Strony związane z hasłem: odkwaszanie organizmu - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'odkwaszanie organizmu':

 • Zdrowa Polka - sklep internetowy »

  sklep internetowy nie tylko dla kobiet oferujący akcesoria i sprzęt rehabilitacyjny, suplementy diety, sprzęt i akcesoria fitness, artykuły relaksacyjne, artykuły do pielęgnacji, kosmetyki i inne artykuły zdrowotne oraz wyroby medyczne

  Data dodania: 07 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja dla seniorów Śląsk »

  MedCithi to ośrodek rehabilitacyjny na terenie województwa Śląskiego. MedCithi oferuje odkwaszanie organizmu oraz turnusy odchudzające a także wczasy dla seniorów i wczasy rehabilitacyjne. Ośrodek mieści się w budynku o łącznej powierzchni użytkowej ponad 600 m2. W ofercie poza zabiegami typowo leczniczymi znajduje się również cała gama zabiegów relaksacyjnych jak masaże oraz nowoczesna sauna. Istnieje możliwość korzystania ze sprzętu do ćwiczeń a także wypożyczalni rowerów oraz kijków niezbędnych do Nordic Walking. Ośrodek zapewnia dostęp do licznych atrakcji na terenie kompleksu oraz w jego okolicach. MedCithi stara się dbać nie tylko o poprawę stanu zdrowia pacjentów ale również o dobre ich samopoczucie. Rehabilitacja dla seniorów w ośrodku MedCithi na Śląsku to profesjonalne zabiegi przyczyniające się do lepszego zdrowia seniorów. Odkwaszanie organizmu odbywa się przy zastosowaniu diety dr Roberta Younga. Jest to dieta dla diabetyków walczących z nadwagą i poważnymi schorzeniami. Odkwaszania organizmu to profesjonalny program pozwalający poprawić stan zdrowia. Rehabilitacja dla seniorów to organizowane przez ośrodek wczasy dla seniorów. Jest to idealna propozycja dla wszystkich osób borykających się z problemem powrotu do zdrowia lub przewlekłymi chorobami. Nasze turnusy odchudzające opierają się na zastosowaniu nowoczesnego sprzętu a także sprawdzonych metod terapii. Wczasy rehabilitacyjne łączą w sobie przyjemność wypoczynku w malowniczym otoczeniu z miłą rozrywką.

  Data dodania: 19 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Take Good Care »

  Firma Take Good Care jest producentem w 100% naturalnych suplementów diety w postaci proszków do sporządzania koktajli oraz łatwo przyswajalnych tabletek. Flagowym produktem na polskim rynku jest Take Good Care Młody Zielony Jęczmień 100% Organic. Proces produkcji tego suplementu jest unikalny na tle innych produktów zawierających zielony jęczmień. Do sporządzenia preparatu używane są tylko i wyłącznie zawierające najwięcej składników odżywczych kiełki jęczmienia o wysokości nie wyższej niż 7cm. Działanie tego suplementu zawiera się w formule O^5: odchudzanie, oczyszczanie, odkwaszanie, odżywianie (komórkowe), odmładzanie. Preparat zyskał uznanie wśród osób odchudzających się ze względu na wysoką skuteczność tej bezpiecznej metody. Produkt zawiera także liczne antyoksydanty, neutralizujące działanie wolnych rodników. Take Good Care pomaga zachować zdrowie, formę i młodość na lata.

  Data dodania: 14 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Suplement diety Vitac - odporność i witalność »

  Strona zawiera informacje na temat suplementu diety Vitac. Preparat jest trafionym sposobem na pozbycie się problemów z osłabionym układem immunlogicznym. Potwierdzone jest całkowite bezpieczeństwo i efektywność preparatu. Na stronie znajdują się pozytywne opinie lekarzy, którzy poświadczają jego naturalny i zdrowy skład. Vitac można również stosować w przypadku zakwaszenia organizmu, ponieważ ma udowodnione działanie oczyszczające organizm z toksyn. Witryna internetowa zawiera także kilka ciekawych artykułów o istocie i znaczeniu Witaminy C dla naszego organizmu.

  Data dodania: 20 03 2017 · szczegóły wpisu »