Strony związane z hasłem: ogrodnicze - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'ogrodnicze':

 • Tomasz gosik wozki szkolkarsko-ogrodnicze, przyczepki »

  Wózki szkółkarsko-ogrodnicze są wykorzystywane na gospodarstwach szkółkarskich do transportowania krzewów. mają obie osie skrętne co umożliwia trzymanie jednego śladu i płynne trzymanie się w zagonach.gosiktomasz@wp.pl

  Data dodania: 23 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Drewtech Pielęgnacja Zieleni Warszawa »

  DrewTech
  Zajmujemy się kompleksową pielęgnacją zieleni, głownie wycinką i pielęgnacją drzew, różnymi pracami ogrodniczymi oraz oferujemy usługi alpinistyczne.
  Działamy na terenie województwa Mazowieckiego.
  Zapewniamy solidność, profesjonalizm oraz terminowość powierzonych prac.

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Ogrodnicze - Projektowanie, Zakładanie i Opieka nad Ogrodami »

  Nasza firma świadczy profesjonalne usługi ogrodnicze na terenie Warszawy i okolic. Ogrodami zajmujemy się kompleksowo - od projektowania, poprzez zakładanie po pielęgnację. Ponadto specjalizujemy się w zakładaniu, a także konserwacji systemów nawadniających - zakładamy je także w istniejących ogrodach, bez niszczenia ściółki czy nasadzeń.

  Data dodania: 26 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy sklep ogrodniczy Leszek Serdyński »

  Sklep zajmuje się sprzedażą wysyłkową różnego typu artykułów ogrodniczych. Największą część sklepu zajmują nasiona kwiatów jednorocznych i bylin oraz różnych ozdobnych roślin pokojowych i tarasowych Sprzedajemy także nasiona warzyw i traw. Sezonowo zajmujemy się sprzedażą cebulek kwiatowych i krzewów ozdobnych, żywopłotowych, iglaków oraz drzew i krzewów owocowych. Oprócz sklepu internetowego posiadamy szkółkę drzew i krzewów ozdobnych oraz centrum sprzedaży detalicznej produktów szkółkarskich.

  Data dodania: 28 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodnictwo i usługi ogrodnicze »

  Firma TRAWLIS Marianna Lisowska świadczy pełen zakres profesjonalnych usług ogrodniczych.Specjalizacją firmy projektowanie i zakładanie oraz pielęgnacja ogrodów oraz trawników. Firma zajmuje się także pielęgnacją działek rekreacyjnych, koszeniem trawników, cięciem krzewów, sadzeniem roślin i ogólnie pojętym ogrodnictwem. Swoje usługi oferuje na terenie Pyrzyc, Szczecina i Stargardu Szczecińskiego i okolic. W zimie swiadczymy usługi z zakresu odsnieżania.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forum ogrodnicze i działkowe »

  Masz problem z założeniem i pielęgnacją trawnika? Pomożemy ci doprowadzić go do pięknego stanu i podpowiemy jak o niego dbać w przyszłości. Te oraz inne porady na temat ogrodnictwa, a także sadownictwa, odnajdziesz na naszej stronie internetowej. Jeśli widzisz, że twoje rośliny marnieją to nie ma czasu do stracenia. Trzeba szybko interweniować. Podpowiemy ci jakie podjąć działania, aby je uratować. Zapraszamy!

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • F.H. Agro-Trop- karmy dla zwierząt, art. ogrodnicze »

  Internetowa i stacjonarna sprzedaż karm dla zwierząt oraz art. ogrodniczych:
  - karmy dla zwierząt
  - nawozy, środki ochrony roślin
  - nasiona kwiatów i warzyw, cebulki
  - ziemia, torfy, kora itp.
  - narzędzia, opryskiwacze
  - systemy nawadniania, węże, złączki
  - folie ogr., siatki, tkaniny
  - zakładanie ogrodów

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »