Strony związane z hasłem: ogrodzenia z klinkieru - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'ogrodzenia z klinkieru':

 • Ogrodzenie z siatki, ogrodzenie z klinkieru Wykonawcy -Wykonawstwo ogrodzeń - Warszawa »

  Firma Budmat istnieje od 1999 roku.

  Zajmujemy się kompleksową budowę ogrodzeń począwszy od wykonania fundamentów pod ogrodzenia po cały montaż różnego typu ogrodzeń.
  Wykonujemy również usługi remontowe i wykończeniowe.

  Przyjeżdżamy nieodpłatnie do klienta uzgadniamy zakres robót, koszty i termin wykonania. Nie zaskakujemy ukrytymi kosztami. Wszystko jest jasne od początku z 24 miesięczną gwarancją na wykonaną usługę

  Służymy radą w doborze materiałów, na życzenie klienta zakupujemy materiał, wystawiamy fakture Vat, dajemy możliwość pełnej negocjacji cen.

  Obszar naszej działalności to woj. Mazowieckie.

  Więcej na www.budmat.pl.tl

  Data dodania: 19 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia kute, elementy kute, roboty budowlane - Dąbrowa Górnicza, Katowice, śląskie »

  Wykonujemy i montujemy: ogrodzenia kute, z klinkieru, bramy kute i przesuwne, balustrady kute, poręcze, kraty. Wykonujemy prace budowlane: tynkowanie, gipsowanie, kafelkowanie, docieplanie budynków. Działamy na terenie Śląska i okolic.

  Zakład Produkcyjno-Budowlany ZPB.PL, Dąbrowa Górnicza, rok założenia: 1992. Zapraszamy!

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma remontowa Lublin, Lubartów »

  Firma nasza oferuje Państwu wykonawstwo robót budowlanych w województwie lubelskim. Dysponujemy wiedzą, doświadczeniem, wykwalifikowanymi pracownikami oraz specjalistycznym sprzętem, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać powierzone nam zadania rzetelnie i terminowo. Remonty to nasza pasja, a wieloletnie doświadczenie budowlane może być dla Państwa dodatkową gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wykończenia wnętrz »

  Firma Budowlana z Poznania oferujemy, budowa domu, remonty mieszkań, wykańczania wnętrz, adaptacja poddaszy. Pracujemy na solidnym sprzęcie i doskonałą kadrą fachowców.

  Budowa, Klinkier, Remont, Wykończenie wnętrz, Glazura, Szpachlowanie Bezpyłowe, Adaptacja poddasza
  Firma budowlana www.remonciki.pl powstała w 2006 roku. Od samego początku istnienia stawialiśmy na rozwój - doskonalenie swoich umiejętności oraz inwestycje w zaplecze sprzętowe. Dzięki temu staliśmy się solidną i cenioną firmą budowlaną, która może sprostać każdemu zadaniu.
  Podstawą w każdej firmie są ludzie, dlatego tworzymy zgrany zespół, który dla naszych klientów jest gwarancją solidności i terminowości prac.
  W składzie firmy znajdują się wyspecjalizowani pracownicy budowlani, którzy bardzo dobrze znają swój fach i z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania.
  Oprócz doświadczenia posiadamy dużą wiedzę i praktykę, służąc również radą w doborze materiałów i zagospodarowaniu przestrzeni.
  Współpracujemy z wieloma dostawcami materiałów i urządzeń co wpływa znacząco na konkurencyjność cenową i terminowość prac budowlanych. Wszystkie usługi wykonujemy z materiałów własnych jak i powierzonych przez klienta.

  Data dodania: 23 04 2014 · szczegóły wpisu »