Strony związane z hasłem: notariusz - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'notariusz':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Lokum-Invest Nieruchomości Borne Sulinowo »

  Nasza firma oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi pośrednictwa w sprzedaży i kupnie mieszkań, domów, lokali użytkowych oraz działek i gruntów.
  Fachowość, indywidualne podejście do klienta, bezpieczeństwo i wysoka kultura obsługi to cechy którymi się kierujemy na co dzień w naszej pracy.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo taką, która spełni Państwa oczekiwania.
  W przypadku zainteresowania konkretną ofertą, chętnie udzielimy dodatkowych informacji.

  Zlecając nam sprzedaż swojej nieruchomości możecie być Państwo pewni że oferta będzie zauważona na rynku oraz że przeprowadzona transakcja będzie przyjemna i bezpieczna.
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 04 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Pszczyna »

  Notariusz jest powołany do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną (czynności notarialnych).
  Notariusz dokonuje następujących czynności:1.sporządza akty notarialne; akty poświadczenia dziedziczenia; poświadczenia; protesty weksli i czeków; wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów;2.doręcza oświadczenia;3.spisuje protokoły;4.przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe;5.sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów;6.sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Bydgoszcz »

  Kancelaria Notarialna Jarosław Niesobski z siedzibą w Bydgoszczy. Kancelaria sporządza akty notarialne oraz podejmuje się innych czynności prowadzonych przez notariuszy na mocy polskiego prawa, tj. takich, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną.

  Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Twojakancelaria.info - biura rachunkowe i podatkowe, kancelarie prawne, adwokaci i notariusze. »

  Portal informacyjny twojakancelaria.info zrzesza firmy z branży prawnej i rachunkowo-podatkowej, działające na terenie całej Polski. Dzięki naszemu portalowi każdy użytkownik internetu, poszukujący tego typu usług, może stać się Państwa potencjalnym klientem.

  Dostęp do katalogu dla użytkowników szukających Państwa usług jest szybki, prosty i całkowicie bezpłatny.

  Łatwo dostępny, uporządkowany katalog, pozwala każdemu na:

  * bezpłatne odnalezienie Państwa kancelarii w pobliżu siedziby własnej firmy,
  * zapoznanie się ze szczegółową ofertą danej kancelarii,
  * wybranie najkorzystniejszej formy kontaktu,
  * pogląd na siedzibę kancelarii (galeria zdjęć),
  * ocenę jakości oferowanych usług,
  * wstawienia komentarza odnośnie Państwa usług.

  Data dodania: 05 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawnicy.pl - sprawnie pomagamy »

  Na Prawnicy.pl publikujemy wiadomości z branży prawniczej. W przyszłości znajdziesz tu serwis internetowy poświęcony prawnikom i osobom szukającym pomocy prawnej - adwokaci, radcy prawni, notariusze, rzecznicy patentowi i doradcy podatkowi w internecie.

  Data dodania: 06 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kupimy firmy »

  Jesteśmy zainteresowani zakupem zadłużonych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółek akcyjnych. Notarialnie odkupujemy wszystkie udziały, zmieniamy zarząd oraz przejmujemy wszystkie zobowiązania. Dzięki współpracy z naszą firmą, nie musisz zarażać siebie i swoich bliskich na odpowiedzialność. Działamy szybko i skutecznie. W ciągu 48 godzin wykonujemy wszelkie czynności, włącznie z dokonaniem zmian w Krajowym Rejestrze Sądowniczym. Zajmujemy się sporządzaniem wszystkich dokumentów. Współpraca z nami to korzyść dla Ciebie i twojej firmy

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Www.notariuszzabrze.com.pl »

  Strona informacyjna Kancelarii Notarialnej. Kancelaria Notarialna znajduje się w centrum Zabrza przy ulicy Wolności 299 (II piętro), w pobliżu Urzędu Miasta Zabrze.
  Notariusz dokonuje nastepujących czynności:

  1. sporządza akty notarialne,
  2. sporządza akty poświadczenia dziedziczenia,
  3. sporządza poświadczenia,
  4. doręcza oświadczenia,
  5. spisuje protokoły,
  6. sporządza protesty weksli i czeków,
  7. przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,
  8. sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,
  9. sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów,
  10. sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów

  Data dodania: 04 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie.info.pl - obsługa prawna i finansowa - baza firm »

  Serwis Kancelarie.Info.PL powstał z myślą o osobach prywatnych jak i firmach poszukujących wszelkiego rodzaju pomocy prawnej lub szeroko pojętych usług finansowych (obsługa rachunkowa, doradztwo podatkowe, doradztwo inwestycyjne, windykacja). Podział według kategorii działań oraz podział regionalny całego kraju umożliwiają szybkie i sprawne wyszukanie interesującej firmy / grupy firm.

  Data dodania: 12 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA NOTARIALNA - Notariusz Ewa Kuśmierowska - Notariusz Warszawa Wola, ul. Staszica 6 lok. 13 »

  KANCELARIA NOTARIALNA - Notariusz Ewa Kuśmierowska - Notariusz Warszawa Wola, ul. Staszica 6 lok. 13; Notariusz w zakresie swoich uprawnień działa jako osoba zaufania publicznego. Czynności dokonane przez notariusza mają charakter dokumentu urzędowego.
  Kancelaria notarialna znajduje się w Warszawie przy ulicy Staszica 6 lokal 13 (środkowa klatka, lokal na parterze) - w budynku znajdującym się vis a vis PDT Wola (a obecnie Wola Plaza). W pobliżu znajduje się Wojewódzki Urząd Pracy (przy ulicy Młynarskiej). Kancelaria działa od 2009 roku. Część czynności w Kancelarii dokonywanych jest na bieżąco (np. poświadczenia). Wszelkich informacji udzielamy zarówno na miejscu w Kancelarii, jak też telefonicznie oraz w formie elektronicznej.

  Data dodania: 22 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Izabela Gasin »

  Kancelaria Notarialna czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość dokonania czynności o innej porze dowolnego dnia, a także, w uzasadnionych przypadkach, poza Kancelarią Notarialną.

  Data dodania: 23 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mój-Prawnik.pl - Prawnik, Adwokat, Notariusz, Porady Prawne »

  moj-prawnik jest elektronicznym katalogiem skupiającym prawników oraz kancelarie prawnicze z całego kraju.

  Powstał z myślą o wygodzie osób poszukujących profesjonalnej porady prawnej.

  W portalu znajduje się zaawansowana a zarazem prosta wyszukiwarka dzięki której każdy użytkownik otrzymuje możliwość szybkiego i precyzyjnego przeszukania bazy prawników oraz kancelarii.

  Naszymi klientami są m.in. adwokaci, notariusze, radcowie prawni, doradcy podatkowi, komornicy, rewidenci, rzecznicy patentowi a także inne firmy świadczące kompleksowe usługi w zakresie porad prawnych.

  www.moj-prawnik.pl

  Znajdziecie tu prawników z różnych miast np. Olsztyn, Toruń, Warszawa, Kraków itp.

  Data dodania: 14 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wspieramy Biznes - Firmy-Polskie.com »

  Jesteśmy siecią informacyjno-marketingową łącząca przedsiębiorców z całej Polski. Wspomagamy, promujemy, doradzamy jak odnieść sukces w reklamie internetowej. Zapraszam do współpracy. W naszym serwisie znajdą Państwo firmy, działające we wszystkich branżach

  Data dodania: 09 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna - Żaneta Powęska »

  Witryna internetowa rzeszowskiej kancelarii notarialnej. Nasza nowo powstała kancelaria notarialna funkcjonuje od 2010r. Oferujemy usługi na terenie Rzeszowa oraz całego podkarpacia. Wszelkie czynności cywilno-prawne, które świadczymy są ujęte w dziale 'taksa notarialna' na naszej witrynie internetowej. Dostarczamy usługi notarialne na najwyższym poziomie, z których nasz klient jest w stu procentach zadowolony. Mamy wysoką skuteczność w podejmowanych czynnościach rejenckich. Klient może zaufać nam w 100%. Gwarantujemy pełne zadowolenie zarówno klientów indywidualnych, jak i firm, które nam zaufają. Nasza mieszcząca się w Rzeszowie Kancelaria zapewni Ci wykwalifikowanego NOTARIUSZA dla Twoich oczekiwań

  Notariusz dokonuje następujące czynności:
  Sporządza akty notarialne, akty poświadczenia, dziedziczenia, doręcza oświadczenia, spisuje protokoły, sporządza protesty czeków, Przyjmuje na przechowanie papiery wartościowe, papiery wartościowe etc, sporządza wypisy oraz inne.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Kancelaria prawna Anna Strumpf - Rybicka Magdalena Kramkowska- Rysiewicz we Wrocławiu świadczy wysokiej jakości usługi prawnicze dla podmiotów prywatnych i instytucji. Adwokaci proponuje pomoc prawną, w zakresie udzielania opinii oraz porad prawnych, sporządzania not procesowych oraz reprezentacji przed Sądami, Prokuraturą, czy innymi Organami Administracji Państwowej. Kancelaria trudni się sprawami z szeregu dyscyplin prawa, są to: prawo rodzinne, prawo cywilne, prawo spadkowe, prawo pracy, prawo gospodarcze, prawo karne, prawo wykroczeń. Prawo to dyscyplina trudna, toteż osoby, które nie posiadają odpowiedniej wiedzy, wykazują duże trudności w rozeznaniu się wśród zapisów, paragrafów i zawiłych artykułów z dziedziny prawa. Trudnimy się postępowaniami karnymi i cywilnymi, rodzinnymi, spadkowymi i gospodarczymi. Z tej przyczyny podejmujemy się występowania w imieniu naszych klientów w wielu sprawach, nawet tych najtrudniejszych. Kancelaria adwokat-wroclaw.eu świadczy także pomoc prawną przez internet. Korzystając z usługi przez internet nasi klienci otrzymują szybkie, kompetentne i poufne rozstrzygnięcie przedstawionego przedmiotu. Do zapoznania się z całą propozycją usług kancelarii zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 12 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Joanna Greguła, Tomasz Kot i Joanna Gągała-Zając »

