Strony związane z hasłem: niepubliczne przedszkole - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'niepubliczne przedszkole':

 • Niepubliczne Przedszkole Honoratka w Radawcu Dużym 250c »

  Strona Niepublicznego Przedszkola w Radawcu Dużym 250c, oferta, metody nauczania, program dnia, personel, osiągnięcia, zapisy, zajęcia z gimnastyki korekcyjnej, zajęcia z rytmiki, zajęcia logopedyczne, zajęcia z dogoterapii

  Data dodania: 12 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne Przedszkole \"Wesołe Tygryski\" »

  Wesołe Tygryski || Niepubliczne Przedszkole Kraków, ul. Słoneckiego 5 || Tel. +48 600 88 48 38 || www.wesoletygryski.pl || przedszkole@wesoletygryski.pl
  Zapraszamy wszystkie maluchy z Krakowa i nietylko. Zapewniamy profesjonalną kadrę, doskonałe warunki do rozwoju Twojego dziecka. Godziny otwarcia od 7.00 do 18.30. Zapraszamy

  Data dodania: 16 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • PRZEDSZKOLE PROMYK najlepsze przedszkole »

  Szukasz najlepszego przedszkola dla swojego dziecka? Chcesz zapewnić mu najlepsze okoliczności do nauki i rozwoju osobistego? W Niepublicznym przedszkolu PROMYK ze Szczecina pojmujemy, jak istotnym etapem rozwoju jest edukacja przedszkolna, w następstwie tego każde dziecko obejmowane jest u nas unikatową ochroną i opieką przez wykwalifikowany personel. Przedszkole Promyk zapewni wielopłaszczyznowy rozwój dziecka w komfortowych warunkach. Wychowankowie naszego przedszkola to dzieci otwarte na świat, kreatywne, osiągające bardzo dobre rezultaty w nauce szkolnej. Pomożemy Twojemu dziecku w rozwijaniu jego talentów. Gwarantujemy dobrze zaaranżowane, atrakcyjne lekcje w bogato wyekwipowanym, bezpiecznym budynku. Niepubliczne Przedszkole Promyk to najlepszy wybór dla Twojego dziecka! Sprawdź naszą propozycję już dziś! Więcej informacji osiągalnych na stronie internetowej.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bajkowy-dworek.pl »

  Nasze przedszkole „Bajkowy Dworek” jest przedszkolem posiadającym dwa oddziały o różnym profilu edukacyjnym. Liczebność dzieci w grupie jest niewielka, a opiekuje się nimi wykwalifikowany wychowawca mający do dyspozycji pomoc nauczyciela.
  Przedszkole prowadzi wychowanie dwujęzyczne – co oznacza, że drugi język obok języka ojczystego dzieci naturalnym środkiem komunikowania się.
  Zapewniamy:
  - szeroki wachlarz zajęć dydaktycznych i ogólnorozwojowych
  - bogatą ofertę zajęć dodatkowych
  - programy edukacyjne zatwierdzone przez MEN
  - wykwalifikowaną i przyjazną kadrę
  - wysoki standard wyposażenia sal
  - bezpieczeństwo dziecka w czasie pobytu w placówce
  - mnóstwo różnych atrakcji  Zapraszamy do nowopowstającego żłobka. Trwają zapisy i nabór począwszy od miesiąca stycznia 2013 dzieci od 1 roku życia.


  Wszelkie informacje dostępne są na naszej stronie internetowej oraz pod nr tel: 506 146 946, 509 223 723.


  ŻŁOBEK RUSZA OD 1 MAJA 2013. ZAPRASZAMY

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • PRZEDSZKOLE JUTRZENKA przedszkole Marki »

  Przedszkole Niepubliczne Jutrzenka znajduje się w Markach pod Warszawą. mieści się na ślicznej, przestronnej posiadłości, gdzie do dyspozycji maluchów oddany został ładny ogród i bezpieczny plac zabaw. Naszym priorytetem jest dobro dzieciaków i stworzenie im optymalnych warunków rozwoju. Dlatego właśnie nasze grupy są niewielkie, co zapewnia pedagogowi zrozumienie każdego wychowanka i jego poszczególnych potrzeb i preferencji. Sale, w których dzieci spędzają czas są duże i bardzo słoneczne, jest w nich pełno zabawek, które nie pozwolą maluchom się nudzić. Nasza kuchnia sporządza pyszne posiłki zgodnie z zasadami żywienia maluchów, podajemy je maluchom w pięknej, kolorowej jadalni przystosowanej do ich potrzeb. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie można zapoznać się z organizacją przedszkola i obejrzeć zdjęcia.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole prywatne Słoneczko »

  Niepubliczne przedszkola prowadzone przez magister Renatę Dobosz to miejsca przyjazne dzieciom. Miejsca, gdzie osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi zapewniają naszym podopiecznym bezpieczną zabawę, przyjazną atmosferę, rozwój zainteresowań i umiejętności. Oferujemy wszechstronne nauczanie dla dzieci od 2,5 do 6 lat poprzez zajęcia podstawowe i zajęcia dodatkowe. Małe grupy, pełne wyżywienie, przestronne sale, bezpieczny plac zabaw. Zapraszamy.

  Data dodania: 08 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Montessori niepubliczne przedszkole i żłobek »

  Ogrody Montessori to niepubliczne przedszkole oraz żłobek. Według nas, tylko dobrze spędzony czas w dzieciństwie może być podstawą do dalszego rozwoju czy samokształcenia. W trosce o przyszłość pomagamy Waszym dzieciom zbudować dla siebie i dla nas solidny fundament

  Data dodania: 10 03 2017 · szczegóły wpisu »