Strony związane z hasłem: Niepubliczne przedszkole Kraków - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'Niepubliczne przedszkole Kraków':

 • Niepubliczne przedszkole kraków »

  Dzieci mają duże pokłady energii i chęć poznawania świata. W właściwym rozwoju dzieci, wartościowe są przedszkola. Zapewniają maluchom okazje do poznania swoich równolatków, zabawy z nimi, a dodatkowo od najmłodszych lat pomału przygotowują do edukacji w szkole. Nasze przedszkole gwarantuje wysoką jakość działań dydaktyczno-wychowawczych, dzięki doświadczonej kadrze oraz bezpieczeństwo i dobrą zabawę. Oprócz prezentowania dzieciom świata naokoło, nauczamy je także języka angielskiego, aby później przychodziło im to z większą naturalnością.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne Przedszkole Kraków - Safari »

  Niepubliczne przedszkole Safari zaprasza do siebie wszystkie dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat. Czekają tutaj nowe zabawki, piękny ogródek i całe zaplecze świetnie przygotowane do przyjęcia dzieci w nasze progi. Naszą kadrę tworzą dwie przedszkolanki, które ukończyły najlepsze krakowskie uczelnie pod kątem wykształcenia pedagogicznego. U nas dzieci są otaczane opieką i dbamy o ich zrównoważony rozwój – w przedszkolu Safari nigdy nie ma nudy, dzieci bawią się i radośnie spędzają czas na poznawaniu otaczającego ich świata.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Http://przedszkolekrakow.pl »

  Niepubliczne przedszkole Kraków serdecznie zaprasza w swoje progi wszystkie dzieci i rodziców, którzy szukają bezpiecznego i sprawdzonego ośrodka dla swoich pociech. Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twoje dziecko będzie przybywać w komfortowych warunkach, to zgłoś się do nas. Zatrudniamy doświadczoną kadrę i mamy mnóstwo ciekawych pomysłów.

  Data dodania: 18 04 2017 · szczegóły wpisu »