Strony związane z hasłem: ocieplanie domu - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'ocieplanie domu':

 • Docieplenia budynkow granulatami welny mineralnej i ekofibru »

  Firma Budowlano – Inżynieryjna EKOFIBER-KRAKÓW specjalizuje się w wykonawstwie robót termomodernizacyjnych w technologii „blown in” (wdmuchiwanie) przy użyciu granulatów celulozowych,wełny mineralnej oraz szklanej.

  Zastosowanie granulatów izolacyjnych:

  *

  stropodachy
  *

  ściany warstwowe
  *

  skosy (pod płyty G-K)
  *

  podłogi (domy drewniane)
  *

  dachy łukowe (hale sportowe)
  *

  stropy piwnic (Termogran)

  Wdrożenie nowych technologii i zajęcie się szeroko rozumianą energooszczędnością w budownictwie zaowocowało współpracą z firmami wprowadzającymi na rynek polski nowe technologie

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dom energooszczędny informacje i ciekawostki »

  Dobrze zaprojektowany i zbudowany dom energooszczędny to nie tylko znacznie niższe rachunki za zużytą energię ale również większy komfort dla jego mieszkańców. Informacje na temat stosowanych rozwiązań w domach energooszczędnych (kolektory słoneczne, pompy ciepła, odpowiednie okna czy system wentylacji) znajdziesz na naszej stronie Dom-energooszczedny.info.pl – przeczytasz tutaj wiele ciekawych artykułów które pomogą ci wybrać najpraktyczniejsze rozwiązania i cieszyć się niskimi rachunkami.

  Data dodania: 20 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szary styropian Swisspor Lambda »

  Najpopularniejszy materiałem do ocieplania budynków jest styropian. Nie bez powodu, ponieważ w jego przypadku występuje najlepsza relacja pomiędzy ceną styropianu, a efektem izolacyjnym, który można dzięki niemu osiągnąć. Marka Swisspor Lambda to przede wszystkim styropiany grafitowe, które mają podwyższony wskaźnika przenikania ciepła lambda. Seria produktów LAMBDA obejmuje grafitowe styropiany przeznaczone do budowy domów pasywnych i energooszczędnych, w skład której wchodzą: LAMBDA WHITE fasada, LAMBDA MAX fasada, LAMBDA PLUS fasada, LAMBDA 100 dach podłoga, LAMBDA MAX dach podłoga, LAMBDA PLUS dach podłoga oraz HYDRO lambda. Swisspor LAMBDA WHITE fasada, to pierwsze na rynku polskim zespolone płyty EPS nowej generacji, które łączą w sobie zalety grafitowego i białego styropianu. LAMBDA MAX fasada, LAMBDA PLUS fasada, LAMBDA 100 dach podłoga, LAMBDA MAX dach podłoga i LAMBDA PLUS dach podłoga to produkty, które swoje wyjątkowe parametry zawdzięczają zastosowaniu surowca z zawartością grafitu, który nadaje płytom ciemniejszy kolor i lepszą izolacyjność. W przypadku HYDRO lambdy, produkt ten dodatkowo charakteryzuje się obniżoną nasiąkliwością i jest przeznaczony do izolacji fundamentów. Produkty te są przeznaczone do budowy domów pasywnych oraz energooszczędnych.

  Data dodania: 23 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • TermoOrganika »

  Termo Organika jest firmą specjalizującą się w produkcji izolacji styropianowych na terenie Unii Europejskiej. Przedsiębiorstwo prowadzi swoją działalność nieprzerwanie od 1997 roku posiada wieloletnie doświadczenie oraz zatrudnia kadrę wykwalifikowanych pracowników. Firma stale unowocześnia posiadane płyty styropianowe, oferuje też Kompletny System Ociepleń.

  Data dodania: 26 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pianka PUR, pianka poliuretanowa »

  Od 2009 roku zajmujemy się wykonywaniem termo i hydroizolacji pianką poliuretanową. Ocieplanie Pianką Pur to najefektywniejsza metoda izolacji, która zapewnia wyraźne zmniejszenie kosztów ogrzewania budynku. Pianka PUR ze względu na swoją konsystencje nie obciąża konstrukcji i ją usztywnia. Pianka poliuretanową nie zmienia swoich parametrów w czasie, zapobiega pojawianiu się grzybów i pleśni. Pianka PUR stanowi barierę dla powietrza i jest nienasiąkliwa, powoduje sprawniejsze funkcjonowanie systemów wentylacyjnych.nnNasza ekipa to sami doświadczeni pracownicy zajmujący się natryskami od wielu lat. Uczestniczymy w regularnych szkoleniach, dzięki którym oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Izolację pianką poliuretanową wykonujemy na terenie miast Jelenia Góra, Zgorzelec i okolic. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie i proponujemy optymalne rozwiązanie jak np. grubość warstwy izolacyjnej lub rodzaj materiału.

  Data dodania: 15 05 2017 · szczegóły wpisu »