Strony związane z hasłem: nauka języka angielskiego - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'nauka języka angielskiego':

 • Angielski Online - Nauka, Korepetycje i Tłumaczenia »

  Korepetycje oraz nauka Języka Angielskiego przez internet. Wygodnie i niedrogo, ucz się bez wychodzenia z domu. Podejmij wyzwanie! Dzisiaj już chyba nie trzeba nikogo przekonywać o potrzebie opanowania języka angielskiego. Wejdź i sprawdź to nic nie kosztuje! Pierwsza lekcja prezentacyjna za darmo.

  Data dodania: 17 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego »

  Blc4u to platforma do nauki języka angielskiego przez Internet oferująca możliwość przejścia kursu języka angielskiego bez wychodzenia z domu.

  Dlaczego angielski właśnie w Blc4u? Jesteśmy częścią holdingu edukacyjnego BLC, na który składa się sieć szkół językowych BLC, międzynarodowy ośrodek egzaminacyjny oraz ośrodek organizujący wyjazdy językowe do szkół z ponad 100 krajów.

  Angielski w Blc4u łączy tradycyjny kurs językowy, na który składa się mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie, konwersacja i gramatyka z możliwościami jakie daje Internet. Kursant Blc4u może dowolnie ukształtować swoje szkolenie języka angielskiego i uczyć się w dowolnym, wybranym przez siebie miejscu i czasie.

  Blc4u daje swoim słuchaczom internetowych kursów językowych gwarancję zdania dowolnego egzaminu językowego na poziomie B1 (angielski według europejskiej skali poziomów) lub zwraca pieniądze za taki egzamin.

  Nauka języka angielskiego przez Internet to nie tylko ćwiczenia, czytanki i gramatyka ale także grupowe konwersacje online z native speakerami przy pomocy najpopularniejszego komunikatora internetowego. W dowolnym momencie nauki języka angielskiego przez Internet słuchacz ma możliwość dokupić konwersacje z native speakerami w pakietach jedno lub kilku godzinowych.

  Blc4u oferuje obecnie internetowe kursy angielskiego online na 6 poziomach zaawansowania, od poziomu podstawowego do poziomu zaawansowanego.

  Data dodania: 18 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego - szybko, skutecznie, przyjemnie. Tłumaczenia »

  Naszym głównym celem jest promowanie twórczej aktywności literackiej oraz pomoc w nauce języka angielskiego.
  Do tego celu stworzyliśmy serwis EnglishStory.pl, który sukcesywnie jest wzbogacany o teksty w języku polskim oraz ich przekłady na język angielski.
  Oferujemy również tłumaczenia pisemne nieuwierzytelnione z języka angielskiego oraz korektę i redakcję tekstów w języku polskim.

  Data dodania: 07 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Teatralne \"ZOO\" »

  Pierwsze w Wielkopolsce niepubliczne przedszkole artystyczno-teatralne "ZOO" - Zaradni Odważni Oryginalni - oferuje rozwój poprzez sztuki teatralne i plastyczne, permanentną naukę języka angielskiego, profesjonalną kadrę, całodzienną opiekę z wyżywieniem i kolorowe przestronne sale.

  Data dodania: 03 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski »

  Serwis "Angielski od podstaw" to jeden z najbardziej rozbudowanych stron edukacyjnych, poświęconych nauce języka angielskiego. Oferuje wiele materiałów do nauki, np testy, ćwiczenia, kurs języka angielskiego na poziomie podstawowym, a także ćwiczenia do olimpiady z języka angielskiego. Lekcje składają się z ćwiczeń, wyjaśnień, nagrań mp3 oraz fiszek.

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Let's English Bartoszyce, Profesjonalne lekcje języka angielskiegp »

  Nasza firma specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego.
  Lekcje są profesjonalne, prowadzone przez nauczyciela z doświadczeniem w zawodzie.
  Oferujemy lekcje indywidualne lub w małych grupach (sam wybierasz).
  Uczymy dzieci w wieku przedszkolnym. Zapewniamy atrakcyjne formy zajęć. Pomagamy w nauce dzieciom oraz młodzieży. Przygotujemy Cię do egzaminu językowego (matura, egzamin gimnazjalny, certyfikaty)
  Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania.
  Przygotujemy Cię językowo do wyjazdu za granicę (do pracy, w interesach, na wypoczynek).
  Prowadzimy szkolenia dla firm. Proponujemy naukę także w wakacje. Sam ustalasz częstotliwość i godziny zajęć. Nauka w godzinach porannych, popołudniowych oraz wieczornych. Indywidualny tok nauki, miła, domowa atmosfera.
  Dodatkowo proponujemy tłumaczenia niewymagające tłumaczenia przysięgłego (listy, instrukcje, teksty techniczne, streszczenia prac dyplomowych. Serdecznie zapraszamy!
  Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci od 3 miesięcy do 14 lat! Angielski w Twoim przedszkolu »

  Biorąc po uwagę badania lekarzy neurologów wiadomym jest, że najlepszy okres do nauczenia się języka obcego przypada na początkowe osiem lat życia naszego dziecka. Po ukończeniu tego okresu mózg dziecka staje się, coraz mniej podatny. W tym pierwszym czasie życia dziecko jest w stanie nauczyć się akcentu specyficznego dla nowego języka, tak samo, w jaki uczy się języka rodowego.
  W naszym Centrum kształcimy maluchy języka angielskiego metodą Helen Doron Early English rozpoczynając już od 3 miesiąca aż do 14 roku życia. Jesteśmy autoryzowanym Centrum Helen Doron Early English w Warszawie na Woli. W całej Polsce działa obecnie ponad 160 szkół Helen Doron Early English, w których uczy się ponad 26 000 dzieci.
  Język jako środek do poznania świata pozwala zaaprobować kulturę innych krajów. Dziecko ucząc się języka obcego, opanowuje nowy sposób komunikowania się ze światem. Dzieci, które wcześnie zaczynają uczyć się języka obcego, zdołają lepiej zrozumieć swój język ojczysty, dlatego że stają się świadome istnienia języka jako takiego. Dołączenie języka obcego do świata malucha pomaga jemu rozwinąć empatię dla innych ludzi, a w dalszej perspektywie wnosi swój wkład w międzynarodowe zrozumienie.
  Nauczając języków obcych wdrażamy młodego człowieka do łatwiejszego startu zawodowego na międzynarodowym rynku pracy, gdzie konieczna staje się znajomość kilku języków, a nade wszystko języka angielskiego.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szybka nauka języków - Brainturbo.pl »

  To od nas zależy, w jaki sposób podchodzimy do każdej sprawy.

  Nie dajmy się zwieść, że w efektywnej nauce języka chodzi tylko o dobry sposób omówienia tematów lub metodę, która ma dobrą reklamę i wszystko dalej już będzie proste. Jeśli w to uwierzymy, to wkrótce sami się przekonamy, że to nieprawda, że jest zupełnie inaczej, że to nie wystarcza!?

  Niestety określona część takich działań pozostaje nieefektywnymi próbami, czasami kosztuje do tego mnóstwo pieniędzy. Wzrastają również oczekiwania wobec nas lub odczuwamy wewnętrzny przymus – nie mówiąc już o sytuacji, gdy musimy zdać obowiązkowy egzamin językowy do dyplomu. I znów ulegamy pokusie i wybieramy dobrze zareklamowaną metodę, która wydaje się nam inna i nowa, a potem znów wracamy do punktu wyjścia. Zazwyczaj nie uświadamiamy sobie, czy mamy i czy będziemy mieć wystarczająco dużo energii, czasu, wytrwałości, pilności, a także czy dana metoda jest dla nas odpowiednia pod względem mentalnym, czy okoliczności będą sprzyjać nauce języka itp.

  Brainturbo od tego właśnie odchodzi!

  Spośród trzech elementów procesu uczenia według brainturbo

  - kluczem do całości jest człowiek
  - a nie tematyka
  - i nie metoda!

  Wejdź i skorzystaj z jednej darmowej godziny!

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Języków Obcych KOLIBER »

  Szkoła Języków Obcych KOLIBER to:


  Szeroka gama kursów językowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych
  Zajęcia z doświadczonymi lektorami w miłej atmosferze
  Małe grupy (4-9 osób)
  Bardzo korzystne ceny
  Świetne warunki lokalowe
  Bezpłatne konsultacje językowe
  BEZPŁATNE wakacyjne kursy języka angielskiego (English Survival Kit)
  Specjalne kursy dla osób 55+ (Herbatka językowa 55+)


  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z nami.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Tarnów »

  Butterfly - Szkoła języka angielskiego w Tarnowie. Wyjątkowa taka szkoła języka angielskiego w Tarnowie - Butterfly. Kursy angielskiego dla każdego. Angielski Tarnów dla chcących kształcić się języka angielskiego z Tarnowa i okolic. Zapraszamy na kursy dla dzieci oraz przygotowujące do matury z języka angielskiego. Nasza szkoła języka angielskiego Butterfly jest dostępna dla wszystkich, ponieważ znajduje się w centrum Tarnowa. Wyspecjalizowani lektorzy prowadzący zajęcia w małych grupach zapewnią najwyższy poziom nauki pozwalający szybkie przyswajanie materiału. Nie musisz się martwić w przypadku pojedynczej nieobecności na kursie angielskiego. Informacje o materiale przerobionym podczas takich zajęć wysyłamy bezpośrednio na adres mailowy.

  Data dodania: 18 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs angielskiego gdańsk »

  SchoolOut to szkoła języka angielskiego. W swojej działalności stawia przede wszystkim na komunikację i praktykę. Doświadczenie danej szkoły, a także odpowiednie metody nauczania i kwalifikacje lektorów sprawiają, iż nauka języka jest nie tylko skuteczna, ale i również bezstresowa. Szkoła zapewnia kursy indywidualne, a także grupowe nawet w miejscu ich zamieszkania czy pracy. Stosuje indywidualnie dopasowany program nauczania.

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leonardo School - lekcje angielskiego dla dzieci - szkoła językowa »

  Leonardo School to szkoła języka angielskiego dla dzieci w wieku 2-10 lat oraz.
  Indywidualne programy dopasowane są do grupy, a zajęcia w świetnej atmosferze prowadzi wykwalifikowana kadra.

  Szkoła oferuje również kurs szybkiego czytania dla dzieci i inne zajęcia rozwojowe.
  Specjalnie opracowane programy i indywidualne metody nauczania pozwolą dziecku opanować takie umiejętności jak: czytanie ze zrozumieniem, logiczne myślenie. Dziecko dowie się jak się uczyć efektywnie i trenować pamięć.

  Data dodania: 18 10 2016 · szczegóły wpisu »