

  Data dodania: 12 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpański Gdynia »

  Język hiszpański online jeszcze nigdy nie był tak prosty. Casa Latina to profesjonalna nauka języka hiszpańskiego w mieście Gdynia. Nasza szkoła posiada wiele zalet a jej idea narodziła się z pasji do nauki języka hiszpańskiego, ale również z chęci utworzenia miejsca, gdzie studenci poznają język hiszpański z perspektywy latynoamerykańskiej a to oznacza, że doświadczą kultury, obyczajów oraz magii tego kontynentu. Casa Latina to hiszpański online - aktywny, komunikatywny i efektywny. Naukę języka hiszpańskiego w Gdyni możesz rozpocząć w naszej szkole, szczególnie kiedy nie masz doświadczenia w nauce języków online. Nasi nauczyciele to wykwalifikowani lektorzy, posiadający ogromne doświadczenie nie tylko w prowadzeniu zajęć językowych, ale również kompleksową wiedzę merytoryczną, który dotyczy lingwistyki i dydaktyki. Nasi nauczyciele zdobywali tą wiedzę podczas studiów na uniwersytetach w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na język hiszpański online w miejscowości Gdynia, w szkole Casa Latina. U nas każda grupa ucząca się języka hiszpańskiego posiada wiodący podręcznik. Dodatkowo nasi kreatywni lektorzy chętnie zapewniają dodatkowe materiały, często wykraczające poza schemat narzucony przez podręcznik. Nasze zajęcia dodatkowo opieramy na pracy z artykułami prasowymi oraz filmami, muzyką i grami. Hiszpański online opieramy na renomowanej platformie konferencyjnej WebEx, która pozwala na udostępnianie wirtualnej tablicy podczas zajęć.

  Data dodania: 06 07 2016 · szczegóły wpisu »