Strony związane z hasłem: oczyszczalnie przydomowe - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'oczyszczalnie przydomowe':

 • Ekopol - Oczyszczalnie ścieków »

  Ekopol - Specjalizujemy się w doborze, montażu i serwisowaniu przydomowych oczyszczalni ścieków, szamb ekologicznych, zbiorników na ścieki. Nasza Firma istnieje już od kilkunastu lat, poprzez co zdobyła duże doświadczenie w swojej branży jak i zaufanie klientów. Od 2006 roku wprowadziliśmy nową technologię zbiorników z napowietrzanym złożem zanurzonym.

  Data dodania: 10 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • EKOPOL: Oczyszczalnie ścieków Łódźkie »

  Zapraszamy do zapoznania się z produktami firmy Ekopol. Oferujemy oczyszczalnie ścieków zarówno dla firm, jaki i odbiorców indywidualnych. Zajmujemy się produkcją i montażem oczyszczalni ścieków. Udzielamy 10 letniej gwarancji, również przy samodzielnym montażu. W naszej ofercie znajdą Państwo oczyszczalnie ekologiczne, biologiczne, szamba - zbiorniki bezodpływowe, oczyszczalnie przydomowe oraz oczyszczalnie przemysłowe. Dzięki długoletniemu stażu na rynku jesteśmy liderem i prekursorem w swojej dziedzinie. Firma Ekopol oferuje tylko niezawodne i sprawdzone rozwiązania. Zapoznaj się z naszą ofertą, wejdź na www.oczyszczalnie.pl.

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sanitech oczyszczalnie przydomowe »

  Producent oczyszczalni przydomowych oferuje oczyszczalnie ekologiczne, oczyszczalnie ścieków z układem rozsączającym oraz oczyszczalnie z osadem czynnym. Służymy kompleksowym doradztwem i podpowiadamy najkorzystniejsze rozwiązania. Prowadzimy dystrybucję oraz instalujemy przydomowe oczyszczalnie poprzez swoich przedstawicieli w całym kraju i zagranicą.

  Data dodania: 30 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przydomowe oczyszczalnie ścieków »

  Strona prezentuje obszerne informacje na temat przydomowych oczyszczalni ścieków. Prezentowane są rysunki i specyfikacje techniczne, instrukcje montażu, warunki udzielania gwarancji, przepisy prawne w zakresie montażu urządzeń. Możemy się zapoznać z korzyściami, które niesie stosowanie oczyszczalni oraz poznać parametry oczyszczonych przez nie ścieków. Poprzez witrynę możemy zamówić bezpłatny pomiar. Umieszczono również listę najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi, jak też dane kontaktowe firmy Zielone Oczyszczalnie.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Remontowo-Budowlane - Zbigniew Czaplicki »

  Firma budowlana Usługi Remontowo-Budowlane Zbigniew Czaplicki; o niezwykle szerokim zakresie usług tj. prace ogólnobudowlane, roboty ziemne, układanie kostki brukowej, roboty ziemne, przyłącza kanalizacyjne, oczyszczalnie przydomowe, roboty żelbetowe, szamba, kanalizacja, budowa budynków, remonty, rozbiórka, ogrodzenia, posadzki przemysłowe, posadzki, budowa domów, oczyszczalnia przydomowa, układanie kostki.

  Data dodania: 18 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przydomowe oczyszczalnie ścieków - doradztwo i informacje »

  Serwis internetowy na temat przydomowych oczyszczalni ścieków. Znajdują się tutaj rzetelne i obiektywne informacje dotyczące różnych aspektów zakupu, montażu i eksploatacji przydomowych oczyszczalni, w tym informacje na takie tematy jak: rodzaje oczyszczalni, przepisy prawne, dobór oczyszczalni, montaż i konserwacja, odległości od granicy działki, dotacje na oczyszczalnie. Jest możliwość wymiany poglądów na forum dyskusyjnym.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Aqua Clear - oczyszczalnie biologiczne »

  Firma Aqua Clear posiada ponad siedmioletnie doświadczenie w projektowaniu i instalacji przydomowych, biologicznych oczyszczalni ścieków, oczyszczalni kompaktowych oraz zbiorników wodnych. Realizujemy głównie oczyszczalnie dla domów jednorodzinnych jednak przyjmujemy także zlecenia przedsiębiorstw i jednostek samorządu terytorialnego. Oferowane przez nas produkty charakteryzuje wysoka jakość. Dzięki naszym oczyszczalniom oszczędzisz nie tylko pieniądze, ale również zadbasz o środowisko naturalne. Współpracując z nami możesz liczyć na terminowe wykonanie zlecenia, a także na fachową poradę w kwestii doboru najlepszych rozwiązań. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem renomowanej firmy Traidenis na województwa: małopolskie, śląskie, opolskie i dolnośląskie, łódzkie. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą i zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 16 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Treatment-Polska Produkcja technologii oczyszczalni ścieków »

  Firma inżynierska- projektowanie, produkcja, montaż technologii oczyszczania ścieków. Oferta naszej firmy obejmujy wszelkiego rodzaju wyposażenie, które znajduje się w nowoczesnej oczyszczalni min: prasa, workownica osadów, stanowiące podstawy gospodarki osadami, sito, piaskownik, zintegrowane podczyszczenie mechaniczne, kraty, pomosty, żuraw. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań i odpowiednich materiałów otrzymaliśmy urządzenia wysokiej jakości oraz wydajności. Poszczególne elementy wytwarzane są ze stali nierdzewnej. Treatment-Polska segment produkcji: oczyszczalnie komunalne, przydomowe, technologia przepływowa na zasadzie niskoobciążonego osadu czynnego.
  http://treatment-polska.pl

  Data dodania: 10 11 2016 · szczegóły wpisu »