Strony związane z hasłem: odzyskiwanie danych - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'odzyskiwanie danych':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Kroll Ontrack - Odzyskiwanie danych »

  Firma Kroll Ontrack oferuje kompleksowe odzyskiwanie danych z dysku i innych nośników informacji. Odzyskujemy dane utracone po formatowaniu lub z uszkodzonych nośników, w tym z pamięci flash. Easy Recovery to nasz profesjonalny program do odzyskiwania danych. Wieloletnie doświadczenie na rynku (ponad 20 lat) zapewnia wysoki poziom usług. Działamy szybko i w wygodny dla Ciebie sposób. Oferujemy także permanentne kasowanie danych z dysku. Dane skasowane w zwykły sposób można jeszcze odtworzyć. Natomiast dane usunięte w specjalny sposób (przez nas) nie są już możliwe do odzyskania nawet specjalnymi programami do odzyskiwania danych. Kroll Ontrack - odzyskiwanie danych Warszawa.

  Data dodania: 15 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • EXCOM Breza Kazimierz - usługi informatyczne, oprogramowane, strony www »

  Firma świadczy szeroko pojęte usługi informatyczne, głównie dla firm.
  Zajmujemy się również tworzeniem i utrzymaniem stron www. Tworzymy też programy na zamówienie, jak też i zajmujemy się sprzedażą oprogramowania gotowego (np. fakturowanie, kadry i płace, Opisy i statystyka RTG, USG itp).

  Data dodania: 08 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing IT | Usługi informatyczne »

  Outsourcing IT to usługi informatyczne związane z obsługą informatyczną firm przez powierzenie tych działań naszej wyspecjalizowanej firmie IT. Obsługa informatyczna firm, doradztwo informatyczne, tworzenie stron internetowych, pozycjonowanie stron internetowych, pozycjonowanie w Google, kursy, szkolenia IT czy odzyskiwanie danych to główne usługi w miastach: Kraków, Katowice, Warszawa, Częstochowa, Bielsko-Biała, Wrocław, Gliwice, Rybnik, Opole, Tarnów, Rzeszów, Kielce.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Franey.pl »

  Piotr Kukuła - Franey.pl
  Usługi Informatyczne, Pogotowie Komputerowe, Serwis Komputerowy z dojazdem do Klienta
  W ofercie:
  - usuwanie problemów związanych z komputerem i sprzętem komputerowym,
  - składanie zestawów komputerowych,
  - modyfikacja komputerów,
  - instalacja systemów operacyjnych (Windows, Linux),
  - instalacja dodatkowych komponentów i sterowników,
  - konfiguracja systemu na potrzeby użytkownika,
  - instalacja dodatkowego oprogramowania, antywirusów, firewalli...
  - usuwanie wirusów, spyware, trojanów, malware...
  - optymalizacja działania komputerów,
  - instalacje i konfiguracje połączeń internetowych,
  - konfiguracje sprzętu sieciowego (modemy, routery, switche),
  - i inne

  Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerowy Poznań »

  Serwis komputerowy w Poznaniu.Naprawa komputerów, notebooków, instalacja sprzętu, oprogramowania, sieci.Obsługa informatyczna firm oraz osób indywidualnych.Dla firm wymagających stałej opieki oferowane są odpowiednie pakiety serwisowe.Możliwy dojazd na terenie Poznania i okolic.

  Data dodania: 25 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie danych »

  Odzyskiwanie danych przez firmę HDL. Profesjonalne kasowanie, usuwanie i odzyskiwanie danych po skasowaniu, błedach, sformatowaniu i uszkodzeniach. Odzyskiwanie danych Wrocław i inne miasta w całej Polsce - serdecznie zapraszamy Państwa.

  Data dodania: 12 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie danych »

  Firma Pecom proponuje Państwu swoje usługi w obszarze odzyskiwania utraconych danych. Nasza specjalistyczna wiedza, odpowiednie zaplecze techniczne oraz bogate doświadczenie, umożliwiają nam pracę ze wszystkimi rodzajami nośników, uszkodzonymi logiczne, jak i fizycznie. Wyróżniamy się bardzo wysoką skutecznością oraz przystępnymi cenami. Każdemu klientowi gwarantujemy wykonanie bezpłatnej, niezobowiązującej analizy uszkodzonego nośnika, co pozwala dokładnie określić ilość danych możliwych do odzyskania oraz ostateczną cenę usługi. Naszej przejrzyste zasady doceniło już wielu klientów. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 29 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Storio-backup online, archiwizacja, crm online »

  Naszym Klientom pomagamy w pełni wykorzystać wszelkie zalety technologii. Kompleksowo doradzamy najlepsze rozwiązania. Nasze usługi stanowi: archiwizacja, backup online, odzyskiwanie danych, crm online, bezpieczeństwo danych.

  Data dodania: 12 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mega-serwis.pl - serwis komputerowy Bełchatów, naprawa komputerów Bełchatów »

  Mega Serwis to połączenie serwisu i pogotowia komputerowego działającego na terenie Bełchatowa i okolic. Naszą firmę wyróżnia przede wszystkim ogromne doświadczenie w tematyce sprzętu komputerowego i oprogramowania, pełna dyspozycyjność 24/7 i co najważniejsze konkurencyjne ceny usług. Wszystkie czynności wykonywane są w domu u Klienta.nnPonadto w naszej ofercie znajdziecie szereg dodatkowych usług:nn * serwis i pogotowie komputerowe;n * sieci komputerowe (konfiguracja, rozbudowa, zabezpieczanie, dzielenie łącza);n * projektowanie i pozycjonowanie stron internetowych;n * wsparcie dla firm i wiele innych.nnnZapraszamy do korzystania z naszych usług oraz zapoznania się z naszą ofertą na www.mega-serwis.pl

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blue - outsourcing it »

  Głównym kierunkiem działalności firmy BLUE jest świadczenie usług związanych z obsługą informatyczną instytucji i firm na zasadzie outsourcingu. Zajmujemy się nadzorem nad całymi infrastrukturami informatycznymi jak i pojedynczymi jednostkami komputerowymi, oferując pełny zakres opieki i rozwiązań. Celem firmy jest zapewnienie naszym klientom kompleksowej obsługi informatycznej. Współpracujemy z firmami i ekspertami, dzięki temu możemy zaoferować szeroki wachlarz usług, sprzętu, szkoleń i doradztwa, odpowiadających Państwa wymaganiom i potrzebom. Podejmujemy współpracę z klientami, którzy chcą powierzyć opiekę nad swoim sprzętem fachowcom.
  Zakres naszej propozycji:
  -Kompleksowa obsługa informatyczna(umowa opieki)
  -Administracja oraz zarządzenie systemami IT
  -Sieci teleinformatyczne
  -Monitoring oparty na kamerach IP
  -Zarządzenie bezpieczeństwem
  -Systemy kopii bezpieczeństwa
  -Odzyskiwanie danych
  -Serwis sprzętu komputerowego
  -Naprawy pogwarancyjne notebooków
  -Obsługa oprogramowania
  -Optymalizacja i profilaktyka systemu
  -Konsulting i doradztwo w zakresie rozwiązań IT
  -Integracja systemów informatycznych
  -Obsługa Systemów Symfonia
  -Utylizacja sprzętu komputerowego
  -Hurtowa sprzedaż i dystrybucja:
  *Sprzęt komputerowy, oprogramowanie oraz urządzenia peryferyjne
  *Systemy Symfonia
  *Symulator Szkoleniowy Bezpiecznej Nauki Jazdy
  *e-Podpis

  Data dodania: 09 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Usług Komputerowych Andrzej Bartłomiejczak »

  USŁUGI INFORMATYCZNE dla firm i osób prywatnych - w tym: - wdrożenia i administracja sieciami komputerowymi, - serwis programów do obsługi firm: (Insert - Subiekt i Subiekt GT, Rewizor i Rewizor GT, Rachmistrz GT, Gestor GT), (Wapro - Gang, KaPer, Fakir), (DGCS - programy linii DOS) - serwis programu PŁATNIK, - serwis systemu SOD, - diagnostyka i usuwanie niesprawności systemów komputerowych, - odzyskiwanie danych, - usuwanie zagrożeń wirusowych, Usługi świadczymy w miejscu użytkowania sprzętu jak i w modelu pracy zdalnej. SPRZEDAŻ SPRZĘTU i OPROGRAMOWANIA KOMPUTEROWEGO.

  Data dodania: 05 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep i serwis komputerowy »

  Sklep komputerowy, którego pracownicy związani są z branżą od 1990 r.
  Oprócz zakupów możecie Państwo zasięgnąć porady w zakresie najnowszych technologii IT stosowanych w domu oraz przedsiębiorstwach. Posiadamy również profesjonalny serwis laptopów, komputerów, drukarek, monitorów. Projektujemy, instalujemy oraz opiekujemy się sieciami teleinformatycznymi.

  Data dodania: 19 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • ITAZ Obsługa Informatyczna Wrocław »

  Zajmujemy się zarówno świadczeniem kompleksowej obsługi informatycznej dla firm, jak i oferujemy pomoc z komputerem (pogotowie komputerowe) osobą prywatnym. Poza tym świadczymy szkolenia z zakresy obsługi oprogramowania i innych technologi informatycznych. Posiadamy również bogatą ofertę hostingową, jak i projektujemy naszym klientom profesjonalne strony internetowe i wizytówki. Ponadto oferujemy usługę pozycjonowania stron internetowych w wyszukiwarkach jak i usługę odzyskiwania danych z różnych nośników.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Grupa CBB Usługi Detektywistyczne, Ochrona Mienia »

  Celem działalności naszej firmy jest zapewnienie jak najszerzej rozumianego bezpieczeństwa Państwa mienia, życia i zdrowia, oraz zapewnienie komfotru Państwa pracy i życia codziennego.
  Świadczymy usługi detektywistyczne dla firm/podmiotów.
  Czynności operacyjne na terenie firm, sprawdzanie i obserwacja pracowników,dostawców,odbiorców.Weryfikacja zwolnień lekarskich.Detektywistyczne zabezpieczenia elektroniczne.Monitoring jawny i niejawny,kamery,mikrofony.Sprawdzanie wiarygodnosci kontrahentów.Obserwacja/ustalanie,zbieranie dokumentacji dowodowej,zbieranie dokumentacji w sprawach rozwodowych,osobistych.Ustalanie majątków współmałżonków.Poszukiwanie osób zaginionych,poszukiwania genealogiczne.Wyjrywanie podsłuchów,kamer bezprzewodowych cyfrowych i analogowych.Sprawy bardzo osobiste,krępujące,szantaż,groźby i inne.Odzyskiwanie danych z nośników elektronicznych.Dokumentacja foto-wideo spotkań oficjalnych i nieoficjalnych.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRO-PCAL Odzyskiwanie Danych i Naprawa Elektroniki »

  Odtwarzanie danych z nośników magnetycznych ATA,SATA, 2.5 Cala. Przedsiębiorstwo ELEKTRO-PCAL przywraca dane w profesjonalny sposób. Przedsiębiorstwo przywraca dane przy pomocy profesjonalnego sprzętu do odzyskiwania danych. Firma posiada wdzięczność klientów w przywracaniu danych oraz rzetelną obsługę na najwyższym poziomie. Firma oferuje dwa rodzaje usług. Pierwszą z nich jest odzyskiwanie danych a drugą regeneracja elektroniki w dyskach twardych.

  Informacje przywracane są z dysków twardych w których:

  - Spalona jest elektronika nośnika
  - Uszkodzone jest Firmware dysku (Service Area)
  - Uszkodzona jest struktura logiczna w dysku (partycja typu Raw)
  - Uszkodzone są głowice w nośniku
  - Uszkodzony jest silnik nośnika (przełożenie talerzy)

  Informacje odtwarzane są ze wszystkich rodzajów partycji:

  - FAT 12/16/32, NTFS, NTFS 5, HFS/HFS+, UFS1/UFS2, Ext2FS/Ext3FS

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dysk twardy »

  Hdlab Wrocław jesteśmy w stanie odzyskać utracone dane z dowolnego rodzaju nośnika informacji, bez względu na rodzaj uszkodzenia i systemu operacyjnego. Zamień dysk twardy - serdecznie zapraszamy do skorzystania z programu wymiany i skupu sprawnych dysków. Oprogramowanie Stellar Phoenix pozwalające na odzyskiwanie danych we własnym zakresie. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i program partnerski. Wysłanie nośnika - procedura na stronie. Technologia, Stellar Windows.

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa informatyczna firm. www.sherlock-solutions.pl »

  Kompleksowa obsługa informatyczna małych i średnich firm, gwarantujemy atrakcyjne cenowo rozwiązania oraz indywidualne podejście do każdego klienta.
  Każdy problem z komputerem i internetem można rozwiązać, jeśli ma się wyszukane wsparcie małej firmy z dużymi możliwościami - www.sherlock-solutions.pl

  Data dodania: 21 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerowy, Odzyskiwanie danych, Naprawa komputerów, Portal Specjalistów IT »

  Znajdź serwis komputerowy w swojej okolicy i wybierz najlepszą ofertę oszczędzając czas i pieniądze. Specjaliści z całej Polski dostępni 24h przez 7 dni w tygodniu. Naprawa komputerów, odzyskiwanie danych, serwis laptopów, serwis drukarek,usługi informatyczne, projektowanie stron www, pozycjonowanie. Pierwszy i zarazem największy portal specjalistów IT. Chciałbyś zadać pytanie i wysłać je jednym kliknięciem do wszystkich specjalistów w swojej okolicy? Teraz to możliwe dzięki systemowi zapytań gadu-gadu oraz e-mail. Usługi informatyczne w każdym mieście i miejscowości z dojazdem do klienta. Jeśli masz problem ze swoim sprzętem komputerowym możesz wystawić zlecenie i wybrać dla siebie najkorzystniejszą ofertę. W portalu znajdują się również szkolenia podnoszące kwalifikacje wszystkich specjalistów IT. Jeśli potrzebujesz outsourcingu lub chcesz zlecić reklamę profesjonalistom w tym portalu znajdziesz każdego speca. Forum komputerowe pozwoli ci na wymianę informacji między użytkownikami a także uzyskasz najlepsze porady od samych fachowców z branży IT. Jeśli potrzebujesz stworzyć sieć komputerową w firmie lub w domu w łatwy sposób znajdziesz odpowiedniego specjalistę w tej dziedzinie. Jeśli utraciłeś cenne dane nasi specjaliści odzyskają wszystko nawet po formacie komputera.

  Data dodania: 29 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Proximuss - Usługi Informatyczne 24h »

  Kompleksowe i profesjonalne rozwiązania IT dla firm - wiele usług pod jednym adresem. Posiadamy elastyczną ofertę - dopasowaną do potrzeb każdego Klienta, konkurencyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji. Pracujemy 7 dni w tygodniu. ZAPRASZAMY

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa laptopów Bielsko-Biała »

  Firma zajmuję się prowadzeniem usług z zakresu naprawy elektroniki komputerowej.Nasza oferta to naprawa laptopów, płyt RouterBoard, monitorów LCD, ubiquiti, portów lan, płyt głównych, układów grafiki, RB411, zasilaczy impulsowych, zasilaczy UPS. Zajmujemy się też odzyskiwaniem danych z dysków HDD oraz z dysków przenośnych oraz z kart pamięci i pamięci USB. Usługi świadczymy na terenie Bielska-Białej oraz okolic

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »