Strony związane z hasłem: ocieplenie poddasza - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'ocieplenie poddasza':

 • Hala ocieplenie, izolacja »

  Purterm: pianka poliuretanowa. W ofercie izolacja dachu w budynkach, ocieplenie poddasza - termoizolacja i hydroizolacja pianką poliuretanową nanoszona jest przez natrysk. Pianka poliuretanowa stosowana jako termoizolacja, izolacja dachu, ocieplenie poddasza i budynków. Liczne realizacje - hangar, wiata, blaszak. Oferta na uszczelnienie dachów, izolacja natryskowa poddasza, cieplna ścian, przeciwskropleniowa i przeciwwodna. Kurnik i hala ocieplenie oraz izolacja przechowalni, obory, konstrukcje szkieletowe, chlewni, strychu i domu kanadyjskiego. Pianka pur w warszawie. Powłoki elastomerowe, natrysk zewnątrzny - renowacja powierzchni dachowych

  Data dodania: 31 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • ISOBOOSTER poddasze dobrze ocieplone »

  ISOBOOSTER to doskonały materiał ociepleniowy dedykowany do poddaszy, dachów, strychów, ścian szkieletowych. Zapobiega wszelkim problemom z zawilgoceniem, oszczędza przestrzeń mieszkalną, nie obciąża konstrukcji.

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplenie stropodachu »

  Firma Izolator trudni się ocieplaniem stropodachów, a także specjalistycznym izolowaniem innych części budynku metodą pneumatyczną. W branży jesteśmy zauważalni już od wielu lat. Przez ten czas zdobyliśmy uznanie tysięcy klientów oraz duże doświadczenie. W wykonywanych przez siebie zleceniach wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania. W gronie wielu wykonywanych przez nas zadań możecie Państwo wyszukać np. badania termowizyjne, ocieplanie stropodachów, ścian szczelinowych, podłóg czy ocieplenie poddasza metodą wdmuchiwania granulatów. Wykonujemy również naprawy źle docieplonych poddaszy, skosów oraz termowizję pozwalającą ustalić błędy w izolacji budynku. W odpowiednich zakładkach na naszej stronie odszukają Państwo szczegółowe wiadomości o naszej firmie. Znajdą Państwo także informacje dotyczące stosowanych przez naszą firmę materiałów dociepleniowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu z nami. P.W. IZOLATOR Radom.

  Data dodania: 31 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplenie poddasza Eko-izolacje »

  Wielu posiadaczy swoich domów, czy to nowych czy po remoncie, decyduje się wykonać profesjonalne ocieplenie poddasza, gdyż to właśnie gwarantuje komfort użytkowania i ciepło w całym domu. Zadanie to nie jest wcale łatwe, ponieważ wiadomo, że aby ocieplić poddasze należy zastosować odpowiednie materiały i narzędzia i odpowiedniej jakości, których nikt w swoim wyposażeniu standardowo nie posiada. najlepiej zatem po prostu wynająć profesjonalną firmę i ekipę fachowców, która wszystkim się zajmie.

  Firma z doświadczeniem potrafi zrealizować nie tylko standardowe ocieplenie poddasza, ale także spośród usług zauważamy niejednokrotnie także inne, takie jak przykładowo docieplenia stropodachów. Nie wiadomo przecież kto ma jaki dom, ani także jak on wygląda. Zapewne znajdą się tacy zainteresowani, którzy chętnie skorzystają właśnie z takiej usługi. Ciepło w domu czy mieszkaniu jest przecież niezwykle ważne zwłaszcza w okresie zimowym, dlatego każdy musi zastanowić się, czy zimno w domu to czasem nie jest wina ścian, poddasza, czy też stropodachu.

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Izolacja poddaszy »

  Firma "MKM Izolacje" specjalizuje się w izolacjach termicznych, izolacjach akustycznych oraz hydroizolacjach wykonywanych metodą natrysku pianki poliuretanowej. Pracujemy na materiałach renomowanych światowych producentów oraz posiadamy wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu świadczymy usługi na najwyższym rynkowym poziomie. Wykonujemy izolacje hal, chłodni, magazynów oraz docieplenia poddaszy i dachów płaskich. Nasze izolacje charakteryzują się 100% szczelnością, trwałością i jakością wykonania. Udzielamy 20 lat gwarancji na wykonane przez nas inwestycje budowlane oraz 20 lat gwarancji producenta materiału posiadającego wszystkie aprobaty techniczne oraz atesty PZH. Wszystkich zainteresowanych izolacjami natryskowymi zachęcamy do kontaktu oraz zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdą Państwo obszerne wiadomości na temat izolacji domów jednorodzinnych jak i budynków przemysłowych.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplenie poddasza pianką poliuretanową Małopolska, Podkarpacie, Śląsk. Izolacje - Docieplenia. »

  Prezentujemy Państwu zaawansowaną technologię izolacji poddasza pianką poliuretanową - jest to doskonały sposób na wyeliminowanie mostków termicznych oraz obniżenie ciężaru konstrukcji. Działamy na terenie całej Małopolski, Podkarpacia jak i na Śląsku. Nasze izolacje cechują się jakością i dokładnością wykonania. Udzielamy 20 lat gwarancji na materiał i wykonaną usługę. Szybkie terminy realizacji oraz prace na najlepszych światowych markach materiałów służących do termoizolacji. Wykonujemy;
  -Ocieplenia poddaszy
  -Ocieplenia dachów
  -Ocieplenia fundamentów
  -Termo- i hydroizolacje dachów płaskich
  -Hydroizolacje fundamentów
  -Izolacje akustyczne
  -Izolacje hal i magazynów
  -Izolacje chłodni,chlewni i kurników
  -Izolacje dla przemysłu
  -Ocieplenia stropów
  -Docieplenia elewacji
  Doskonała izolacja dla domów mieszkalnych jak i budynków przemysłowych. Działamy na rynku od ponad 5 lat - ponad 250 wykonanych inwestycji - sprawdzone rozwiązania - doświadczona kadra pracownicza. Sprawdź naszą ofertę izolacji natryskowych.

  MKM Izolacje
  ul. Węgierska 16B
  33-340 Stary Sącz

  Data dodania: 29 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Izolacje Natryskowe Termil Ocieplenie Poddasza »

  Termil Izolacje Natryskowe specjalizuje się ociepleniu poddaszy w Warszawie, okolicach i całej Polsce. Jesteśmy Certyfikowanym Wykonawcą Demilec USA INC - światowego lidera w produkcji systemów poliuretanowych. Ocieplamy poddasza pianą poliuretanową, najlepszym materiałem do termoizolacji.

  Oferujemy całą gamę produktów Demilec USA połączonych z usługą natrysku. Piana do poddaszy Sealection 500 posiada najwyższy współczynnik oporu cieplnego, dzięki czemu inwestor może zminimalizować koszty ogrzewania i klimatyzacji do -50%. Pianka poliuretanowa (PUR) jest ekologiczna, zdrowa dla otoczenia, nie wydziela żadnych zapachów, substancji. Po aplikacji na poddaszu powstaje jednolita struktura, która pozbawiona jest łączeń, szczelin, pęknięć. Nie ma możliwości powstania mostków termicznych. Producent daje na piankę dożywotnią gwarancję. Na ocieplonym poddaszu z pianą nic się nie stanie, nie zmieni swojej struktury, nie utraci właściwości izolacyjnych. Termoizolacja poddasza to bardzo istotny czynnik w zapewnieniu energooszczędności domu.

  Poza tym w ofercie znajdą Państwo inne produkty Demilec USA do termoizolacji, hydroizolacji, izolacji akustycznej, piany poliuretanowe i powłoki polimocznikowe, oraz system SLAMLOK. Więcej można dowiedzieć się na naszej oficjalnej stronie internetowej www.termil.pl

  Pracownicy w naszej firmie stanowią przeszkoloną ekipę. Wszyscy posiadają Certyfikaty wydane przez Demilec USA, zaświadczające o dokładnym przeszkoleniu.

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplanie pianką »

  Firma Domino-izolacje wykonuje usługi budowlane związane z ocieplaniem budynków. Podejmujemy się na przykład takich zadań jak ocieplenie poddasza lub dachu. W trakcie pracy wykorzystujemy wysokiej jakości materiały oraz najskuteczniej rozwiązania. Naszym klientom proponujemy między innymi ocieplanie pianką. Wykonywana przez izolacja przeciwwilgociowa zapewnia wysoki stopień ochrony. Dokładne informacje na temat przygotowanej przez nas oferty zostały zaprezentowane na stronie internetowe naszej firmy.

  Data dodania: 16 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Eko-Bud ocieplenie poddasza pianką »

  Firma zajmująca się termoizolacją oraz hydroizolacją budynków mieszkalnych, przemysłowych i gospodarczych przy użyciu pianki poliuretanowej. W tym prze wszystkim wykonywaniem ociepleń poddaszy, stropów i fundamentów.

  Data dodania: 04 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Izolacja natryskowa »

  Izolacja pianką i natrysk pianki poliuretanowej - Firma Budowlana MARCCO Poznań - obszar działania to cała Polska. Główna oferta firmy to izolacje natryskowe i ocieplanie pianką poliuretanową. Oferujemy Państwu ocieplenie poddasza pianką, ocieplanie stropu, ocieplenie dachu - izolacja poddasza Poznań i inne miasta. Zapraszamy na ocieplanie poddasza i ocieplenie stropu - wysokiej jakości izolacja natryskowa.

  Data dodania: 26 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplenie pianą pur. Izolacja fundamentów, tarasu, strychu, poddasza i dachu - ATD. »

  Nasza firma to najlepsi specjaliści z dziedziny termoizolacji budynków. Stosujemy nowoczesne systemy i technologie ociepleń i izolacji. Posiadamy wiedzę, umiejętności i odpowiedni sprzęt do nadmuchu celulozy, ociepleń natryskowych oraz do przeprowadzania badań termowizyjnych. Planujesz ocieplenie poddasza, dachu, stropu, tarasu czy izolację fundamentów ? Skontaktuj się z naszą firmą.

  Data dodania: 14 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Izolacja posadzki i ścian szkieletowych »

  Firma Nowoczesne Izolacje istnieje w branży budowlanej od 2007 roku i oferuje takie usługi jak izolacja posadzki oraz izolacja ścian szkieletowych a także ocieplanie pianką na terenie województwa podlaskiego, w takich miastach jak Białystok, Grajewo, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Zambrów i wiele innych. W szerokim zakresie usług firmy znajduje się również ocieplenie poddasza pianką. Specjalizacją Nowoczesnych Izolacji jest wykonywanie izolacji innowacyjną metodą natrysku pianki poliuretanowej. Dzięki ocieplaniu poddasza pianką można mieć gwarancję szczelnej izolacji przegrody oraz zachowanie parametrów termicznych a także akustycznych na szereg lat. Izolacja pianą poliuretanową sprawdza się w każdej przegrodzie budynku. Taka izolacja nadaje się jako ocieplenie poddasza, ale również stropodachu, fundamentów, elewacji czy posadzek. Izolacja pianką to również doskonała bariera akustyczna co idealnie sprawdza się na poddaszach mieszkalnych, gdzie dachy wykonane są z blacho dachówki. Taka izolacji bardzo dobrze tłumi hałas, które występuje podczas deszczów oraz gradobicia. Ocieplanie poddasza pianką poliuretanową sprawdza się również w budynkach inwentarskich jako izolacja przeciwskropleniowa. Firma Nowoczesne Izolacje zapewnia usługi takie jak izolacja ścian szkieletowych i izolacja posadzki oraz ocieplanie pianką w województwie podlaskie. Ocieplenie poddasza pianką firma wykonuje w takich miastach jak Białystok, Łomża, Zambrów, Grajewo oraz Wysokie Mazowieckie i wielu innych.

  Data dodania: 10 03 2017 · szczegóły wpisu »