  Joanna Greguła jest notariuszem od 1982 roku. Początkowo pracowała jako notariusz w Państwowym Biurze Notarialnym w Krakowie. Od 1 lutego 1992 roku prowadziła Kancelarię Notarialną w Krakowie.
  Od maja 1997 roku Kancelaria prowadzona była w formie spółki cywilnej przez notariusza Joannę Gregułę i notariusza Tomasza Kota (poprzednio asesor notarialny w Kancelarii Notarialnej Joanny Greguły).

  W kwietniu 2009 roku do spółki cywilnej przystąpiła notariusz Joanna Gągała-Zając (poprzednio asesor notarialny w Kancelarii Notarialnej Joanny Greguły i Tomasza Kota).

  Notariusz dokonuje następujących czynności:

  1.sporządza akty notarialne;
  2.sporządza akty poświadczenia dziedziczenia;
  3.sporządza poświadczenia (własnoręczność podpisu; zgodność odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem; daty okazania dokumentu; pozostawanie osoby przy życiu lub w określonym miejscu);
  4.doręcza oświadczenia;
  5.spisuje protokoły;
  6.sporządza protesty weksli i czeków;
  7.przyjmuje na przechowanie dokumenty,
  pieniądze i papiery wartościowe;
  8.sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów;
  9.sporządza, na żądanie stron, projekty aktów,
  oświadczeń i innych dokumentów;
  10.sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Gorzów »

  Kancelaria oferuje profesjonalną obsługę w zakresie dokonywania czynności notarialnych, w ramach
  powszechnie obowiązujących przepisów prawa, przy zachowaniu zasad etyki zawodowej, zapewniając tym samym stronom bezpieczeństwo obrotu prawnego. Kancelaria m.in.: sporządza akty notarialne, akty poświadczenia, dziedziczenia, poświadczenia, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów, Ponadto sporządza protesty weksli i czeków przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe. Oferuje najwyższą jakość usług i dyskrecję.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • A§C LEX Kancelaria Prawna »

  Odszkodowania, windykacja, sprawy spadkowe, rozwody, doradztwo prawne, sprawy karne i cywilne, sprawy administracyjne to tylko niektóre dziedziny prawa jakimi się zajmujemy. Nasza kancelaria to profesjonalny i zgrany zespół specjalistów, który skutecznie pomoże Ci osiągnąć cel. Zapewniamy kompleksową obsługę prawą, działamy na terenie całej Polski.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Katowice Marcin Onichimowski »

  Kancelaria notarialna, notariusz Marcin Onichimowski znajduje się w ścisłym Centrum Katowic.
  Notariusze dokonują następujących czynności:
  1. sporządzają akty notarialne,
  2. sporządzają poświadczenia,
  3. doręczają oświadczenia,
  4. spisują protokoły,
  5. sporządzają protesty weksli i czeków,
  6. przyjmują na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,
  7. sporządzają wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,
  8. sporządzają, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów,
  9. sporządzają protokóły dziedziczenia i akty poświadczenia dziedziczenia,
  10. sporządzają inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA NOTARIALNA AGNIESZKA STEFAŃSKA NOTARIUSZ »

  Kancelaria notarialna. Bezpłatny parking, nowy biurowiec dostosowany dla osób niepełnosprawnych, przystanek autobusowy oddalony o 150m. Kancelaria czynna w godzinach 9-18.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Notariusz Anna Poniedziałek Kielce »

  W KANCELARII NOTARIALNEJ Anny Poniedziałek każdy klient może liczyc na fachową poradę i pomoc w gąszczu prawnych przepisów. Kancelaria pracuje pięć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00. Jeżeli jednak w związku z obowiązkami klienta lub innymi okolicznościami istnieje potrzeba umówienia spotkania notarialnego w innym terminie, po wcześniejszym umówieniu terminu jest to mozliwe, w tym również w dni wolne od pracy. Zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »