Strony związane z hasłem: odwrócona osmoza - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'odwrócona osmoza':

 • Filtry do wody »

  Sklep internetowy oferujący różnorodne urządzenia, których celem jest uzdatnianie wody zarówno w domu jak i w biurze, firmie czy dużych instytucjach lub przemyśle. Kupując u nas masz pewność, że otrzymane filtry do wody są wysokiej jakości, a serwis jest wręcz idealny. Ponadto wszelkie akcesoria do uzdatniania wody czy też same filtry do wody wysyłane są natychmiastowo, oferując przy okazji różnorodne formy płatności. Zwróć uwagę na osmotyczne filtry do wody znajdujące się w naszej ofercie, ponieważ ich jakość znacznie odbiega od chińskiej tandety oferowanej w wielu innych sklepach z filtrami do wody. W razie jakichkolwiek wątpliwości po prostu dzwoń, a nasi pracownicy z pewnością pomogą Ci dobrać odpowiednie rozwiązanie filtracyjne. I pamiętaj, że kupując filtr do wody kupujesz sobie dodatkowe lata życia.

  Data dodania: 11 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tanie filtry do wody »

  Naszą domeną są zaawansowane systemy filtracji wody. I właśnie dlatego w naszym sklepie internetowym możesz zakupić najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb zmiękczacze i odmanganiacze. Oprócz tego oferujemy kuchenne filtry do wody i media filtracyjne w niewyobrażalnych cenach. Gwarantujemy przeróżne formy płatności i przesyłki, a także bardzo krótkie terminy realizacji zamówienia.

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Membrany osmotyczne »

  Nowoczesny sklep internetowy, w którym znajdziesz przede wszystkim osmotyczne filtry do wody oraz wszelkie wkłady i akcesoria filtracyjne stosowane do uzdatniania wody zarówno w domu jak i przemyśle. Zajmujemy się sprzedażą głównie filtrów molekularnych popularnie zwanych filtrami RO czyli odwróconą osmozą. Za jedne z ważniejszych części odwróconej osmozy uznawane są membrany osmotyczne, których ceny różnią się między innymi ze względu na producenta oraz wydajność mierzoną w galonach na dobę. Polecamy w szczególności membrany osmotyczne Vontron, których jakość odbiega od chińskich membran sprzedawanych w wielu polskich sklepach internetowych oraz tradycyjnych.

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Filtry do wody »

  W ofercie Klarwod zawierają się wszelkie rozwiązania filtrów do wody. Uzdatniamy wodę dla zespołów osiedlowych, mieszkań, gospodarstw indywidualnych, bloków mieszkalnych, szkół, hipermarketów, restauracji, wytwórni napojów, zakładów farmaceutycznych, urzędów, przedsiębiorstw oraz przemysłu. Projektujemy filtry do wody wody na duże i mniejsze wydajności. Oferta dostępnych towarów i oferowanych usług z dziedziny uzdatniania wody obejmuje:
  zmiękczacze, odżelaziacze, odmanganiacze, odwrócona osmoza, filtry mechaniczne, filtry węglowe, złoża filtracyjne, żywice jonowymienne.
  Importujemy produkty bezpośrednio od producentów dzięki temu oferujemy bardzo konkurencyjne ceny. Wszelkie filtry do wody znajdują się na naszym magazynie przez co gwarantujemy sprzedaż w zasadzie od ręki.
  Wykształceni pracownicy są w stanie dobrać filtry do wody dla potrzeb każdego odbiorcy.

  Data dodania: 04 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dystrybutory do wody »

  Dystrybutor do wody to nowoczesne urządzenie do filtracji i przygotowania wody. Stanowią perfekcyjne rozwiązanie dla użytku domowego, do biura, hotelu, urzędów oraz innych miejsc pracy. Sprawdza się wszędzie tam, gdzie chcemy pić krystalicznie czystą wodę.
  Dystrybutory wody są nowoczesnymi i praktycznymi urządzeniami do wody zimnej, gorącej oraz wody w temperaturze pokojowej. Urządzenia wyposażone są w filtrację wody systemem odwróconej osmozy. Poprzez pięciostopniową filtrację oraz membranę osmotyczną z wody usuwane są szkodliwe związki i bakterie oraz jej nieprzyjemny smak i zapach. System odwróconej osmozy jest najbardziej efektywną metodą zapewnienia czystej wody. Woda oczyszczona techniką molekularną nadaje się do picia bez przegotowania, mycia owoców, warzyw i mięsa. Uwydatnia aromat napojów gorących i zimnych. Nie pozostawia osadu kamiennego na naczyniach, w czajnikach, żelazkach i ekspresach. Eliminuje również czynniki wywołujące uczulenia. W ofercie dostępne są modele CW-929C, CW-939C a także dystrybutory do wody z powietrza. Urządzenie pozwala uzyskać prawie 20 litrów wody z powietrza w ciągu doby. Woda oczyszczana jest za pomocą filtra węglowego oraz światła ultrafioletowego eliminując zanieczyszczenia i bakterie czyniąc ją nadającą się do spożycia.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • InterEKO - węgiel aktywny oraz filtry wodne »

  Firma Inter-Ekologia posiada w ofercie filtry do wody, węgiel aktywny, złożone filtry do wody oraz wodę destylowaną. Jest wiodącym dostawcą filtrów do uzdatniania wody na skalę przemysłową/biurową/domową.

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Osmoza »

  System odwróconej osmozy jest obecnie najlepszą i najbardziej skuteczną metodą zapewnienia sobie i swojej rodzinie czystej wody spożywczej. Odwrócona osmoza połączona z systemem filtrów osadowych i aktywnych daje wodę pozbawioną wszelkich zanieczyszczeń.
  Odwrócona osmoza to zjawisko odwrotne do spontanicznie zachodzącej osmozy. Siłą napędową osmozy jest różnica stężenia dyfundującego indywiduum chemicznego w obu roztworach, a dokładniej ich cząstkowy potencjał chemiczny. Spontaniczna osmoza przebiega zawsze od roztworu o większym stężeniu (zwanego hipertonicznym) do roztworu o mniejszym (zwanego hipotonicznym), czyli w kierunku wyrównania stężeń po obu stronach membrany
  Woda po osmozie nadaje się do bezpośredniego spożycia - bez gotowania. Membrana osmotyczna usuwa od 96 do 99,8% rozpuszczonych w wodzie związków chemicznych. Woda uzyskana po filtracji pozbawiona jest trujących i rakotwórczych związków chemicznych, chloru, metali ciężkich, bakterii i wirusów. Dodatkowo poprawiają się jej smak oraz zapach.
  System odwróconej osmozy jest wygodniejszą i bardziej oszczędną alternatywą dla zakupów wód butelkowanych. Koszt przefiltrowania wody jest kilkakrotnie niższy niż butelkowanej wody mineralnej, a jednocześnie jakość wody jest potwierdzona badaniami laboratoryjnymi.

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wielkopolskie Centrum Wody Aldona Swoboda »

  Filtr do wody FamilyLife: urządzenie powstało w wyniku wieloletnich badań i doświadczeń, oraz dzięki użyciu najlepszych technologii i materiałów. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych, opatentowanych elementów uzyskujemy krystalicznie czystą, bezpieczną wodę mineralną z optymalną zawartością składników mineralnych, tak potrzebnych naszemu organizmowi. Stymulator energii, w który wyposażony jest nasz filtr wody, służy do poprawy właściwości zdrowotnych wody pitnej. Jego zadaniem jest odpowiednia przemiana energetyczna i strukturalna wody. Regularne spożywanie wody poddanej wpływowi stymulatora przyczynia się do aktywizacji procesów fizjologicznych, wpływa dodatnio na sprawność organizmu, jego odporność i witalność. Skuteczność działania została stwierdzona medycznie. Urządzenie FamilyLife to nowoczesna i jedyna generacja systemów uzyskiwania wody mineralnej o pierwotnej czystości. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, zanieczyszczona woda wodociągowa lub studzienna po przejściu przez system membranowy i kolejne etapy pracy FamilyLife jest czystą, bezpieczną i zdrową wodą mineralną. Konstruktorzy FamilyLife podpatrzyli przyrodę. Kiedy woda ma kontakt ze skałami, to nasyca się minerałami i dzięki temu zawiera wszystkie te minerały, które są potrzebne dla organizmu ludzkiego, aby mógł prawidłowo funkcjonować, i to w optymalnych proporcjach, szczególnie jeżeli chodzi o zawartość magnezu i wapnia.

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Global Water - FILTRY DO WODY »

  Sklep internetowy oferujący wszystko co niezbędne do uzyskania czystej wody w swoim domu. Masz problem z osadzającym się kamieniem na armaturze? Denerwuje Cię trudnozmywalny osad po zaparzeniu herbaty? Kawa nie ma swojego smaku? Pranie wymaga ogromnej ilości proszku i płynów do płukania? W każdej z powyższych sytuacji pomoc niosą filtry do wody. W ofercie filtry do wody odwrócona osmoza dla idealnie czystej wody spożywczej w kuchni, zmiękczacze na cały dom, odżelaziacze. Oferujemy przystępne ceny oraz możliwość doboru wygodnej płatności oraz rozmaitych form wysyłki. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży stanowi gwarancję jakości oraz pewności doboru niezbędnych wkładów i części. Wszystko na stronie przedstawione jest w ciągłej sprzedaży i ofercie.

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • E-DAFI Systemy Uzdatniania Wody »

  W naszym sklepie dostaniesz wszystko, co jest niezbędne do oczyszczenia Twojej wody. Od dzbanków filtrujących po odwrócona osmozę do wody pitnej i uzdatniacze wody na całe domy, mieszkania bloki. Posiadamy również wkłady do filtrów, tabletki solne, pojemniki próżniowe oraz wiele więcej asortymentu.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Filtry do wody »

  Nasza firma oferuje Państwu rozwiązania techniczne, które pozwolą na skuteczne oczyszczenie i uzdatnianie wody z kranu. Obsługujemy nie tylko klientów prywatnych, ale także firmy. W ofercie dla firm znajdą Państwo nie tylko filtry do wody, ale także nowoczesne dystrybutory. W razie zainteresowania nasza ofertą możemy zaoferować Państwu symulacje kosztów, na podstawie których stwierdza Państwo, czy nasza propozycja jest opłacalna.

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Filtry do wody Global Water »

  Sklep internetowy sklep.osmoza.pl, prezentuje w swojej bardzo bogatej ofercie filtry do wody, w tym systemy oparte o proces odwróconej osmozy, urządzenia do uzdatniania wody w całym domu oraz wszelkie części niezbędne w czasie eksploatacji, w tym wszelkiego rodzaju wkłady wymienne. Oferujemy również stacje zmiękczające lub odżelaziające firmy Tapworks, lidera rynku takiego przeznaczenia, oraz fimę EcoWater. Jesteśmy ich oficjalnymi dystrybutorami i przedstawicielami na Polskę. Oferujemy również profesjonalną obsługę i dobry kontakt telefoniczny jak również przez skype lub GG. Nasi konsultanci chętnie pomogą dobrać właściwe urządzenie dla satysfakcji klienta. Gwarantujemy pełny profesjonalizm poświadczony pełnoletnim działaniem na rynku. Zapraszamy.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odwrócona osmoza bez tajemnic »

  Na stronie znajdują się wszystkie informacje dotyczące odwróconej osmozy. Odwrócona osmoza to najbardziej popularny filtr kuchenny na świecie. W USA co piąty mieszkaniec korzysta z dobrodziejstw, jakie niesie za sobą używanie odwróconej osmozy. Filtr osmotyczny to urządzenie, które wykorzystuje specjalną membranę półprzepuszczalną. Membrana posiada mikro pory, które zatrzymują (nawet najdrobniejsze) zanieczyszczenia i przepuszcza tylko krystalicznie czystą wodę. Na stronie Osmostar można porównać jak wyglądały kiedyś i jak wyglądają teraz filtry osmotyczne. Jakość i technologie wykorzystane w odwróconej osmozie drastycznie się zmieniły. Teraz filtry osmotyczne są praktycznie bezobsługowe.

  Data dodania: 28 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Filtry do wody »

  Filtry do wody, uzdatnianie, metody oczyszczania oraz informacje o właściwościach wody. Opisy nowych i starych modeli filtrów do wody. Blog powstał w celu propagowania wiedzy dotyczącej filtrów do wody oraz stosowanych metod uzdatniania wody.

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • JORO.PL-ECOWATER Stacje uzdatniania i filtry wody, zmiękczacze, odżelaziacze, osmoza . »

  Nowo budowane domy i remontowane mieszkania oraz firmy wyposażamy w nowy sprzęt,w kuchni instalujemy zmywarkę,w pralni nową pralkę, w kotłowni nowoczesny kocioł CO, wykonaliśmy nową instalację wodociągową i CO.Po pewnym czasie zauważamy proces zniszcenia przez brudną i twardą wodę .Jakie filtry powinniśmy zamontować? Dobór właściwego systemu filtracji będzie podyktowany również jakością wody /czy jest wodociągowa lub studzienna, czy jest zanieczyszczona mechanicznie /piasek, rdza, szlam /,czy jest mocno chlorowana, czy jest twarda, czy posiada żelazo i mangan, czy posiada bakterie i inne związki nie będące w normach.Firma JORO.PL Wrocław powstała 1993 roku.OFERUJEMY Stacje uzdatniania wody ECOWATER USA,odwróconą osmozę MERLIN,zawory 255/740, 255/760 LOGIX OSMONICS-AUTOTROL, odżelaziacze wody ECOMIX A LOGIX 263/740,odmanganianie,lampy uv S5Q-P,S8Q-P, Sterilight, promienniki,sól tabletkowa,filtry ECOWATER AFF,filtry wielofunkcyjne węglowe ECOWATER CWFS,Zmiękczacze ECOWATER USA ESM9,ESM11,ESM15,ESM18,ESM25,ESM42, odżelaziacze ECOWATER USAPOSIADAMY CZĘŚCI ZAMIENNE DO FILTRÓW firm Tapworks, Ecowater, Viessmann- Aquahome, Bimsplus-Cosmowater, Osmonics Autotrol, USTM, AquafilterW razie pytań prosimy o kontakttel. 601 42 10 93 tel. 607 476 230 joro@joro.pl

  Data dodania: 10 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Uzdatnianie.pro - Profesjonalne uzdatnianie wody »

  Prowadzona przez nas witryna internetowa ma charakter informacyjny i została przygotowana z myślą o osobach, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat wody i systemów wykorzystywanych do jej uzdatniania. Znaleźć można na niej zarówno ciekawostki o wodzie, jak i recenzje urządzeń pojawiających się na rynku. Sporo miejsca poświęca się tu również analizie jakości wody w różnych częściach kraju, osoby zainteresowane mogą przy tym podjąć próbę samodzielnego wykonania takiego badania. Strona kieruje również do sklepu internetowego.

  Data dodania: 28 09 2015 · szczegóły wpisu »