Strony związane z hasłem: nieruchomości komercyjne - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'nieruchomości komercyjne':

 • Lokale handlowe »

  Trójmiejski Przegląd Nieruchomości Komercyjnych - serdecznie zapraszamy na strony naszego serwisu internetowego - www.tpnk.pl.

  Jeśli potrzebujesz informacji na temat wynajmu pomieszczeń gospodarczych, biurowych, handlowo-usługowych na terenie całego Trójmiasta - ten serwis jest najlepszym miejscem w sieci do przeglądania ofert biur i powierzchni biurowych.

  W naszym serwisie znajdziesz również analizy, zestawiania i raporty trójmiejskiego rynku nieruchomości komercyjnych. Zapoznasz się z najnowszymi informacjami na temat zrealizowanych oraz planowanych inwestycji komercyjnych. Wejdź do naszego serwisu internetowego, mamy nadzieję że oferty w nim zgromadzone dostarczą Państwu skutecznych i trafnych informacji.

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Barometr Nieruchomości »

  Barometr Nieruchomości to wiadomości, statystyki oraz trendy na rynku nieruchomości w Polsce i na świecie. Dowiedz się co się dzieje na runku, w co warto inwestować, a czego unikać (ceny nieruchomości, mieszkania, domy, działki, kredyty).

  Data dodania: 02 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biura do wynajęcia »

  Portal jest multimedialną bazą ogłoszeń zawierającą najnowsze oferty z rynku nieruchomości komercyjnych dotyczące m.in. powierzchni biurowych, usługowych, magazynowych przeznaczonych na wynajem lub na sprzedaż. Na stronie znaleźć można prezentacje biurowców, galerii handlowych, parków magazynowych oraz centrów logistycznych z terenu całego kraju. Portal to również informacje o nowych projektach deweloperskich, aktualności i wydarzenia z rynku nieruchomości komercyjnych, raporty i analizy rynkowe. Strona pozwala na prezentację podmiotów aktywnych na rynku nieruchomości.

  Data dodania: 02 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Green Build - Portal dla nieruchomości »

  Green Build to portal dostarczający wiedzę i praktykę z zakresu zielonego budownictwa (w tym m.in. certyfikacja LEED i BREEAM). Publikuje artykuły związane z nieruchomościami, ekologicznym budownictwem, materiałami budowlanymi i nowymi technologiami.

  Data dodania: 09 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biura w Warszawie »

  Portal Nieruchomości Komercyjnych w Polsce. Serwis internetowy Biuranet. pl prezentuje oferty nieruchomości komercyjnych z całej Polski. Znajduje się tu szeroki wybór ofert: biur, lokali handlowych, ...

  Data dodania: 29 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  As-Bud zaprasza - biura do wynajęcia, biura, sale konferencyjne Warszawa. Pośrednictwo w obrocie - nieruchomości komercyjne. Wynajem sal na konferencje i szkolenia - powierzchnie biurowe, działki, biura, grunty inwestycyjne, lokale, biurowce do wynajęcia. Także wynajem sal - Sale konferencyjne Warszawa, sale szkoleniowe w Warszawie

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Komercyjne »

  Chcesz kupić nieruchomość? Niezależnie od tego, czy interesuje Cię wynajem, czy sprzedaż, w tym serwisie znajdziesz dziesiątki najbardziej interesujących propozycji z całego kraju. Już na początku wybierzesz odpowiednią zakładkę i określisz parametry nieruchomości. Po chwili będziesz cieszył się przeglądaniem wyłącznie interesujących ofert. Wśród propozycji hotele, magazyny, biura oraz wiele innych obiektów.

  Data dodania: 10 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biura, hale i magazyny na wynajem - Wrocław »

  Zbiór artykułów dotyczących nieruchomości komercyjnych i ofert obiektów z okolic Wrocławia. Wśród ofert prezentowane są wybrane najciekawsze hale produkcyjne i przemysłowe, magazyny o wysokim standardzie oraz biura na wynajem i powierzchnie biurowe do rozdysponowania wg potrzeb najemcy. Ofertę dopełniają grunty i działki budowlane jak i przemysłowe. Zawarte na stronie artykuły służyć mają przybliżeniu podstawowych zasad wynajmu i prawideł jakimi rządzi się rynek pośrednictwa obrotu nieruchomościami.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szczecinek Inwestycje - Strefa Ekonomiczna, nieruchomości komercyjne, tereny inwestycyjne. »

  Szczecinek jest bardzo szybko rozwijającym się miastem w północno-zachodniej Polsce. Miejscowość jest miejscem szczególnym, łączącym w sobie mocne strony geograficznego położenia i dobrodziejstwa z bycia przemysłowym ośrodkiem. Nasza strefa ekonomiczna oferuje wszystkim zainteresowanym ciekawe tereny pod inwestycje na przystępnych warunkach. Nieruchomości komercyjne w obszarze strefie ekonomicznej mogą znacznie przyczynić się do powiększenia konkurencyjności Państwa firmy.

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości komercyjne »

  Serwis ProperLocal publikuje oferty nieruchomości komercyjnych, na sprzedaż jak też pod dzierżawę z okręgu całego kraju. Z wykorzystaniem nowoczesnego panelu, konsumenci znajdą w tym miejscu najbardziej aktualne ogłoszenia magazynów, biur jak też lokali handlowych.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości komercyjne »

  W ramach naszych usług zapewnimy kompleksowe rozwiązania biznesowe dla inwestorów na rynku nieruchomości. Nasze usługi kierujemy do firm, inwestorów prywatnych, instytucji. W ramach naszych działań zapewniamy kompleksowe działania mające na celu przygotowanie inwestycji w zakresie analiz rynku, wyceny. Pomagamy w znalezieniu odpowiednich sposobów finansowania inwestycji na rynku nieruchomości. Oceniamy stan prawny nieruchomości. Zajmujemy się doradztwem w zakresie sprzedaży, kupna, najmu i wynajmu nieruchomości. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biura wynajem »

  Celem założenia serwisu biura.biz.pl jest sprzedaż i marketing powierzchni biurowych i skupienie uwagi na sprawnej obsłudze inwestora, który zamierza zwiększyć wartość dysponowanych lokali czy biurowców, czy którego celem jest odszukanie dobrych najemców wynajmowanych powierzchni pomieszczeń, czy chociażby Klienta prywatnego, korporacyjnego oraz samorządów, poszukujących metod promocji posiadanych zasobów obiektów i wykonania innych obszarów działania. Skuteczne narzędzie stworzone celem szybkiego dotarcia do osób zainteresowanych nieruchomościami komercyjnymi.

  Data dodania: 23 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości zagraniczne - Hiszpania, Włochy, Chorwacja, Turcja, Polska. Kompleksowa obsługa prawno-finansowa na rynku nieruchomości »

  Kancelaria Finansowa Joanna Herman kompleksowa obsługa prawno-finansowa na rynku nieruchomości, doradztwo prawne, wycena nieruchomości, doradztwo na rynku nieruchomości, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, doradztwo finansowe, home staging, nieruchomości zagraniczne - Hiszpania, Włochy, Chorwacja, Turcja, Polska

  Data dodania: 31 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szczecin w Budowie »

  Pierwszy portal o szczecińskich inwestycjach deweloperskich. Szczeciński rynek pierwotny w jednym miejscu. Mapa aktualnie realizowanych inwestycji w Szczecinie, nowe mieszkania, nowe domy - wszystko w jednym miejscu.

  Data dodania: 17 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lokale do wynajęcia »

  Jeżeli właśnie otworzyłeś własną firmę i poszukujesz odpowiedniej dla siebie nieruchomości komercyjnej zlokalizowanej na terenie miasta Kraków to z pewnością powinieneś skorzystać z nowoczesnej wyszukiwarki nieruchomości Emmersona reklamowanej w wpisie. Witryna daje możliwość poznania pełnej ofert agencji nieruchomości zwierającej: sprzedaż i wynajem hal magazynowych, lokali użytkowych, pawilonów handlowych, powierzchni biurowych a także gruntów z pozwoleniem na budowę.

  Data dodania: 11 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • POLSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI »

  POLSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI to kompetentni, licencjonowani pośrednicy w obrocie nieruchomościami. Wyróżnia nas dobra znajomość aktualnych przepisów prawa i rynku nieruchomości, sytuacji podażowo – popytowej i poziomu cen ofertowych i transakcyjnych, ukierunkowanie na satysfakcję Klienta, zarówno sprzedającego, jak i kupującego nieruchomość oraz towarzyszenie mu od etapu prezentacji oferty do podpisania umowy notarialnej.

  Data dodania: 13 08 2015 · szczegóły wpisu »