Strony związane z hasłem: oprogramowanie dedykowane - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'oprogramowanie dedykowane':

 • Algorit - Systemy Informatyczne »

  Algorit jest firmą informatyczną zajmującą się wytwarzaniem dedykowanego oprogramowania dla firm, tworzeniem i pozycjonowaniem stron internetowych oraz integracją systemów informatycznych. Prowadzimy również sprzedaż sprzętu komputerowego.

  Data dodania: 28 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm »

  Tworzenie oprogramowania i rozwiązań mobilnych dla firm. Sprawdź jak zwiększać zyski i wprowadzać oszczędności - pewne korzyści i szybkie rezultaty.

  Udowodnione korzyści z inwestycji w oprogramowanie sprawiają, że każde nowoczesne przedsiębiorstwo ceni sobie istotne rezultaty wdrożenia nowych technologii. Dzięki naszemu oprogramowaniu doświadczysz przyjemności i komfortu usprawniania codziennej pracy. Zauważysz oszczędności i zyski jakich wcześniej nie znałeś. Tworzymy rozwiązania, które dają Ci nowe lepsze możliwości.

  Skontaktuj się z nami już teraz - z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

  Data dodania: 13 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studio Avatar Legnica - strony internetowe, grafika »

  Firma zajmuje się tworzeniem stron internetowych oraz grafiki na potrzeby Internetu i druku.
  Oferujemy:
  - stony internetowe
  - systemy zarządzania treścią (CMS)
  - sklepy internetowe
  - oprogramowanie dedykowane - dostosowane do potrzeb twojej firmy
  - fora dyskusyjne

  Data dodania: 07 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie oprogramowania »

  Macrosystems to firma specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania. Tworzymy aplikacje mobilne (na platformę Android), oprogramowanie dedykowane dla firm oraz oprogramowanie sieciowe.
  Mimo, że możemy stworzyć każde oprogramowanie jakie tylko sobie klient zażyczy to do głównie zajmujemy się tworzeniem aplikacji na Androida.

  Android to system operacyjny telefonów komórkowych (smartfornów), różnego rodzaju Padów, dekoderów satelitarnych itp. Pisząc aplikację musimy zadbać o wiele wymagań jakie muszą zostać spełnione aby aplikacja działała prawidłowo. Każde urządzenie z systemem Android może mieć inne parametry takie jak rozdzielczość, pamięć operacyjna.

  Nasza firma mając doświadczenie w pisaniu oprogramowania dla wielu klientów może zapewnić, że każda stworzona aplikacja będzie skutecznie poprawiać produktywność i innowacyjność firmy, która ją u nas zamówi.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.galactica.pl »

  Oferta poniższej firmy winna spotkać się z zainteresowaniem nie tylko osób planujących stworzenie dedykowanej aplikacji internetowej czy własnego serwisu www, ale również przedsiębiorców, którzy prowadzą biura podróży, nieruchomości lub agencje pracy i potrzebują dobrego oprogramowania, które mogłoby ułatwić pracę. Jeśli któryś z wymienionych powyżej elementów jest dla Ciebie interesujący, zdecyduj się na zaznajomienie się ze szczegółami oferty zaprezentowanej na tej stronie internetowej. Znajdziesz tam wiele ciekawych informacji, dotychczasowe informacje oraz inne materiały, na podstawie których będzie Ci się łatwiej przekonać o ogromnej atrakcyjności oferty. Możesz też swoje wątpliwości rozwiać podczas rozmowy z pracownikiem firmy - niezbędne dane kontaktowe znajdziesz w serwisie firmowym.

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • ERI Software »

  Oferujemy szybkie i sprawne tworzenie aplikacji dla firm oraz oświaty. Produkcją i wdrażaniem dedykowanego oprogramowania zajmujemy się od 2006 roku.

  Naszą domeną jest:
  - tworzenie stron internetowych oraz ich pozycjonowanie
  - tworzenie programów dla firm (ERP,CMS,Kasa,Mailing)
  - tworzenie aplikacji na telefon
  - tworzenie aplikacji na tablet
  - audyt i projekt wdrożenia oprogramowania w firmie
  - tworzenie aplikacji reklamowych

  Wykonujemy responsywne strony internetowe.

  Produkujemy programy komputerowe do:
  - lokalizacji pojazdów oraz telefonów komórkowych
  - dystrybucji i ewidencji zleceń/usług (podstawianie kontenerów, pojemników, naprawa urządzeń)
  - logistyka i optymalizacja tras dla dostawców i spedytorów
  - udostępniania pozycji GPS
  - kontroli komputera pracownika

  W sektorze oświaty naszymi najbardziej rozpoznawanymi programami są:
  Magiczne Bloczki (schematy blokowe), Simba 3D LOGO (programowanie w języku LOGO), Sokrates zarządzanie pracownią komputerową

  Dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum organizujemy konkurs informatyczny w programie. Nasze programy cechuje pomysł i relatywnie niska cena.

  Obszar naszych działań to zarówno Kraków, małopolska jak i cały kraj. Realizujemy też projekty dla klientów zagranicznych.

  Data dodania: 29 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Onitum Software Sp. z o.o. »

  Onitum Software to zespół złożony z grupy ludzi, którzy potrafią zdziałać cuda związane z oprogramowaniem. Oprogramowania dedykowane to jedna z naszych specjalności. Potrafimy jednak poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ w naszym zespole poszczególne osoby mają różne specjalności. Tak, więc nic nas nie zaskoczy! Za to my postaramy się zdziwić was. W naszej firmie wysoka jakość nie jest równoznaczna ze wzrostem kosztu usługi a co więcej oferujemy naszym klientom 40 godzin naszej pracy za darmo! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

  Data dodania: 22 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dedykowane »

  Oprogramowanie dedykowane dla firm w istotny sposób ogranicza koszty pracy, standaryzuje procedury oraz zmniejsza ilość błędów. Wszystkie nasze produkty w 100% odpowiadają wymogom naszych klientów. Specjalizujemy się w dedykowanych oprogramowaniach typu CRM, ERP, BI, MES, APS i innych. Zapraszamy do skorzystania z darmowych konsultacji.

  Data dodania: 24 05 2016 · szczegóły wpisu »