Strony związane z hasłem: obsługa firm - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'obsługa firm':

1 · 2 · następna strona »
 • Oprogramowanie dla Spółdzielni »

  Firmy informatyczne są w obecnych czasach usługodawcami, których potrzebuje praktycznie każda firma posiadająca sprzęt komputerowy. Wdrażanie systemów, opieka sprzętowa czy zaopatrzenie w oprogramowanie to tylko niektóre usługi jakie oferują firmy informatyczne. Coraz bardziej popularne stają się zlecenia, w których firmy oczekują wykonania oprogramowania dedykowanego specjalnie do ich potrzeb. Jednym z takich oprogramowań są programy dla spółdzielni czy zarządców nieruchomości, które w bardzo dużym stopniu ułatwiają zarządzanie mieszkaniami i rozliczanie najemców.
  Jedną z firm oferujących między innymi oprogramowanie dla spółdzielni jest firma ZIS z siedzibą w Bydgoszczy. W ofercie firmy poza wspomnianym już oprogramowaniem dla spółdzielni jest całościowe wsparcie firm od strony informatycznej (sprzęt, oprogramowanie, strony internetowe, szkolenia).

  Data dodania: 01 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Skup Laptopów - Skup sprzętu IT - Wykup sprzętu IT »

  Nasza firma prowadzi skup sprzętu elektronicznego. Zajmujemy się głównie skupem laptopów, komputerów, monitorów LCD, telewizorów LCD oraz podzespołów do komputerów PC.

  Jeśli posiadasz sprzęt komputerowy, którego chcesz się pozbyć lub potrzebujesz pieniędzy - zadzwoń do nas lub napisz.
  Tel: (0-22) 885-22-50
  Tel. kom. (0) 506-666-118
  Email: gcsystem@gcsystem.pl lub skup@gcsystem.pl

  Proponujemy Państwu rozwiązanie problemu zagospodarowania zamortyzowanego sprzętu komputerowego, co pozwoli nie tylko uniknąć kosztów związanych z jego utylizacją, ale również uzyskać zwrot finansowy z odsprzedaży wycofywanych akcesoriów biurowych. Oferujemy odkupienie sprzętu biurowego, który nie spełnia już Państwa oczekiwań lub nie zaspokaja potrzeb rozwijającej się firmy. Zapewniamy kompleksową obsługę przedsiębiorstw likwidujących swoją bazę IT, przeprowadzających wymianę zasobów lub posiadających nadwyżki sprzętowe. Nawiązanie z Nami współpracy pozwoli Państwu szybko pozbyć się przestarzałych i niepotrzebnych akcesoriów biurowych: komputerów stacjonarnych i przenośnych, notebooków, monitorów, kserokopiarek, drukarek, serwerów wraz z osprzętem, a także wszystkich akcesoriów komputerowych.

  Dział Obsługi Firm
  Krzysztof Jakubiak - Specjalista ds. obsługi firm i wyceny
  GSM : (0) 503-698-865
  Fax : (22) 885-22-50
  E-mail : krzysztof.jakubiak@gcsystem.pl

  Data dodania: 07 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Usług Informatycznych ELPRO »

  Głównym obszarem naszego działania jest obsługa informatyczna firm na terenie Szczecina i okolic.
  W ramach współpracy dbamy o bezawaryją pracę i ciągły rozwój zaplecza informatycznego Twojej firmy.
  Doradzamy również, co warto zmienić aby poprawić działanie systemów, podwyższyć bezpieczeństwo lub obniżyć koszty.
  Szczegóły na naszej stronie www.

  Data dodania: 12 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • E księgowość »

  Firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu usług księgowych, doradztwa gospodarczego oraz prawnego dla firm i podmiotów gospodarczych. Specjalnością opisywanej firmy jest e księgowość, czyli wykonywanie usług księgowych za pośrednictwem internetu. Księgowość internetowa pozwala na ograniczenie kosztów oraz przyśpieszenie całego procesu rachunkowego. Za pośrednictwem internetu oferowana e księgowość obejmuje między innymi przesyłanie plików oraz wirtualny dostęp do nich przez 24 godziny na dobę. W zakresie księgowości firm i podmiotów gospodarczych prezentowane biuro rachunkowe oferuje praktycznie pełną obsługę. Oferuje ono również kompleksową obsługę ubezpieczeniową dla przedsiębiorstw. W ofercie firmy oferującej e księgowość, znajduje się także zabezpieczenie kredytów kupieckich, które daje pewność że wszystkie płatności należne Twojej firmie zostaną uregulowane. Kolejną specjalnością firmy jest windykacja należności. W skład takiego procesu windykacyjnego wchodzi rozwiązywanie problemów ze spłatami na drodze przed sądowej, a następnie przeprowadzenie skutecznego procesu windykacyjnego, którego zwieńczeniem jest uzyskanie wyroku sodowego, a w dalszej kolejności egzekucja komornicza. W zakres bogatych usług wchodzi także wywiad gospodarczy, który ma na celu określenie kondycji finansowej i wypłacalności danej firmy. A zatem jeżeli interesuje Cię e księgowość oraz pozostałe usługi świadczone przez przedstawianą firmę, to zapraszamy do odwiedzenia jej witryny internetowej.

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blue - outsourcing it »

  Głównym kierunkiem działalności firmy BLUE jest świadczenie usług związanych z obsługą informatyczną instytucji i firm na zasadzie outsourcingu. Zajmujemy się nadzorem nad całymi infrastrukturami informatycznymi jak i pojedynczymi jednostkami komputerowymi, oferując pełny zakres opieki i rozwiązań. Celem firmy jest zapewnienie naszym klientom kompleksowej obsługi informatycznej. Współpracujemy z firmami i ekspertami, dzięki temu możemy zaoferować szeroki wachlarz usług, sprzętu, szkoleń i doradztwa, odpowiadających Państwa wymaganiom i potrzebom. Podejmujemy współpracę z klientami, którzy chcą powierzyć opiekę nad swoim sprzętem fachowcom.
  Zakres naszej propozycji:
  -Kompleksowa obsługa informatyczna(umowa opieki)
  -Administracja oraz zarządzenie systemami IT
  -Sieci teleinformatyczne
  -Monitoring oparty na kamerach IP
  -Zarządzenie bezpieczeństwem
  -Systemy kopii bezpieczeństwa
  -Odzyskiwanie danych
  -Serwis sprzętu komputerowego
  -Naprawy pogwarancyjne notebooków
  -Obsługa oprogramowania
  -Optymalizacja i profilaktyka systemu
  -Konsulting i doradztwo w zakresie rozwiązań IT
  -Integracja systemów informatycznych
  -Obsługa Systemów Symfonia
  -Utylizacja sprzętu komputerowego
  -Hurtowa sprzedaż i dystrybucja:
  *Sprzęt komputerowy, oprogramowanie oraz urządzenia peryferyjne
  *Systemy Symfonia
  *Symulator Szkoleniowy Bezpiecznej Nauki Jazdy
  *e-Podpis

  Data dodania: 09 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Arkadiusz Jaskuła - Adwokat Poznań, Adwokat Szczecin »

  W miłej atmosferze, na Starym Rynku w Poznaniu:nKancelaria świadczy wszechstronną i kompleksową pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz innych podmiotów nie prowadzących działalności gospodarczej (np. fundacje, stowarzyszenia).nKancelaria zapewnia klientom profesjonalne usługi w zakresie:n- reprezentacji przed sądami i innymi organami, w tym administracyjnymi,n- przygotowywania pozwów, środków zaskarżenia i innych pism procesowych,n- sporządzania opinii prawnych oraz projektów umów,n- udziału w negocjacjach i działaniach przedsądowych.nnSpecjalizujemy się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, podatkowego, rodzinnego oraz karnego.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • EXTRA-KOMP Szczecin Serwis komputerowy Usługi informatyczne »

  Nasza firma oferuje profesjonalne usługi informatyczne, serwis oraz naprawa komputerów. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy, wystawiamy faktury VAT. Działamy na terenie Szczecina oraz okolic. Atrakcyjne ceny!

  Data dodania: 03 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • ULTRAMAX Usługi komputerowe Mysłowice »

  Zajmujemy się obsługą informatyczną małych i średnich przedsiębiorstw.

  Tworzymy Strony WWW, zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

  Prowadzimy także sprzedaż komputerów oraz akcesoriów w bardzo atrakcyjnych cenach.

  Ponadto, prowadzimy Serwis sprzętu komputerowego na terenie Mysłowic, Katowic, Sosnowca i okolic, nastawiony na maksymalna wygodę naszych klientów. Przeprowadzamy naprawy u klientów lub odbieramy, naprawiamy i dostarczamy sprzęt pod wskazany adres.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi informatyczne. Serwery, sieci komputerowe, obsługa firm. »

  Tasknet S.C. - Profesjonalna firma informatyczna z wieloletnim doświadczeniem w branży usług informatycznych IT. Zajmujemy się obsługą informatyczną małych i dużych firm. Projektujemy i wdrażamy nowe rozwiązania informatyczne, administrujemy serwerami. Dostarczamy sprzęt komputerowy i doradzamy właściwe rozwiązania. Jesteśmy doskonałym wsparciem dla działów informatyki w wielu firmach. Sprawnie rozwiązujemy problemy z sieciami komputerowymi, serwerami, komputerami, całym sprzętem aktywnym i oprogramowaniem. Naprawiamy błędy i dbamy o naszych klientów. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • BitProtect Jakub Bębenek »

  Oferta dla firm, w zakresie obsługi informatycznej, umów stałych, usług serwisowych i szkoleń z bezpieczeństwa systemów informatycznych, jak i innych, usługi archiwizowania, odzyskiwania i niszczenia danych elektronicznych, serwis komputerowy, dojazd do Klienta, audyty bezpieczeństwa, administracja sieciami komputerowymi, ochrona informacji niejawnych, doradztwo i konsultacje.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy rachunkowe »

  Programy rachunkowe, oferowane przez naszą firmę, to najlepsze jakościowo programy do zarządzania rachunkami w Twojej firmie. Wszystko będzie miało swoje miejsce, a do tego dostęp do dokumentów będzie wszędzie tam gdzie jest internet. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • DORADZTWO BHP szkolenia przeciwpożarowe »

  Doskonała organizacja szkoleń BHP, przeciwpożarowych i ocena niebezpieczeństwa zawodowego - to tylko nieliczne usługi, jakie zapewnia nasza firma. Obsługujemy zarówno małe, średnie, jak i duże firmy z całego województwa opolskiego oraz Wrocławia. Zapewniamy indywidualne podejście do każdej grupy, atrakcyjne warunki współpracy oraz konkurencyjne stawki cenowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, jednak stale zwiększamy nasze kwalifikacje, żeby proponować Państwu usługi najwyższej jakości. Z przyjemnością sporządzimy dla Państwa dokumentację powypadkową, wykonamy weryfikację warunków BHP i ppoż. w firmie i zagwarantujemy doradztwo w zakresie wdrażania metod związanych z organizacją stanowisk pracy. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Zachęcamy do odwiedzin strony internetowej, na której znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat naszej działalności.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis notebooków, serwis drukarek, serwis komputerów | Centrum Serwisowe Alibaba »

  Nasza specjalność to naprawa laptopów, naprawa drukarek oraz serwis komputerów stacjonarnych. W naszej ofercie znajduje się kompleksowa obsługa serwisowa dla instytucji budżetowych i firm oraz realizacja pojedynczych napraw.
  Centralny serwis znajduje się w Łodzi, ale obsługujemy Klientów na terenie całego kraju dzięki rozbudowanej sieci serwisantów.
  Współpracujemy bezpośrednio z największymi producentami sprzętu IT, takimi jak Fujitsu, Hewlett Packard, Dell, IBM, Cisco, Microsoft, FortiGate, 3Com i wielu innych. Posiadamy status HP Gold Partner, Fujitsu Select Expert Partner, Cisco SMB Partner oraz VMware Proffessional.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • PROFITO | Księgowość i Finanse | Warszawa, Piaseczno i okolice »

  PROFITO biuro finansowo-księgowe i rachunkowe prowadzi obsługę firm w zakresie: księgowość, podatki, kadry, płace, ZUS, doradztwo finansowe, ubezpieczenia, leasing, outsourcing pracowniczy. Dzięki naszym partnerom możemy rozszerzyć nasze usługi dodatkowo o doradztwo podatkowe, prawne oraz IT. Obsługujemy firmy z Warszawy, Piaseczna i okolicy. Zapraszamy.

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka »

  Kancelaria adwokat Ewy Paszko mieszcząca się w Płocku już od wielu lat świadczy swym klientom indywidualnym oraz firmom pomoc w zakresie doradztwa prawnego i reprezentacji w sprawach przed sądami powszechnymi. Może ona występować zarówno w charakterze pełnomocnika, jak i obrońcy. Posiada ona doświadczony zespół współpracujących ze sobą adwokatów. Zobacz koniecznie już teraz pełen zakres usług i dane kontaktowe.

  Data dodania: 02 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kasy fiskalne w Turku »

  Zajmujemy się sprzedażą, programowaniem i fiskalizacją kas fiskalnych w Turku i okolicach. U nas kupisz, a my pomożemy bezproblemowo przejść przez proces zgłoszenia o US, pomożemy odzyskać 50% ceny kasy, nauczymy jak obsługiwać kasę.

  Data dodania: 12 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Jasiński »

  Na stronie Kancelarii Adwokata Radosława Jasińskiego przedstawiono ofertę pomocy prawnej dla firm i osób fizycznych. Kompleksowo opisano usługi prawników, które obejmują m.in.: stałą obsługę prawną, porady prawne, przygotowywanie pism, prowadzenie konkretnej sprawy. Zamieszczono informacje o stale współpracujących z Kancelarią prawnikach – adwokatach i aplikantach adwokackich oraz o dziedzinach prawa, w których się oni specjalizują. Szczegółowo zostały omówione najpopularniejsze problemy prawne, z podziałem na prawo: cywilne, karne, rodzinne, gospodarcze, administracyjne, pracy, osobno dla przedsiębiorców i osobno dla klientów indywidualnych. Opisane są również usługi w zakresie dochodzenia odszkodowań i windykacji należności.Strona Kancelarii zawiera ponadto jasny opis warunków współpracy z Klientami, a także powody dla których danymi sprawami powinien zajmować się adwokat. Zamieszczone zostały także wzory umów, pozwów i wniosków.Zapoznanie się treścią strony pozwoli podjąć rozważną decyzję czy rozwiązywać problemy prawne samemu, czy powierzyć je profesjonaliście.

  Data dodania: 06 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Bestorelocations.com »

  Besto Relocations jest wiodącym przedsiębiorstwem relokacyjnym na polskim rynku. Zajmujmy się przeprowadzkami krajowymi i międzynarodowymi osób prywatnych oraz firm. Realizujemy przeprowadzki do każdego miejsca na świecie. Klientom zapewniamy plan przeprowadzki, dostarczenie odpowiednich kartonów i kontenerów, pakowanie i zabezpieczanie przedmiotów, demontaż mebli. Mienie możemy dostarczyć transportem drogowym, morskim lub lotniczym – w zależności od miejsca przeprowadzki, wielkości paczek, oczekiwań klienta, co do szybkości. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z odprawą celną, wnosimy paczki na miejscu oraz zajmujemy się ich rozpakowaniem.

  Data dodania: 03 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe TaxIntelligence Szczecin »

  Biuro rachunkowe w Szczecinie Tax Intelligence oferuje szeroki zakres usług: usługi księgowe, księgowość on-line, doradztwo i obsługa księgowa, optymalizacja kosztów i podatków, obsługa prawna, doradztwo europejskie oraz doradztwo i obsługa informatyczna.nnTax Intelligence Biuro Rachunkowe Szczecin pracuje ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym zarówno w Polsce jak i na arenie międzynarodowej. Współpraca z gronem ekspertów i doradców w zakresie doradztwa biznesowego, pozyskiwania dotacji, rachunkowości, prawa, marketingu,nietuzinkowych szkoleń, tworzenia zaplecza informatycznego, i innych wdrożeń pozwala na opracowanie skutecznych i optymalnych rozwiązań prowadzących na wyższy poziom rentowności.

  Data dodania: 28 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Synergia project - wdrożenia oprogramowania dla firm. Gardens Eden, Sage Forte, płatnik »

  Synergia project oferuje analizę przedwdrożeniową oraz wdrożenia systemów finansowych oraz programów klasy biznes erp takich jak: sage symfonia handel, symfonia finanse, eden gardens, płatnik oraz inne. Zakres działań Poznań i okolice. Profesjonalna propozycja przeprowadzenia analizy potrzeb firmy i pomoc w wyborze najbardziej odpowiednich pod względem funkcjonalnym, finansowym i technologicznym rozwiązań ERP. Pełna obsługa małych i średnich firm. Kompleksowe wdrożenia programu kadrowo-płacowego Symfonia Kadry i Płace, począwszy od projektu systemu płacowego, poprzez instalację i konfigurację oprogramowania, aż po przeszkolenie jego docelowych użytkowników.

  Data dodania: 26 06 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »