Strony związane z hasłem: opieka nad osobami starszymi - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'opieka nad osobami starszymi':

 • Opieka nad osobami starszymi »

  Portal poświęcony pośrednictwu w poszukiwaniu osób do opieki nad osobami starszymi. Baza opiekunek, które posiadają doświadczenie w opiece nad osobami starszymi. Codziennie nowe oferty pracy dla opiekunek

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Malwinka. Profesjonalna domowa opieka »

  Domowa, profesjonalna opieka nad starszymi, niepełnosprawnymi i dziećmi. Rodzinna atmosfera i duża elastyczność godzinowa. Rejon działania firmy to Warszawa i okolice. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 28 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hiacyntowy Dom, Ośrodek Wsparcia Osobistego, Warszawa-Wesoła »

  Nasz Ośrodek Wsparcia Osobistego oferuje: opiekę, pomoc, asystę dla dzieci, osób starszych i niepełnosprawnych, przewóz dzieci z zapewnieniem opieki. Warszawa - Wesoła. Posiadamy certyfikat kompetencji zawodowych w krajowym i międzynarodowym przewozie osób nr 00146/F3/11. Celem naszej działalności jest szeroko pojmowana pomoc. Ośrodek Wsparcia Osobistego „Hiacyntowy Dom” jest formą ukierunkowaną na wszechstronne wspomaganie rodzin z dziećmi oraz osób starszych, chorych i niepełnosprawnych w ich codziennym funkcjonowaniu. Ofertę kierujemy w szczególności do zapracowanych rodziców, pragnących zapewnić swoim dzieciom możliwość udziału w ich zajęciach oraz do osób o utrudnionym funkcjonowaniu z powodu choroby lub podeszłego wieku, które mimo trudności - nie chcą rezygnować z dotychczasowej aktywności.Współpracuję tylko z wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą.Wśród osób sprawujących opiekę znajduje się - pedagog, również pedagog specjalny, pielęgniarka, dyplomowana opiekunka dziecięca; pedagog o specjalizacji opiekuńczo - wychowawczej; pedagog specjalny; pedagog resocjalizacyjny; psycholog o specjalizacji: rewalidacja dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bonumo - opieka Niemcy, praca, opiekunka osób starszych »

  Jesteś zainteresowany/zainteresowana pracą za granicą?
  Znasz język niemiecki?
  Zapraszamy na naszą stronę, gdzie znajdziesz pełno wartościowych ofert, wszystkie sprawdzone przez naszą firmę. Wyjeżdżając do pracy będziesz pod stałą opieką Bonumo.
  Serwis społecznościowy, integrujący środowisko opiekunek i rodzin niemieckich seniorów, potrzebujących opiekunek. Praca jako opiekunka osób starszych. Oferty pracy, kurs językowy, porady ekspertów, informacje na temat pracy opiekunki oraz opieki domowej w Niemczech. Porady dla rodzin seniorów. Możliwość dodawania własnych ofert, wystawiania referencji.

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • CARE-MED opieka nad osobami starszymi »

  Care-Med zatrudnia personel medyczny zapewniający opiekę nad osobami starszymi, paliatywną, leczenie odleżyn oraz ran terapią podciśnieniową, a również szereg zabiegów pielęgniarskich. Ponadto pacjentom polecana jest edukacja w zakresie cukrzycy, a w przypadku zaistnienia konieczności - trening pęcherza moczowego. Pielęgniarki odwiedzają pacjentów w ich domach. Zakresem ich działań jest Wejherowo, Barczewo i okolice. Częstotliwość wizyt jest uzależniona od wymagań danego schorzenia. Szczegóły są ustalane indywidualne z każdym pacjentem. Placówka legitymuje się Certyfikatem Polskiej Akademii Jakości PN-EN ISO 9001:2009, a również ma podpisany kontrakt z NFZ w ramach którego pacjenci mogą ubiegać się o przyznanie bezpłatnej opieki długoterminowej. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Antropos - opieka nad osobami starszymi »

  Mieszczący się w Krakowie, przy ulicy Prądnickiej, dom opieki Atropos oferuje Państwu swoje usługi. Dewizą działalności firmy jest stwierdzenie, że jesień życia nie musi być samotna. W ofercie Antroposu znajduje się opieka domowa nad osobami starszymi. Oprócz tego zajmuje się również osobami niepełnosprawnymi i ciężko chorymi. Pracownicy firmy przychodzą do mieszkań podopiecznych, by pomóc im w codziennym funkcjonowaniu.Firma proponuje także rehabilitację ruchową w domu klientów. Jesteśmy w stanie wspomóc rehabilitację ruchową przy wykorzystaniu zabiegów elektromagnetycznych. Te odbywają się również w domach podopiecznych. Rehabilitanci i masażyści niosą pomoc każdego dnia. Wśród pracowników Antroposu znajduje się również psycholog, który wesprze chorego oraz jego najbliższych. Jest to szczególnie potrzebne osobom, które uległy wypadkowi lub zachorowały niedawno, gwałtownie pogorszył się ich stan.Czym zajmują się pracownicy firmy? Niosą szeroko pojętą pomoc podopiecznym w każdym aspekcie życia. Najczęściej pomoc polega na zrobieniu codziennych zakupów, posprzątaniu, wykupieniu zapisanych leków. Opiekunowie zajmą się również prasowaniem i praniem. Opłacą stałe rachunki. Przede wszystkim jednak będą przyjacielem, osobą, z która można spędzić czas, porozmawiać. Opiekunowie sprawią, że nikt nie będzie się czuł samotny. Zapraszamy do poznania naszej pełnej oferty na stronie internetowej www.antopos.pl. Gwarantujemy wysoką jakość usług i zaangażowanie.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Laudigo »

  Zobacz nasze usługi jeżeli chodzi o opiekę dla osób starszych. Zapraszamy do korzystania z naszego portalu, to tutaj znajdziesz wszystko co najlepsze i masz pewność bezpieczeństwa naszych informacji. Wybieraj więc najlepszego rodzaju oferty, które starannie wyselekcjonowaliśmy właśnie dla Ciebie

  Data dodania: 11 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Portal pracy dla opiekunek, niań, au-pair »

  Oferty pracy dla opiekunek, niań, au-pair w kraju i za granicą. Portal ukazuje się w 9 językach co ułatwia dostęp do ofert zagranicznych. Darmowa rejestracja pozwala na szybkie przeglądanie ofert pracy i ofert pracowników.

  Data dodania: 18 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opieka w domu nad osobami starszymi kraków »

  opiekacredo.pl to jedyny portal, który świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie. Wykwalifikowany zespół załatwia wszelkie sprawy związane z codziennym
  życiem m.in sprzątanie, gotowanie, prasowanie. Opiekunowie pomagają przy opiece nad domowymi zwierzętami, oraz dbają o drobne naprawy w domu. Opieka w domu nad osobami starszymi kraków, to idealne zadanie dla opiekacredo.pl

  Data dodania: 08 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agencja pracy za granicą »

  Career Investment to firma z oddziałami w Krakowie oraz Zamościu, która od lat specjalizuje się w rekrutacji personelu opiekuńczego. Zajmuje się ona fachową i profesjonalną rekrutacją opiekunek i opiekunów do legalnej pracy w Niemczech i Szwajcarii. Do chwili obecnej z oferty tej firmy skorzystało już blisko 1.5 tysiąca osób. Jeśli chcesz i Ty do nich dołączyć, to zobacz już teraz ofertę na stronie internetowej tej firmy.

  Data dodania: 01 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opieka nad ludźmi chorymi »

  Prywatny dom opieki Radość to miejsce świadczące pomoc osobom starszym. To dom seniora w Zgierzu zapewniający stałą opiekę lekarza i pielęgniarek. Obiekt oferuje zakwaterowanie w pokojach 1, 2 i 3-osobowych z łazienkami i tarasem. Jego wnętrza dopasowane są do potrzeb osób starszych, niepełnosprawnych ruchowo, a także osób poruszających się na wózkach. Tu pacjenci mogą liczyć na stałe wyżywienie.

  Data dodania: 03 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opieka nad osobami starszymi, agencja pracy »

  EJ Job jest agencją pośrednictwa pracy - w kraju i za granicą, dzięki której wielu znalazło korzystną ofertę pracy albo oddanego pracownika. Jeżeli zatem jesteście pracownikami lub pracodawcami, serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z ofertami opublikowanymi w serwisie. Jednak pośrednictwo pracy nie jest wszystkim. EJ Job posiada w swojej ofercie także szkolenia zawodowe, dzięki to którym można być murarzem w UK, opiekunką starszych w Austrii czy spawaczem w Krakowie. W kwestii pośrednictwa pracy oraz kursów mamy znaczące doświadczenie, toteż możemy zagwarantować satysfakcję - szczególnie ze swoich zarobków.

  Data dodania: 24 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dom opieki społecznej »

  Hospicjum i prywatny Dom Pomocy Społecznej (DPS) imienia Ojca Pio dla osób starszych i przewlekle chorych. Prywatne Hospicjum zajmujące się profesjonalną opieką nad osobami starszymi w miejscowościach: Kraków, Nowy Sącz, Tarnów, Brzesko. Dom opieki dla osób starszych - zapraszamy do kontaktu z nami - dom spokojnej starości Kraków, Małopolska.

  Data dodania: 21 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dom Seniora - Aurum Vitae »

  Stworzyliśmy Dom Seniora dla osób starszych, niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych, dla których przygotowaliśmy komfortowe pokoje wraz z łazienkami, zaprojektowanymi zgodnie z najnowszymi trendami i wzorcami ergonomii.

  Obiekt został w pełni dostosowany do ograniczonych możliwości poruszania się schorowanych i starszych pensjonariuszy.
  Umożliwiamy naszym podopiecznym przyjazd ze swoimi meblami i wyposażenie w nie zamieszkiwanego pokoju.

  Na terenie obiektu pensjonariusze mają dostęp do internetu WI-FI. Każdy pokój posiada własną łazienkę z ubikacją, prysznicem, umywalką oraz uchwytami ułatwiającymi korzystanie z prysznica czy ubikacji.

  W ośrodku znajdują się: salki gimanstyczne z niezbędnym sprzętem i urządzeniami (bieżnia rowerek statyczny, wioślarz, orbitek, itp), odnowa biologiczna z hydroterapią (kąpiel perełkowa, hydromasaż ) i pomieszczenia fizykoterapii (masaże, laseroterapia, światłolecznictwo, elektroterapia, ultradźwięki).

  Cały obiekt jest monitorowany i ogrodzony, zapewniając w ten sposób całkowite bezpieczeństwo przebywających w nim pensjonariuszy.

  Data dodania: 27 01 2017 · szczegóły wpisu »