Strony związane z hasłem: oldtimer - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'oldtimer':

 • Blog miłośnika starej motoryzacji »

  Pojazdy zabytkowe, historia motoryzacji, rajdy i zloty oraz ciekawostki motoryzacyjne. To wszystko zebrane w jednym miejscu dla miłośników starej, zabytkowej motoryzacji. Jeśli interesujesz się tematyką oldtimerów i youngtimerów dołącz do nas.

  Data dodania: 02 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Drive it Day - jedź do pracy swoim oldtimerem »

  Pomysł na Drive it Day powstał w Wielkiej Brytanii. Organizatorzy chcieli upamiętnić 64 samochody, które 23 kwietnia 1900 roku wystartowały w „Thousand Mile Trial”. Idea Drive it Day polega na tym aby raz w roku zmobilizować wszystkich właścicieli zabytkowych pojazdów do wyjechania nimi na drogi publiczne. Uczestnicy Drive it Day chcą w ten sposób stworzyć barwny kontrast do powszednich widoków na ulicach i pokazać jak wiele klasycznych motocykli oraz samochodów ciągle jest w użyciu zamiast pokrywać się warstwą kurzu w muzeach. Tego dnia wyprowadzają swoje ukochane wiekowe pojazdy i używają ich zamiast środka codziennego transportu jadąc nimi do pracy, na zakupy lub po dzieci do przedszkola.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • AutoZelpin- Blog o starej motoryzacji »

  AutoZelpin- Blog o starej motoryzacji.

  Klub Starych Aut (samochodów). Bo nowsze (współczesne) auto nie znaczy lepsze. Blog miłośników starych, zabytkowych samochodów, kultowych klasyków, youngtimerów i oldtimerów oraz muscle carów. Czyli dowody na to czemu kiedyś było lepiej w branży motoryzacyjnej.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »