Strony związane z hasłem: nieruchomości poznań - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'nieruchomości poznań':

1 · 2 · następna strona »
 • Poznań nieruchomości, biuro nieruchomości poznań »

  Serwis z ogłoszeniami nieruchomości zaprasza do odwiedzania i sprawdzania nowych ofert nieruchomości.

  W naszej bazie posiadamy ogłoszenia:

  *domów
  *mieszkań
  *apartamentów
  *działek

  z rynku poznańskiego i okolic.

  Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej.

  Data dodania: 12 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Immobilien Biuro Nieruchomości Poznań »

  Biuro nieruchomości Immobilien, Poznań. Działamy od 1992r. na terenie Poznania i Wielkopolski. Z nami sprzedasz, kupisz, wynajmiesz dowolną nieruchomość. Stawiamy na jakość i solidność.
  W biurze pracuje 3 licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomościami i 3 asystentów. Posiadamy ubezpieczenie OC.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
  Przyjmowanie ofert - bezpłatnie !

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem mieszkań Poznań »

  Nasz serwis przeprowadzi Cię przez trudną drogę, jaką stanowi wynajem mieszkań. Poznań? Proszę bardzo! Dzięki specjalnie przygotowanej wyszukiwarce znajdziesz – wśród wielu innych – mieszkanie, które będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednie. W wyborze pomogą Ci zdjęcia oraz opisy zgodne z rzeczywistością. Następnie, dzięki bazie adresów skontaktujesz się z właścicielem nieruchomości i - w końcu - sfinalizujesz wynajęcie mieszkania! Poznań czeka na Ciebie!

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Poznań »

  Nasz serwis pomoże Ci przejść całą drogę związaną z wynajęciem nieruchomości! Na samym początku, dzięki zaawansowanej wyszukiwarce danych, zdjęciom i opisom znajdziesz wśród wielu ofert tę, którą uznasz za najlepszą. Następnym krokiem będzie kontakt (możliwy dzięki naszej bazie adresów) z wybranym kontrahentem oferującym wynajem mieszkań! Poznań oferuje Ci swoje mieszkania! Nie zwlekaj!

  Data dodania: 07 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości w poznaniu, nieruchomości Poznań »

  Agencja Nieruchomości Poznań. Zaprasza do zapoznania się z ofertą nieruchomości z Poznania i okolic. Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, działek oraz lokali użytkowych. Celem naszej firmy jest profesjonalna, skuteczna, kompleksowa i miła obsługa klienta.Skorzystanie z usług agencji \"NIERUCHOMOŚCI WILK\", bez wątpienia powoduje radykalne zwiększenie bezpieczeństwa transakcji.Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, wydaną przez Ministerstwo Infrastruktury. Dodatkowo bezpieczeństwo wzmacnia polisa ubezpieczeniowa od odpowiedzialności cywilnej.Naszym celem jest działanie w jak najlepszym interesie klienta, aby sprostać Państwa oczekiwaniom, stale podnosimy swoje kwalifikacje.Stawiamy na jakość i profesjonalizm.

  Data dodania: 08 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tarnowo Park, mieszkania i nieruchomości na sprzedaż, mieszkania rodzina na swoim »

  Tarnowo Park - w swojej ofercie posiadamy nowe mieszkania na sprzedaż, w Poznaniu i Tarnowie Podgórnym, w stanie deweloperskim (rynek pierwotny). Sprzedaż mieszkań od dewelopera z Poznania. Mieszkania spełniają wymogi programu Rodzina na Swoim.

  Data dodania: 07 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Poznań »

  Zapraszamy serdecznie na strony naszego portalu o nieruchomościach! Znajdziecie tu państwo oferty agencji nieruchomości, biur deweloperskich i osób prywatnych przedstawiających mieszkania, działki, domy oraz inne lokale na sprzedaż lub wynajem. Jeśli więc są Państwo zainteresowani rynkiem nieruchomości w Poznaniu – tylko z nami uzyskają Państwo możliwość zaznajomienia się z tak bogatą ofertą!

  Data dodania: 06 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adomex Biuro Pośrednictwa Nieruchomości »

  Biuro pośrednictwa nieruchomości Adomex mieści się w Poznaniu przy ul.Bałtyckiej 6.
  Zajmujemy się sprzedażą oraz kupnem: mieszkań, domów, lokali oraz gruntów na terenie Poznania i Wielkopolski.
  Klientom naszego biura zapewniamy wszechstronną pomoc przy przeprowadzaniu transakcji.
  Szanujemy czas naszych klientów dlatego wszelkie formalności załatwiamy na miejscu lub nasz pracownik dojedzie do Państwa.
  Jesteśmy nowoczesnym biurem nieruchomości i dlatego poprzez współpracę z innymi biurami mamy możliwość pokazania całej oferty nieruchomości znajdujących się na rynku wielkopolskim (nie ograniczamy się tylko do naszych ofert).
  Dodatkowo jako prężnie działające biuro nie zapominamy o reklamie i nasze ogłoszenia ukazują się na kilkudziesięciu portalach ogłoszeniowych.
  Biuro posiada licencje nr 11955 oraz ubezpieczenie OC.
  Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, pomagamy przy załatwianiu formalności kredytowych i prawnych.
  Zapraszamy do przeglądania naszych ofert i współpracy.
  Adomex Nieruchomości

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Poznań »

  Mieszkania Poznań - AZielińska - Biuro nieruchomości Poznań. Sprzedaż i wynajem - domy, działki budowlane, mieszkania Poznań i okolice. Serdecznie zapraszamy - wynajem powierzchni biurowych, atrakcyjne mieszkanie Poznań. Nieruchomści Poznań.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Szczecin »

  Adwans, Biuro nieruchomości Szczecin - oferta nieruchomości i kredytów w Poznaniu i Szczecinie. Sprzedaż domów i biura na wynajem. Działka, lokale użytkowe, hale, budynek produkcyjno magazynowy, domy, trzypokojowe i dwupokojowe mieszkania Szczecin i Poznań. Kompleksowe usługi finansowe - kredyty mieszkaniowe, ubezpieczenia, oferujemy szeroką gamę ubezpieczeń. Biuro nieruchomości zaprasza - do wynajęcia powierzchnie biurowe, obiekty, biurowiec, nieruchomości Szczecin, Poznań. Centrum, Gumieńce - Reda i inne dzielnice. Najnowsze oferty - lokal użytkowy, kamienica, komfortowy szeregowiec, obiekt handlowo - biurowy W Śródmieściu, na Gumieńcach. w Goleniowie na osiedlu domków jednorodzinnych.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adomex Biuro Pośrednictwa Nieruchomości Poznań »

  Jako poznańskie biuro nieruchomości zajmujemy się kupnem i sprzedażą : mieszkań, domów, lokali oraz gruntów na terenie Poznania i Wielkopolski.nSpecjalizujemy się w szybkiej sprzedaży mieszkań w Poznaniu.nnJesteśmy nowoczesnym biurem nieruchomości, dlatego współpracujemy z innymi biurami nieruchomości z Poznania. Pozwala to nam na prezentacje ofert z całego rynku nieruchomości i nie ogranicza do prezentacji tylko własnych ofert.nnKlientom naszego biura zapewniamy wszechstronną pomoc przy przeprowadzaniu ntransakcji. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego kojarzeni przez nasze biuro klienci nie są anonimowi. Dodatkowo jako prężnie działające biuro nie zapominamy o reklamie i nasze nogłoszenia ukazują się na kilkudziesięciu portalach ogłoszeniowych z branży nieruchomości. nnPosiadamy dużą bazę klientów poszukujących nieruchomości w Poznaniu : mieszkań, domów, gruntów pod inwestycje.nnDo każdego klienta podchodzimy indywidualnie, pomagamy przy załatwianiu nformalności kredytowych i prawnych. Sporządzamy umowy przedwstępne w biurze.nZałatwiamy wypisy z ksiąg wieczystych, zaświadczenia ze wspólnot mieszkaniowych, plany zagospodarowania przestrzennego. Współpracujemy z kompetentnymi notariuszami co pozwala zaoszczędzić wiele stresów i pieniędzy.nnPodejmując współpracę z nami oddajesz się w ręce profesjonalistów.nnZapraszamy do przeglądania naszych ofert i współpracy.nnAdomex Biuro Nieruchomości Poznańnul. Bałtycka 6 tel 61-875-07-57

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Isalscy Sp. z o.o. - Nieruchomości, Zarządzanie, Windykacja »

  Spółka Isalscy to firma rodzinna nierozerwalnie związana z Wielkopolską i Poznaniem. Niezwykle ważnym dla nas aspektem działalności na rynku jest znajomość branży oraz umiejętność identyfikacji potrzeb klientów. Niemniej istotnym jest dla nas, by zmieniać się na lepsze dla swoich kontrahentów. Świadcząc usługi dla przedsiębiorców z różnych sektorów rynku poznaliśmy ich wymagania i nauczyliśmy się działać tak, by sprostać oczekiwaniom zarówno już powstałym, jak i tym, które powstawać będą w przyszłości. Firma specjalizuje się w obsłudze klientów korporacyjnych w zakresie doradztwa i obrotu nieruchomościami komercyjnymi. Wieloletnie doświadczenie oraz szeroka wiedza z zakresie procesów zachodzących na rynku nieruchomości pozwoliły nam wraz z rokiem 2011 na tworzenie nowych, subsydiarnych działów, mających wesprzeć ideę kompleksowej obsługi przedsiębiorców. Nasze usługi: doradztwo w sektorze nieruchomości komercyjnych (hale produkcyjne, magazyny),pośrednictwo w zakresie najmu i sprzedaży nieruchomości komercyjnych, pośrednictwo w zakresie kupna/sprzedaży gruntów inwestycyjnych, wycena i szacowanie nieruchomościnn- zarządzenie nieruchomościami komercyjnymi, wykonywanie indywidualnych projektów architektonicznych we współpracy z doświadczonymi biurami projektowymi, doradztwo prawne i dochodzenie roszczeń finansowych sektorze rynku B2B, reprezentacja przed sądem, urzędami i komornikami sądowymi w sprawach gospodarczych we współpracy z radcą prawnym.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia Nieruchomości »

  Serwis ogłoszeniowy Mieszkania-nasprzedaz.pl to serwis z ofertami nieruchomości Warszawa i wielu innych miast to możliwość znalezienia interesującej nas oferty w sposób szybki i bardzo prosty. W bazie mieszkań przedstawione są domy, mieszkania, lokale biurowe i inne użytkowe, a także działki budowlane z wielu rejonów kraju, dzięki czemu znalezienie wymarzonej nieruchomości nie powinno być czasochłonne i żmudne. Ogłoszenia można przeglądać według typów obiektów, poczynając od domu na sprzedaż, a kończąc na garażu na wynajem. W sytuacji, gdy chodzi o mieszkania Warszawa wystarczy wybrać odpowiednią kategorię i skorzystać z wyszukiwania szczegółowego, wpisując odpowiednie dane w rubryki. Dzięki temu od razu zaznaczymy, o jaką nieruchomość chodzi, czy szukamy mieszkania na wynajem czy raczej oferty sprzedaży, możemy także podać granice cenowe, jakie wchodzą w rachubę.

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości, mieszkania Poznań »

  Jeśli idzie o mieszkania do wynajęcia, Poznań jest miastem wartym naszej szczególnej uwagi. Warto tutaj zacząć od tego, że w większych miastach wynajem cieszy się większą popularnością, niż w mniejszych miejscowościach. W małych miastach ceny mieszkań czy działek budowlanych są po prostu dużo niższe, dlatego więcej (zwłaszcza młodych) osób decyduje się na kupno mieszkania na własność albo na rozpoczęcie budowy własnego domu, czy na zakup mieszkania w mieście Poznań.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Poznań »

  Pośrednictwo nieruchomości – najszybsze i rzetelne usługi skierowane do firm i osób prywatnych. Zajmujemy się między innymi pomocą w obrocie nieruchomościami – kupnie, wymianie, sprzedaży i wynajmie takich lokali jak mieszkania, domy, nieruchomości komercyjne czy przemysłowe. Oferujemy także fachową wycenę nieruchomości i pomagamy osobom w problemach z zadłużeniami. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie można dowiedzieć się o nas więcej!

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobre biura nieruchomości w Poznaniu »

  Mieszkania w Poznaniu na sprzedaż. Mieszkania Poznań sprzedaż i wynajem, to główne obszary działalności na rynku nieruchomości niezależnych pośredników nieruchomości, dużych biur nieruchomości oraz małych agencji nieruchomości w Poznaniu.Oczywiście wiadomo, że żeby mogła nastąpić sprzedaż nieruchomości muszą w jednym czasie i w jednym miejscu spotkać się na rynku sprzedający i nabywca, co jak wiadomo nie zawsze, a nawet coraz częściej jest coraz trudniejszym warunkiem do spełnienia. Zwłaszcza w warunkach, gdy podaż jest większa niż popyt. Dlatego też skutecznej pomocy w biurach i agencjach nieruchomości w sprawie sprzedaży nieruchomości potrzebuje coraz więcej osób. Jednakże to nie całe biuro nieruchomości, nie jakaś agencja nieruchomości, ale konkretny człowiek, wyspecjalizowany w dziedzinie rynku nieruchomości, jest w stanie rzetelnie zadbać o to, by dobrze sprzedać lub skutecznie znaleźć dla swojego klienta mieszkanie, dom lub działkę, która odpowiada jego priorytetom i oczekiwaniom, zarówno co do lokalizacji, ceny oraz funkcjonalności. Wydaje się być wyraźnie widoczne, że pośrednicy nieruchomości, którzy rzeczywiście pracują przede wszystkim najpierw dla swoich klientów, a dopiero na drugim miejscu dla siebie, nie mają powodów by w obecnej sytuacji rynkowej narzekać bo i tak zawsze będą mieli klientów. Ważne jest więc by na rynku pozostały tylko dobre biura nieruchomości.

  Data dodania: 20 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Nieruchomości Poznań DoradcaRN.pl od 1999 »

  Biuro nieruchomości w Poznaniu DoradcaRN.pl pośredniczy w transakcjach sprzedaży i najmu nieruchomości w Poznaniu i bliskiej okolicy Poznania. Dzięki starannie przygotowanym ofertom nieruchomości - szczegółowe opisy, profesjonalnie wykonane galerie zdjęciowe i filmowe oraz priorytetowemu ukierunkowaniu i otwartości na potrzeby klientów firma jest polecana i postrzegana jako wiarygodny partner w nieruchomościach. Specjalizujemy się w sprzedaży mieszkań i domów w okolicy dzielnic Sołacz, Winiary, Winogrady i Piątkowo w Poznaniu. Jako usługi dodatkowe, związane z rynkiem nieruchomości oferujemy ubezpieczenia mieszkań i domów w Poznaniu oraz wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej nieruchomości - budynków i lokali. Świadectwa energetyczne, zgodnie z dyrektywą unijną muszą posiadać nieruchomości (budynki, lokale) oddawane do użytku po 1 stycznia 2009. Obejrzyj mieszkania w Poznaniu na sprzedaż promowane przez dobrą agencję nieruchomości w Poznaniu DoradcaRN.pl od 1999.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • AI Sp.Z O.O. Deweloper poznań »

  Decydując się na kupno mieszkania, warto sięgać po przetestowane firmy i rozwiązania. AI Poznań to spółka deweloperska, która na swoim koncie ma liczne inwestycje na osiedlu Jagiełły i Stefana Batorego, przy ulicy Królewskiej, Grójeckiej, Zygmunta Starego, Hulewiczów. To lokale o przeróżnym stanie własnościowym: deweloperskie, spółdzielcze oraz przeznaczone pod wynajem. Niezależnie od przeznaczenia, każde cechuje się nowoczesnym wnętrzem i pełną funkcjonalnością. Sfinalizowane już przez firmę projekty można obejrzeć na stronie:

  Data dodania: 26 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poznań Mieszkanie dla Młodych »

  Mieszkanie dla młodych to program dopłat do zakupu nieruchomości dla ludzi do 35 roku życia. Portal mdmpoznan.pl dostarcza fachowej wiedzy na temat limitów cenowych, warunków programu i dostępnych mieszkań. Warto prześledzić obliczenia fachowców, którzy pokazują czy zaciągnięcie kredytu się opłaca i jak legalnie zwiększyć swoją zdolność kredytową. Nie zawsze w tym celu trzeba zaciągać pożyczkę hipoteczną z teściową, czasem wystarczy wiedza jak mądrze używać i kiedy nie używać karty kredytowej.

  Data dodania: 26 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • NOWY DOM JAKUB KOZERA biuro nieruchomości plewiska »

  Agencja Nowy Dom mieszcząca się w Poznaniu specjalizuje się w pośrednictwie handlu nieruchomościami. Zajmuje się sprzedażą i kupnem nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego, oferując najkorzystniejsze ceny. Proponuje między innymi mieszkania, domy, działki oraz inne obiekty. Nowy Dom nie pobiera prowizji od kupującego czy też najemcy lokalu, dzięki temu wyraźnie redukuje się czas oczekiwania nieruchomości na sprzedaż czy też wynajęcie. Nowy Dom zapewnia rzetelną obsługę, w tym wsparcie prawnika, oraz kompetentne doradztwo w każdej kwestii. Przedsiębiorstwo bierze honorarium tylko w wypadku transakcji uwieńczonej sukcesem. Więcej informacji dostępnych jest na witrynie.

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »