Strony związane z hasłem: opinie prawne - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'opinie prawne':

 • Krzysztof Jarzyński Kancelaria Radcy Prawnego »

  Kancelaria powstała z myślą o Klientach biznesowych, indywidualnych oraz organizacjach pozarządowych, poszukujących profesjonalnego wsparcia prawnego i stawiających na najwyższą jakość świadczonych usług.

  Oferujemy każdemu z naszych Klientów najbardziej dogodną formę oraz warunki obsługi prawnej, z zakresu wszelkich spraw, z jakimi spotykają się w swojej działalności i życiu. nnW świadczonej przez nas pomocy, dążymy do osiągania optymalnych oraz kompleksowych rozwiązań prawnych, jak również zapewniamy możliwie zindywidualizowane doradztwo prawne.

  Wykorzystujemy do tego celu nasze atuty, jakimi są miedzy innymi:

  - wszechstronne doświadczenie w zakresie doradztwa i pomocy prawnej na rzecz podmiotów krajowych lub zagranicznych z różnych branż,

  - znajomość mechanizmów rynkowych popartą wykształceniem ekonomicznym założyciela Kancelarii.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie Prawne s.c. »

  Pomoc prawna dla Firm, Klientów indywidualnych oraz kompleksowe usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami. Specjalizujemy się w prawie rodzinnym, cywilnym, karnym, administracyjnym, gospodarczym, prawie pracy oraz zagadnieniami związanymi z nieruchomościami.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • GRZĘDA & PAUL & WALCZUK porady prawne »

  Kancelaria Radców Prawnych Grzęda&Paul&Walczuk została stworzona, by opierając się na wiedzy i doświadczeniu, świadczyć najwyższej jakości pomoc prawną. Usługi świadczone są w formie: bieżącej obsługi prawnej, jednorazowego zlecenia, pomocy prawnej świadczonej na odległość i udzielania porad prawnych. Dbamy by kontrahenci byli w pełni usatysfakcjonowani z naszych usług, dlatego zakres kooperacji oraz jej zasady ustalane są indywidualnie. Co więcej dla zapewnienia szybkiej obsługi prawnej w drobnych, zwykle bezspornych sprawach, w których nie jest wymagany bezpośredni kontakt z klientem, nasza kancelaria prowadzi internetową obsługę prawną. Zapraszamy Państwa do naszej siedziby w Lublinie bądź skorzystania z formularza, znajdującego się na stronie www.gpw-kancelaria.pl.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • RADCA PRAWNY ŁASICA prawnik »

  Przedstawiamy Państwu Kancelarię Radcy Prawnego Lucyny Łasicy. Oferujemy pomoc prawną w zakresie prawa handlowego, z której korzystają przeważnie firmy, niejednokrotnie nawiązując z nami długotrwałą współpracę. Pomagamy także w sprawach prawa rodzinnego. Specjalizujemy się zwłaszcza w prowadzeniu spraw zwianych w wypadkami komunikacyjnymi z udziałem zwierząt, najczęściej koni. Przygotowujemy projekty umów bądź opiniujemy już istniejące, dostarczone nam przez Klienta. Podejmujemy się także dochodzenia należności i zastępstwa procesowego przed odpowiednimi sądami. Aktywnie uczestniczymy w negocjacjach. Zawsze kierujemy się zasadami Kodeksu Etyki Zawodowej. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Pełna oferta Kancelarii mieści się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka »

  Kancelaria adwokat Ewy Paszko mieszcząca się w Płocku już od wielu lat świadczy swym klientom indywidualnym oraz firmom pomoc w zakresie doradztwa prawnego i reprezentacji w sprawach przed sądami powszechnymi. Może ona występować zarówno w charakterze pełnomocnika, jak i obrońcy. Posiada ona doświadczony zespół współpracujących ze sobą adwokatów. Zobacz koniecznie już teraz pełen zakres usług i dane kontaktowe.

  Data dodania: 02 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria "Kasator" - adwokat Jan Puchalski »

  Kancelaria Rewizyjno-Kasacyjna "Kasator" - adwokat Jan Lech Puchalski. Kancelaria specjalizuje się w sporządzaniu skarg kasacyjnych i kasacji oraz reprezentacji przed Sądem Najwyższym. Nadto, świadczy usługi z zakresu pomocy prawnej, sporządzania opinii prawnych, projektów umów oraz prowadzenia spraw sądowych. Kancelaria oferuje porady prawne on-line.

  Data dodania: 28 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria KG LEGAL - obsługa prawna firm - porady prawne Kraków »

  Kancelaria prawna KG LEGAL z siedzibą w Krakowie udziela porad prawnych i świadczy doradztwo prawne dla firm, przedsiębiorców i osób fizycznych w zakresie postępowań pozasądowych (m. in. projekty umów, pism, opinie prawne) oraz postępowań sądowych (reprezentacja przed sądami), tj. porady prawne w zakresie:
  1) prawa gospodarczego i spółek (obsługa prawna podmiotów gospodarczych, także z kapitałem zagranicznym, firm i spółek handlowych; zakładanie i rejestracja spółek w KRS; uchwały spółek kapitałowych; statut; podwyższenie i obniżenie kapitału zakładowego; spółka z o.o.; spółka akcyjna; protokół zgromadzenia wspólników; stowarzyszenia; fundacje; ngo; umowy handlowe; umowy gospodarcze; umowa sprzedaży; umowa pożyczki),
  2) prawa cywilnego (pozew, pełnomocnictwo, nakaz zapłaty, sprzeciw od nakazu zapłaty, postępowanie nakazowe, postępowanie upominawcze, stwierdzenie nieważności uchwały, apelacja, skarga kasacyjna, dochodzenie należności, odszkodowania, sprawy spadkowe, regulowanie stanu prawnego nieruchomości, uzgodnienie treści księgi wieczystej z rzeczywistym stanem prawnym, zasiedzenia, hipoteka, zabezpieczenie płatności, umowa MIH, baza dostawy, wezwanie do zapłaty, windykacja należności),
  3) prawa administracyjnego (m.in. udział w postępowaniach administracyjnych),
  4) wsparcia prawnego dla polskich firm za granicą (pośrednictwo prawne poza granicami RP, polski prawnik za granicą, oddział firmy za granicą, tłumacz przysięgły j. angielskiego).

  Data dodania: 27 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Łukasz Cymerman »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Łukasza Cymermana świadczy usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Zakres świadczonych usług obejmuje zarówno reprezentację klientów przed sądami jak również udzielanie porad prawnych, sporządzanie pism procesowych, umów oraz opinii prawnych.
  Kancelaria zapewnia kompleksową pomoc prawną w sprawach karnych, cywilnych, rodzinnych, spadkowych, gospodarczych oraz z zakresu prawa pracy i prawa administracyjnego.

  Data dodania: 14 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Wachocka »

  Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Wachocka. Kompleksowa obsługa i pomoc prawna dla osób prywatnych oraz firm i administracji państwowej. Spory sądowe i pozasądowe. Reprezentacja w sądzie i przed organami. Opinie i porady prawne. Prawo cywilne, prawo pracy, prawo karne, prawo administracyjne, prawo gospodarcze, prawo handlowe. Wieruszów, Łubnice, Byczyna, Wójcin, Kluczbork, Opole, Wieluń

  Data dodania: 21 04 2017 · szczegóły wpisu »