Strony związane z hasłem: oczepiny - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'oczepiny':

 • Wesele z Wedly.pl »

  Wedly.pl to wyjątkowy blog dla osób przygotowujących ślub oraz wesele.

  Najważniejsze porady bez których ciężko się za przygotowania weselne.

  Sprawdź jakie piosenki na pierwszy taniec są najlepsze oraz czym są oczepiny i czy warto przeprowadzać je na weselu.
  Zobacz najnowsze trendy w modzie ślubnej. Poznaj ciekawe inspiracje dotyczące fryzur, makijażu i nie tylko.

  Przygotowujesz wesele? Sprawdź nasz ślubny blog.

  Data dodania: 24 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna »

  Jesteśmy zespołem osób których połączyła pasja do fotografii. W ofercie naszej firmy - fotografie ślubną, fotografie dziecięcą, fotografie portretową, fotografie reklamową, fotografie reportażową, fotografia architektury, wideofilmowanie, obróbka cyfrowa foto i wideo, fotografia w studiu. Wiemy jak ważny dla Was jest dzień ślubu dla tego zawsze dokładamy maksimum starań i zmysłu artystycznego aby uchwycone przez nas chwile utrwalone w zdjęciach i filmie mogły cieszyć Państwo przez długie lata. Jesteśmy elastyczni w wykonywaniu zlecenia nie narzucamy swoich pomysłów na silę. Posiadamy niezbędne pozwolenia na wykonywanie foto i wideo reportaży w kościołach i obiektach sakralnych.

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Warszawskie Forum Ślubne »

  Od ponad 10 lat działamy w szeroko pojętej branży ślubnej. Na podstawie zdobytych doświadczeń pragniemy stworzyć regionalne forum ślubne, będące rzetelnym źródłem wiedzy dla przyszłych nowożeńców. Zdecydowaliśmy się zawęzić działalność forum do Warszawy i okolic. Naszym zdaniem dzięki temu wszyscy będziemy się poruszać na dobrze nam znanym gruncie. Wszystkie nasze opinie będą wiarygodne, będą bowiem z pierwszej ręki a nie ze słyszenia. Dzięki temu będziemy się opierać na faktach a nie przypuszczeniach.
  Postaramy się nawiązać współracę z wiodącymi dostawcami usług ślubnych. Umożliwi to Wam bezpośredni kontakt z grupą profesjonalistów ślubnych, którzy udzielą kompetentnych rad.
  Oczywiście to Wy jesteście najważniejszym ogniwem tego forum. To Wasze doświadczenia i opinie będą stanowiły podstawę i sens jego funkcjonowania. Dlatego mamy nadzieję iż będzie Was coraz więcej i w przyszłości uda się nam zrealizować cykl wspólnych spotkani forumowiczów.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zespół weselny Legnica, Złotoryja »

  Zespół muzyczny SWEET oferuje Państwu obsługę muzyczną takich imprez jak:
  Wesela
  Imprezy dla firm
  Bale sylwestrowe
  Studniówki
  Półmetki
  Imprezy plenerowe
  Przyjęcia okazjonalne
  Wszędzie tam, gdzie potrzebna jest dobra jakość muzyki.
  Zespół muzyczny na Twoje wesele!

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dj na wesele Kielce Jędrzejów - Szymon DJ »

  Zajmuje się prowadzeniem imprez takich jak wesele, bankiet, poprawiny sylwester czy andrzejki. Od aczasu do czasu grywam imprezy firmowe. Jestem DJem z Jędrzejowa. Obszarem mojego działania są Kielce i okolice. Zapraszam do współpracy.

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zespół muzyczny REYS »

  Zespół muzyczny REYS, wykonujący utwory tylko i wyłącznie na żywo, poleca się na różnego rodzaju imprezy taneczne: wesela, bale, imprezy firmowe, itp. Teren: mazowieckie i cała Polska. Ceny konkurencyjne.
  Zapraszamy na naszą stronę www.reys.cba.pl

  Data dodania: 08 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sala Bankietwa Senator Łowicz »

  W ofercie Sali Bankietowej organizacja uroczystości rodzinnych jak chrzciny, wesela, komunie, jubileusze czy obiady. Senator zapewnia doskonałe warunki zarówno do zabawy tanecznej jak i przy stołach - klimatyzowane sale: bankietowa i balowa, bardzo smaczne potrawy oraz tradycyjny stół wiejski. W pobliżu znajduje się piękny ogród, gdzie można pospacerować w trakcie trwania imprez. Dom weselny znajduje się w Łowiczu - pięknym mieście z tradycjami dlatego można tu znaleźć elementy wystroju związane z łowicką sztuką ludową.

  Data dodania: 29 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zespół muzyczny Lublin »


  Gold Music ze Świdnika to zespół muzyczny Lublin, który zajmuje się profesjonalną oprawą muzyczną wesel i różnych przyjęć okolicznościowych oraz biznesowych. Zespół posiada wszystko, co niezbędne do zagwarantowania świetnej zabawy - doświadczonych muzyków, wysokiej jakości sprzęt, a także fachowo przygotowane oświetlenie. Oprawa muzyczna Lublin jest dopasowywana w sposób indywidualny do każdego Klienta. Klienci mogą zdecydować się na stare przeboje, jak również wybrać nowe, popularne kawałki muzyczne.

  Data dodania: 22 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zespół muzyczny Muzokracja »

  Zespół muzyczny z Warszawy Muzokracja. Profesjonalna oprawa muzyczna wesel, balów, studniówek i imprez plenerowych. Doświadczeni muzycy oraz znana wokalistka, uczestniczka programów The Voice of Poland i Bitwa na Głosy. Gramy wyłącznie na żywo. Dysponujemy studiem muzycznym do nagrań. Posiadamy bogaty repertuar utworów, gwarantujemy doskonała zabawę oczepinową i wyjątkową organizację muzyczną wesela. Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem z naszych występów muzycznych dostępnych na stronie internetowej. Kontakt telefoniczny: 603-503-382

  Data dodania: 30 05 2015 · szczegóły wpisu »