Strony związane z hasłem: nerwica - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'nerwica':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Internetowa Poradnia Psychologiczna Bebia »

  Internetowa Poradnia Psychologiczna (psycholog online) zapewnia profesjonalną pomoc psychologiczną bezpośrednio w Twoim komputerze. Jeśli szukasz pomocy psychologicznej to miejsce powstało specjalnie dla Ciebie. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych możliwości technologicznych takich jak Internet IPP BEBIA umożliwia przeobrażanie tradycyjnych zasad funkcjonowania gabinetu psychologicznego w bardziej elastyczne formy działalności. Wiadomości, wewnętrzny czat, rozmowa internetowa oraz wideokonferencja - wybór rodzaju spotkania należy wyłącznie do Ciebie. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 02 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Gdańsk - gabinet psychologii zorientowanej na proces »

  Zespół terapeutów psychologii zorientowanej na proces w Gdańsku oferuje pełne wsparcie terapeutyczne w różnego rodzaju życiowych trudnościach. Możliwe są jednorazowe konsultacje jak i długoterminowa terapia – od kilku miesięcy do kilku lat. Stosując nowatorskie metody, które oferuje praca z procesem, gwarantujemy, że praca nad samym sobą jest ciekawa i prowadzi do konkretnych rozwiązań.

  Terapeuci w naszym gabinecie pracują metodą psychologii zorientowanej na proces. Jest to nowatorskie podejście traktujące człowieka jako całość, nie odrzucając żadnych jego części. Psychoterapia prowadzi do integracji tych elementów psychiki, które sprawiają różnego rodzaju trudności w życiu codziennym i relacjach. Oferujemy pomoc zarówno osobom w kryzysie, jak i tym, które chcą w długoterminowym procesie rozwinąć swoją osobowość i polepszyć ogólne funkcjonowanie.

  Data dodania: 22 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Katowice »

  Oferujemy pomoc w następujących obszarach: zaburzenia nerwicowe, depresje, zaburzenia osobowości, zaburzenia łaknienian, przeżywanie żałoby. Formy pracy Ośrodka: Konsultacje: spotkania indywidualne z pacjentem mające na celu ustalenie natury problemu oraz najbardziej dogodnej dla pacjenta formy pomocy. Psychoterapia indywidualna: regularne spotkania z terapeutą (1 lub 2 razy w tygodniu) mające na celu ustalenie istoty problemu, osiągnięcie wglądu w przyczynę powstałych objawów, a tym samym usunięcie źródła zaburzeń i ustąpienie objawów. Psychoterapia grupowa: praca w grupie 8-12 osobowej prowadzonej przez dwóch psychoterapeutów raz w tygodniu; grupa ma charakter zamknięty; pacjenci mimo różnego rodzaju zaburzeń spotykają się we wspólnym celu, jakim jest dokonanie zmiany wewnętrznej. Psychoterapia wspierająca: regularny kontakt z psychoterapeuta mający na celu pomoc w przywróceniu równowagi psychicznej w trudnych sytuacjach życiowych, okresach kryzysów rozwojowych oraz pomoc w problemach adaptacyjnych; do tego rodzaju psychoterapii kwalifikowani są także pacjenci dla których nie jest wskazana psychoterapia wglądowa. Zapewniamy życzliwe i profesjonalne podejście, pracę z poszanowaniem uznawanych przez Państwa wartości, świadomej woli i decyzji oraz zgodnie z Kodeksem Etycznym Psychoterapeuty. W celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na konsultację prosimy o kontakt telefoniczny: 0 608 638 150, 0 608 710 094,

  Data dodania: 02 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny »

  Prywatny Gabinet Psychologiczny
  Nie musisz być sam...
  Masz prawo do bardziej satysfakcjującego Cię życia, zatroszcz się o siebie!
  Zadzwoń!!
  Katarzyna Borkowska +48 666 23 93 93
  Zadzwoń i umów się na pierwsze spotkanie jeśli:
  * budzisz się rano i doświadczasz uczucia smutku, zniechęcenia, przygnębienia i beznadziei;
  * żyjesz w przerażającym napięciu i stresie,
  * przeżywasz niepokój i lęki utrudniające codzienne życie;
  * przeżyłeś traumatyczną sytuację, z którą ciężko Ci jest poradzić sobie,
  * przeżywasz kryzys;
  * utraciłeś bliską osobę;
  * zdradzasz, lub zostałeś zdradzony;
  * cierpisz z powodu różnych objawów nerwicowych, z którymi nie potrafisz sobie poradzić i przez które Twoje życie staje się nieznośne;
  * kwestie dotyczące odżywiania stały się najważniejsze w Twoim życiu i przysłoniły Ci cały świat;
  * nisko cenisz siebie i swoją wartość;
  * masz trudności w kontaktach z innymi ludźmi
  (w małżeństwie, relacjach partnerskich, zawodowych, rodzinnych, towarzyskich);
  * chcesz się rozwijać, lepiej poznać siebie i żyć pełnią życia.

  Data dodania: 11 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Barbara Wągiel - Psycholog Terapeuta »

  Gabinet psychologiczny. Porady psychologiczne. Pomoc w problemach rodzinnych i małżeńskich, mediacje. Pomoc w depresji, nerwicach, stanach lękowych i bezsenności. Psychoterapia indywidualna i grupowa. Treningi kreatywności i warsztaty terapeutyczne.

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nuit Magique - Barbara Wągiel »

  Wydawnictwo - psychologia, poezja, bajki dla dzieci. Gabinet psychologiczny. Porady psychologiczne. Pomoc w problemach rodzinnych i małżeńskich, mediacje. Pomoc w depresji, nerwicach, stanach lękowych i bezsenności. Psychoterapia indywidualna i grupowa. Treningi kreatywności i warsztaty terapeutyczne.

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia Psychologiczna online »

  Celem Poradni Psychologicznej online jest dostarczanie wysokiej jakości usług psychologicznych w formie dostosowanej do nowoczesnego społeczeństwa informatycznego.
  Profesjonaliści udzielający porad oraz konsultacji psychologicznych przez internet posiadają wykształcenie oraz kwalifikacje stosowne do wykonywanych czynności. Na pytania zawsze odpowiada dyplomowany psycholog.

  Data dodania: 28 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia - Gabinet Psychoterapii Dynamika »

  Gabinet Psychoterapii Dynamika skupia psychoterapeutów pracujących w nurcie psychoterapii psychodynamicznej. Oferuje pomoc psychologiczną i wsparcie dla osób doświadczających cierpienia psychicznego w różnych aspektach swojego życia.

  Psychoterapia we Wrocławiu:
  * Psychoterapia indywidualna
  * Psychoterapia grupowa
  * Porady online

  Data dodania: 28 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog - Wrocław - Psychoterapia »

  Gabinet Psychologiczny - Anna Chmielińska  Psychoterapia indywidualna, testy diagnostyczne, pomoc psychologiczna w depresji, nerwicy, sytuacjach trudnych i stresowych, zaburzeniach osobowości.

  Badanie w kierunku wykrycia uszkodzeń układu nerwowego (np dla osób starszych lub po wypadkach).

  Sesje ogólnorozwojowe dla młodzieży  Więcej informacji pod nr tel.: 606 446 630 (chętnie odpowiem również na smsy)

  lub na stronie: www.psycholog-wroclaw.com.pl

  Zapraszam też do korespondencji. Jeśli masaz pytania - pisz:) anna.chmielinska@psycholog-wroclaw.com.pl

  Każdy ma w sobie moc ulepszenia swojego życia.

  Nie każdy wie gdzie i jak tej mocy szukaż. Jeśli coś w Twoim życiu jest nie takie jak byś sobie tego życzył(a), masz jakiegoś rodzaju trudności, z którymi sobie nie radzisz - nie trać czasu - porozmawiaj o tym.

  Zapraszam do mojego gabinetu w centrum Wrocławia

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Hipnoza i Psychoterapia - psycholog Warszawa. Leczenie alkoholizmu, depresja, bulimia, lęki, fobia. Witryna Ośrodka Hipnozy i Psychoterapii - hipnoterapia, psychoterapia Warszawa. Zajmujemy się terapią: depresja, lęki, fobia, leczenie alkoholizmu, palenie, anoreksja, bulimia. Psycholog Warszawa

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Rodzinna »

  Pracownia prowadzi konsultacje psychologiczne, terapię dzieci, młodzieży i dorosłych,
  terapię par, terapię rodzinną,mediacje rodzinne, warsztaty.

  Zapraszamy osoby szukające szybkiej i konkretnej pomocy w rozwiązywaniu trudnych sytuacji życiowych (w szczególności problemów małżeńskich, wychowawczych i rodzinnych oraz problemów wieku dojrzałego), pragnące pogłębić wiedzę na swój temat i zdobyć nowe umiejętności skuteczniejszego radzenia sobie w życiu.
  Pracownia Rodzinna
  Warszawa Mokotów
  tel. 602 774 777

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • 12 kroków - uzależnienia - katalog internetowy »

  12krokow.pl to internetowy katalog stron www i książek poświęconych tematyce uzależnień. Nie tylko dla anonimowych alkoholików! Katalog zawiera bazę linków do stron poradni, terapeutycznych grup wsparcia, blogów, forów, fundacji.

  Data dodania: 20 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Elżbieta Szymczak - Gabinet psychologiczny »

  Psychoterapia, pomoc w kryzysie, rozwój osobisty z możliwością zastosowania hipnozy. Poradnictwo psychologiczne - problemy rodzinne, małżeńskie, zawodowe, wychowawcze. Terapia uzależnień. Terapia par i małżeństw. Pomoc w depresji, nerwicach, lękach, zaburzeniach snu. Psychoterapia zaburzeń psychosomatycznych.

  Data dodania: 27 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Masaż i Psychoterapia »

  Obecnie możemy wyróżnić ponad 60 technik pracy z ciałem w których masaż tworzy jeden z punków działań. Ze względu na otoczenie, w jakim realizowany jest masaż, możemy wyróżnić masaże suche oraz masaże w środowisku wodnym lub błotnym. Ze względu na zastosowanie (efekt), do kluczowych grup możemy zaliczyć, masaż kosmetyczny, masaż leczniczy oraz masaż klasyczny. Inne kryterium dzieli masaże na ręczne i przyrządowe. Zapraszam do obejrzenia mojej witryny .

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Poznań »

  Gabinet Psychoterapii Gestalt – oferuje profesjonalną pomoc osobom, które doświadczają różnego rodzaju lęków lub obniżenia nastroju; które właśnie przeżywają kryzys lub też zmagają się ze swoimi problemami od wielu lat. Pomoc uzyskają tu również osoby, które czują się źle a nie wiedzą dlaczego, i te, które szukają sensu w swoim życiu. Psychoterapia Gestalt jest relacją, dającą możliwość doświadczenia i głębszego zrozumienia swoich emocji i zachowań. Jest też źródłem odkrywania własnych zasobów, możliwości i odnajdywaniem swojego prawdziwego JA. nPsychoterapia prowadzona jest przez doświadczoną psychoterapeutkę, posiadającą Certyfikat Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie oraz Europejski Certyfikat Psychoterapeuty.nnIstotą terapii Gestalt jest poszerzanie świadomości uczuć, potrzeb, mechanizmów działania a także tego, co się dzieje w naszym ciele. Uświadomienie sobie tego, co robię i czego nie robię, stanowi pewny krok by dokonać znaczącej zmiany w życiu. Często problemy mają swoje korzenie w doświadczeniach z przeszłości, powstają w wyniku \"niedokończonych\" sytuacji, spraw, które przytrzymują naszą energię i nie pozwalają żyć w pełni. Terapia Gestalt daje możliwość dokończenia tych spraw w bezpiecznej atmosferze. Świadomość siebie, swoich ograniczeń a także mocnych stron, daje możliwość dokonywania wyborów zgodnych z własnymi potrzebami.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet GOJA »

  Usługi z zakresu psychiatrii, psychoterapii, pedagogiki, integracji sensorycznej oraz wczesnej interwencji.nnDla firm: warsztaty antystresowe, wpływu społecznego, autoprezentacji, handlowców, budowanie zespołu, zarządzanie czasem.

  Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Gabinet psychoterapeutyczny Anna Kwaśniewska-Bieniak. W ofercie: psychoterapia osób dorosłych, pomoc w zaburzeniach nerwicowych, psychoterapia zaburzeń seksualnych, psychoanaliza, terapia psychoanalityczna, pomoc terapeutyczna, psychotraumatologia, a także depresja.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gdynia - Jacek Wezgraj »

  Prywatny gabinet psychologiczny. Psychoterapia indywidualna, rodzinna oraz małżeńska. Pomoc w depresji, nerwicy, lękach, trudnościach w kontaktach z innymi ludźmi. Rozwój siebie, poznanie swoich zasobów oraz umiejętności.

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Magdalena Senderowska - psycholog i psychoterapeuta pracujący w nurcie psychodynamicznym. Kwalifikacje zawodowe zdobyłam szkoląc się min. innymi w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jestem dyplomowanym psychoterapeutą psychodynamicznym oraz certyfikowanym psychoterapeutą Ośrodka Edukacji Psychologicznej. Swoim klientom mogę zaoferować następujące usługi: psychoterapia indywidualna i dla par, konsultacje i testy psychologiczne. Pomagam w następujących zaburzeniach jak: depresja, nerwica, fobie, osobowości, seksualnych, anoreksja, bulima. Pomagam ofiarom przemocy oraz osobom które straciły kogoś bliskiego. Zapraszam klientów z miasta Wroclaw i okolic.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii »

  Gabinet psychoterapii – psychoterapia integracyjna – łącząca różne podejścia w psychoterapii. Dostosowanie procesu psychoterapii do osoby – jej mocnych stron, zasobów, deficytów, potrzeb. Uważne słuchanie pacjenta. Budowanie relacji terapeutycznej opartej na zaufaniu.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »