Strony związane z hasłem: oprogramowanie dla firm - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'oprogramowanie dla firm':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Oprogramowanie dla Spółdzielni »

  Firmy informatyczne są w obecnych czasach usługodawcami, których potrzebuje praktycznie każda firma posiadająca sprzęt komputerowy. Wdrażanie systemów, opieka sprzętowa czy zaopatrzenie w oprogramowanie to tylko niektóre usługi jakie oferują firmy informatyczne. Coraz bardziej popularne stają się zlecenia, w których firmy oczekują wykonania oprogramowania dedykowanego specjalnie do ich potrzeb. Jednym z takich oprogramowań są programy dla spółdzielni czy zarządców nieruchomości, które w bardzo dużym stopniu ułatwiają zarządzanie mieszkaniami i rozliczanie najemców.
  Jedną z firm oferujących między innymi oprogramowanie dla spółdzielni jest firma ZIS z siedzibą w Bydgoszczy. W ofercie firmy poza wspomnianym już oprogramowaniem dla spółdzielni jest całościowe wsparcie firm od strony informatycznej (sprzęt, oprogramowanie, strony internetowe, szkolenia).

  Data dodania: 01 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm »

  Tworzenie oprogramowania i rozwiązań mobilnych dla firm. Sprawdź jak zwiększać zyski i wprowadzać oszczędności - pewne korzyści i szybkie rezultaty.

  Udowodnione korzyści z inwestycji w oprogramowanie sprawiają, że każde nowoczesne przedsiębiorstwo ceni sobie istotne rezultaty wdrożenia nowych technologii. Dzięki naszemu oprogramowaniu doświadczysz przyjemności i komfortu usprawniania codziennej pracy. Zauważysz oszczędności i zyski jakich wcześniej nie znałeś. Tworzymy rozwiązania, które dają Ci nowe lepsze możliwości.

  Skontaktuj się z nami już teraz - z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

  Data dodania: 13 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie na zamówienie »

  Firma Pegaz Media od samego początku swojej działalności bardzo mocno jest związana z tworzeniem oprogramowania dla użytkowników komputerów osobistych oraz urządzeń mobilnych. Tworzymy również aplikacje internetowe oraz oprogramowanie specjalistyczne. Wykorzystując zawsze najnowsze dostępne technologie napisaliśmy niejedną autorską aplikację ściśle dopasowaną do potrzeb klienta.

  Zajmujemy się też wykonywaniem stron oraz sklepów internetowych i na życzenie tworzymy do nich pełną lub częściową komunikację z danymi występującymi w programach komputerowych których używa klient, bądź też aplikacjami które stworzyliśmy dla klienta.

  Prowadzimy również sprzedaż oprogramowania innych producentów.

  Ze swojej strony możemy zapewnić profesjonalizm i terminowość, a Państwa zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 27 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Softles - tworzenie aplikacji, oprogramowania i serwisów internetowych na zamówienie »

  Programista (freelancer). Tworzenie aplikacji biurowych i internetowych, tworzenie aplikacji sieciowych i bazodanowych.Tworzenie oprogramowania i serwisów internetowych na indywidualne zamówienie klienta.

  Data dodania: 05 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Euro-Profit.eu Oprogramowanie dla firm - Comarch, Raks, Wapro - Lublin »

  EURO-PROFIT: Brakujący element w Twoim biznesie.
  Zajmujemy się kompleksową obsługą firm oraz biur rachunkowych, zaopatrzeniem w oprogramowanie dla firm: do zarządzania i biurowe, programy dla księgowości i biur rachunkowych, wdrażaniem i serwisem oprogramowania i sprzętu komputerowego, projektowaniem, optymalizacją oraz pozycjonowaniem stron internetowych. Oferujemy profesjonalne rozwiązania informatyczne. Wdrażamy następujące systemy dla małych, średnich i dużych firm oraz biur rachunkowych: Comarch (Optima, CDN XL, Księgowość)
  Raks ( RaksSQL, RaksDOS, Raks2000)
  Asseco Wapro (wf-gang, wf-fakir, wf-fakturka, wf-mag, wf-kaper)
  Frima Euro-Profit to także profesjonalne projekty stron internetowych, optymalizacja i pozycjonowanie www, administracja serwisami oraz hosting.

  Jesteśmy firmą z Lublina o zasięgu ogólnopolskim.
  Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na naszej stronie www.euro-profit.eu

  Data dodania: 23 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm Comarch CDN Optima »

  Oprogramowanie dla firm MSP - Comarch CDN Optima to świetny system klasy ERP dedykowany małym i średnim przedsiębiorstwom. Program dla firm Comarch CDN OPTIMA to nowoczesny program do zarządzania firmą, którego głównymi zaletami są: pełna integracja, modułowa budowa, dzięki częstym aktualizacjom - zgodność z aktualnymi przepisami, a ponadto możliwość pracy zarówno jedno- jak i wielostanowiskowej w sieci. Oprogramowanie dla firm Comarch CDN Optima to program do zarządzania firmą, który dzięki modułowej budowie umożliwia samodzielne podjęcie decyzji o wyborze niezbędnych funkcjonalności. Daje to również możliwość późniejszej rozbudowy systemu wraz z rozwojem firmy, a dzięki pełnej integracji oraz pracy na jednej bazie danych nie ma potrzeby dodatkowego ponownego wprowadzania danych przy rozbudowie systemu. Moduły Oprogramowania Comarch CDN OPTIMA pogrupowane zostały ze względu na zakres wykorzystywania na: Księgowość (Książka przychodów i Rozchodów, Księga Handlowa, Środki Trwałe, Płace i Kadry), Handel i usługi (serwis) oraz Zarządzanie. Każda z nich składa się z modułów gwarantujących odpowiednie funkcje, dzięki którym usprawnisz swoją pracę. Oprogramowanie dla firm Comarch CDN Optima to System ERP dedykowany do obsługi mikro i małych firm. Comarch CDN Optima to także doskonały program dla biur rachunkowych, uwzględniający ich specyfikę pracy. Zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z systemem i odwiedzenia naszej strony WWW.

  Data dodania: 20 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • SOFTMANAGER - usługi informatyczne »

  Tworzymy strony internetowe

  Biorąc pod uwagę szybko rozwijający się e-marketing Firma SoftManager wychodzi naprzeciw nowoczesnym przedsiębiorstwom oferując najskuteczniejszą, a zarazem najtańszą formę reklamy jaką jest profesjonalna strona internetowa. Witryna prezentuje nie tylko podstawową informację o firmie - nazwę, adres, telefon, profil działalności, ale zawierać może także pełną ofertę firmy (dowolny tekst, zdjęcia, katalog wyrobów, logo firmy, audio, video itp.).


  Służymy opieką informatyczną

  Mając na uwadze jak ważną rolę pełni system informatyczny w nowoczesnym przedsiębiorstwie Firma SoftManager wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom i oferuje pełną opiekę informatyczną. Nasze bogate doświadczenie, nowoczesna technologia i profesjonalny zespół współpracujących specjalistów gwarantują Państwu rozwiązanie informatyczne na najwyższym poziomie.


  Pozycjonujemy strony www

  Jeśli korzystacie już Państwo z reklamy internetowej, jaką jest strona www na pewno chcielibyście, aby wasza reklama była widoczna dla jak największego grona odbiorców (potencjalnych klientów). Nasz profesjonalny zespół specjalistów dokłada wszelkich starań, aby dzięki pozycjonowaniu SEO (Search Engine Optimization) oferty współpracujących z nami firm były w pierwszej dziesiątce najczęściej przeglądanych stron w Branży.

  Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • RocketMind software - Oprogramowanie Zorientowane Na Ludzi »

  Tworzymy oprogramowanie szyte na miarę:
  - Aplikacje Facebookowe
  - Portale Internetowe
  - Aplikacje Mobilne
  - Oprogramowanie dla Firm


  Nasze rozwiązania usprawniają i automatyzują Twoją pracę. Pomagają Ci zaoszczędzić pieniądze, przyciągnąć nowych klientów i wzmocnić swoją markę.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Alan Systems - usługi internetowe, kontrola dostępu »

  Współpraca z nami pozwoli na poprawę wydajności i efektywności pracy, minimalizację jej kosztów pracy i lepsze zarządzanie potencjałem kadry pracowniczej. Usługi informatyczne to sektor, w którym jesteśmy liderem. Oferujemy profesjonalne oprogramowanie dla firm, poprzez tworzenie dedykowanych rozwiązań informatycznych oraz ich integrację z już istniejącymi systemami. Naszą misją jest dążenie do stałego podnoszenia efektywności i konkurencyjności. Naszą specjalnością są systemy RCP, ewidencja czasu pracy, kontrola dostępu, elektroniczny obieg dokumentów. Chcemy być najlepszym partnerem dla naszych Klientów, oferując im usługi informatyczne i rozwiązania, które pomogą w realizacji założonych celów. Wykorzystując wszechstronne kwalifikacje naszych pracowników, jesteśmy w stanie zaprojektować i stworzyć każdy rodzaj oprogramowania. Nasze usługi informatyczne oparte są na doświadczeniu oraz obserwacji trendów na światowych rynku informatycznym.

  Data dodania: 28 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Symfonia premium »

  Oprogramowanie dla firm Gdańsk - Penta - systemy zarządzania, audyt oprogramowania. Programy dla firm, usługi informatyczne Gdynia - sage x3, symfonia premium i symfonia forte. Usługi informatyczne - serwis sprzętu i oprogramowania, sieci komputerowe, Kursy komputerowe Gdynia. Szkolenia i instalacja - oprogramowanie Płatnik, e-Pfron, crm act. Programy dla firm Gdańsk - crm act, Great Plains, symfonia sage x3, eXpert, PentaKoszt. Kursy komputerowe, oprogramowanie dla firm, Usługi informatyczne Gdynia - zapraszamy. Symfonia Gdynia, Oprogramowanie dla firm Gdańsk

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron www Płock »

  •Outsourcing IT - kompleksowe usługi informatyczne
  •Sprzedaż sprzętu komputerowego
  •Audyty legalności oprogramowania i bezpieczeństwa systemów IT
  •Projektowanie i wdrażanie rozwiązań biznesowych
  •Dostarczanie oprogramowania klasy ERP
  •Systemy bezpieczeństwa sprzętu i danych.
  •Monitoring i raportowanie
  •Sieci oraz Internet
  •Aplikacje B2B
  •System CMS (netCMS), tworzenie stron WWW

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rekord Systemy Informatyczne, oprogramowanie dla urzędów i firm - Ratusz, Rekord.ERP »

  Firma „REKORD” Systemy Informatyczne powstała w 1989 roku. Założycielem i prezesem spółki jest Janusz Szymura. W ciągu blisko 20 lat swojego istnienia na polskim rynku oprogramowania stała się firmą o ogólnopolskim zasięgu, oferującą najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne dla jednostek administracji publicznej i przedsiębiorstw produkcyjnych.

  Z myślą o naszych klientach stworzyliśmy dwa autorskie programy: RATUSZ® i REKORD.ERP. System RATUSZ® powstał przy ścisłej współpracy z jednostkami samorządowymi. Daje swoim użytkownikom m. in. szerokie wsparcie w podejmowaniu decyzji, możliwość efektywnego zarządzania finansami jednostki, stanowi również doskonały fundament popularnego obecnie e-Urzędu. System REKORD.ERP natomiast wspomaga zarządzanie przedsiębiorstwem dzięki kompleksowej obsłudze i integracji wszystkich obszarów jego działalności. Prowadzi to m. in. do optymalizacji zapasów, wyeliminowania zbędnych kosztów i redukcji niebezpieczeństwa utraty informacji jak i dostępu do niej osób niepowołanych.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla Firm Programy Komputerowe, Ewidencja Pojazdów, Inwentaryzacja »

  ŁATWA obsługa
  DARMOWA wysyłka
  WIECZYSTA licencja na oprogramowanie
  Oprogramowanie dla Firm: Ewidencja Pojazdów, Inwentaryzacja, Kilometrówka, Programy Komputerowe

  Oprogramowanie dla Firm. Sklep z programami komputerowymi. Ewidencja Przebiegu Pojazdów, Inwentaryzacja, Organizacja Pracy, Obsługa Biura, Kilometrówka

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dedykowane rozwiązania informatyczne - ITSE »

  Projektujemy i wykonujemy na indywidualne zamówienia systemy
  informatyczne dostosowane do specyfikacji konkretnej firmy lub instytucji.
  Każdy projekt poprzedzamy konsultacjami z Klientem i szczegółową analizą możliwości technicznych i organizacyjnych.

  Data dodania: 06 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm »

  Jesteśmy partnerem handlowym firmy PROGRAMER Sp. z o.o. - producenta oprogramowania handlowego oraz księgowego wspomagającego prowadzenie firmy. Prowadzimy sprzedaż programów dostępnych w ofercie Programera oraz wykonujemy usługi serwisowe m.in.: instalacje, konfiguracje, aktualizacje, archwizacje baz danych, naprawy itp. niżej wymienionych programów. Dystrubucję oraz serwis programów firmy PROGRAMER, świadczymy na terenie całej Polski.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje dedykowane, bazodanowe, tworzenie aplikacji i programów - X-Aps »

  Programujemy: aplikacje bazodanowe, aplikacje klient - serwer, systemy bazodanowe, aplikacje dla firm, oprogramowanie na zamówienie. Każdy projekt, który prowadzimy posiada pełną dokumentację. Firma X-Aps udziela gwarancji na swoje oprogramowanie, świadczy usługi serwisowe oraz zapewnia wsparcie techniczne swoich produktów. Powierzając nam wykonanie systemu informatycznego dla Twojej firmy masz gwarancję stałego wglądu w naszą pracę. Sprawdź nasze portfolio.

  Data dodania: 06 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Make - agencja interaktywna »

  Zajmujemy się tworzeniem wizerunku firm w Internecie. Nasza ofertę kierujemy również do osób prywatnych. Przez blisko 10 lat funkcjonowała w sposób ciągły, ale znana była pod innymi nazwami. W przeciągu tego okresu firma systematycznie ewoluowała, poszerzała i dopasowywała swoją ofertę do potrzeb odbiorców. Dziś stanowi zespół zgranych ludzi z doświadczeniem, otwartych na nowe wyzwania. Dzięki nam możesz zaistnieć w internecie i zwiększyć rozpoznawalność swojej marki. Świadczymy usługi w pełnym zakresie działań w obrębie e ? marketingu i e ? biznesu, między innymi: projektowania serwisów WWW, systemów e-commerce, hostingu i pozycjonowania oraz systemów CMS.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Płace »

  Wygodna obsługa i usprawnienie funkcjonowania W nowoczesnej firmie - Enova - programy crm i oprogramowanie dla firm. Na stronie opis rozwiązań - ciekawe promocje dla nowo-powstałych firm. Wysoka funkcjonalność - rozwiązania dla sektora publicznego, integracja z popularnymi aplikacjami, narzędzie wspierające zarządzanie zasobami ludzkimi. Oprogramowanie dla firm - system ERP Enova to najnowszej generacji aplikacja do obsługi księgowości i zarządzania. Oprogramowanie dla firm crm - moduł szkolenia, program księgowy, program do kadr i handlu, program dla biura rachunkowego. Zaawansowane i kompleksowe programy dla firm - zapraszamy do kontaktu z naszymi Partnerami. Platforma internetowa - doskonale sprawdzi się w sposób sprawny, bez zbędnej biurokracji. Komfort jakości - zapraszamy.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Finanse ERP »

  Serwis internetowy Finanse w systemach ERP stara się rozwiązać i przybliżyć Państwu problem oprogramowania do zarzadzania finansami w przedsiębiorstwie. Finanse jest jednym z modułów aplikacji biznesowej wspomagającej działanie firmy. Pakiet, czy jak kto woli moduł Finanse znacząco wspomaga przedsiębiorstwo w zarządzaniu finansami i księgowością. System zawiera szereg nowoczesnych aplikacji, które są odpowiedzialne za prawidłowe rozliczenia przedsiębiorstwa. Portal opisuje co wchodzi w skład modułu, dla kogo jest przeznaczony, oraz jakimi dysponuje możliwościami.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Systemy ERP »

  Serwis ERP Solution zajmuje się tematyką oprogramowania dla przedsiębiorstw, czyli systemami ERP. Serwis nie zajmuje się bezpośrednio tematyką ERP, lecz konkretnym pakietem systemy, jakim jest pakiet Produkcja. Pakiet Produkcja wspomaga działanie przedsiębiorstwa w każdej fazie jego dziłania, od początku planowania, aż po końcowy produkt. Każdy pakiet posiada moduły, które go tworzą. Każdy moduł został rozłozony na szczegóły, tak aby właściciel firmy, mógł dobrać najbardziej odpowiedni moduł dla siebie.

  Data dodania: 15 07 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »