Strony związane z hasłem: organizacja - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'organizacja':

1 · 2 · następna strona »
 • CUKRY - studio fotograficzne, studio projektowania graficznego, oryginalna przestrzeń do wynajęcia »

  Cukry to nowe 300 metrowe studio fotograficzne, studio projektowania graficznego, a także oryginalna przestrzeń do wynajęcia.

  Powstają u nas sesje zdjęciowe i ciekawe projekty graficzne. Odbywają się tu także konferencje, imprezy firmowe, warsztaty i akcje artystyczne. Jesteśmy w centrum Warszawy, zaledwie 2 km od Pałacu Kultury. Pod Cukrami można zaparkować samochód, a windą towarową wjechać bezpośrednio do studia.

  Przestrzeń o wysokości 4,5 metra, oświetlona światłem dziennym lub sztucznym, pozwala realizować dowolne pomysły. Mamy szybkie łącze wi-fi do dyspozycji gości. Serwujemy też świetną kawę z cukrem lub bez.

  Jesteśmy w ciągłym ruchu, inwestujemy, rozwijamy się i stale dokładamy nowe kostki cukru. Odwiedzajcie nas, by się o tym przekonać.

  Data dodania: 20 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Stowarzyszenie Zielona Myśl »

  Strona gdyńskiego Stowarzyszenia Rozwoju Zawodowego i Osobistego Zielona Myśl zawiera opis stowarzyszenia, statut stowarzyszenia, przykłady działalności jak np. świetlica socjoterapeutyczna, prace plastyczne dzieci oraz dane kontaktowe

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • WBW - Wielka Bitwa Warszawska - freestyle & beatbox battle »

  WBW czyli WIELKA BITWA WARSZAWSKA to odbywająca się cyklicznie raz do roku impreza, podczas której wyłaniany jest najlepszy freestyle'owy MC a także najlepszy beatbox'er w kraju.

  W ramach turnieju do pojedynków na słowa oraz dźwięki generowane narządami mowy stają zawodnicy z całej Polski. O wynikach rozgrywanych bitew rozstrzyga jury w skład którego wchodzą autorytety w dziedzinie freestyle'u i beatbox'u. Swoje zdanie poprzez odpowiednio głośny aplauz może wyrazić też publika znajdująca się w klubie, co może odpowiednio umotywować lub zdeprymować pojedynkujących zawodników.

  Freestyle'owe i beatbox'owe bitwy podczas których dwóch zawodników staje naprzeciw siebie na scenie i rywalizuje próbując udowodnić swoją wyższość nad rywalem wywołują prawdziwy entuzjazm wśród publiczności. To nie tylko konfrontacja rymów i beatbox'u ale także oryginalnych i niepowtarzalnych stylów, co skutkuje niesamowicie widowiskowym zderzeniem indywidualności. Od początku istnienia kultury Hip-Hop jej twórcy próbowali wyróżnić się i udowodnić swoją wyższość nad konkurentami. To właśnie formuła battle pozwala im na to od wielu lat dzięki czemu jest najbardziej interesującą i entuzjastycznie przyjmowaną przez publiczność formą artystycznej rywalizacji.

  Od czasu pierwszej freestyle'owej edycji w 2003 roku i beatbox'owej w 2004, WBW urosła do rangi nieoficjalnych mistrzostw Polski we freestyle'u oraz beatbox'ie.

  Data dodania: 04 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Forum weselne - Radom i okolice »

  Strona o organizacji ślubów i wesele. Przydatne informacje dla organizujących wesele w Radomiu oraz okolicach miasta. Wszystko na temat sal weselnych, orkiestr, samochodów do ślubu, kucharek, tortów weselnych, szkół tańca. Opinie na temat firm z branży ślubno-weselnej. Zaproszenia na ślub - jakie wybrać, kwiaty do kościoła, biżuteria ślubna.

  Data dodania: 10 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konsultant Ślubny Wrocław »

  Uciekająca Panna Młoda - Kompleksowa Organizacja Ślubów i Wesel we Wrocławiu
  Organizacja ślubu i przyjęcia weselnego to wielkie przedsięwzięcie oraz długotrwały i złożony proces.
  Dla Państwa wygody stworzyliśmy usługę kompleksowej koordynacji ślubu i przyjęcia weselnego obejmującą następujące moduły:
  * Przygotowania do ślubu i wesela
  * Koordynacja ślubu
  * Koordynacja przyjęcia weselnego

  Wybierając te trzy punkty - powierzacie nam przygotowanie Waszej uroczystości od A do Z i macie pewność bezstresowego i sprawnego zorganizowania tego przedsięwzięcia oraz dopilnowania każdego szczegółu podczas jej trwania.
  Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dlatego ofertę przygotowujemy w oparciu o konkretne potrzeby i oczekiwania. Naszym miastem jest Wrocław i na jego terenie oraz w okolicach prowadzimy naszą działalność. Wiemy, że nie ma rzeczy niemożliwych a wszystko zależy od czasu i umiejętności odpowiedniego szukania.

  Działamy z pasją, wiemy co robimy i nigdy się nie poddajemy. A przede wszystkim szanujemy każde zdanie naszych klientów nie narzucając swojego a jedynie przedstawiając różne propozycje.
  I właśnie, dlatego wybierając nas ten Pierwszy Najważniejszy Dzień w waszym nowym, wspólnym życiu będzie na pewno niezapomniany.

  Data dodania: 13 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wesele Ślub Bielsko-Biała »

  Forum Weselno - Ślubne. Pomaga narzeczonym zorganizować swój wielki dzień. Opinie użytkowników na temat, sal, orkiestry, kapeli, cukierni, kwiaciarni, fotografa, kamerzysty, nauk małżeńskich, obrączek itp. Pomaga osobą chcącym zorganizować swój ślub w okolicach miasta Bielsko-Biała.

  Data dodania: 31 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy dla firm, integracyjne, eventy, pikniki, bankiety »

  Sonar to agencja, której celem jest organizacja eventów, takich jak: imprezy dla firm, wyjazdy integracyjne, team building, akcje promocyjne, koncerty, bankiety, catering, konferencje, pikniki firmowe. Podczas eventów zapewniamy atrakcje: quady, skutery, offroad, łodzie, motorówki, rejsy jachtem, gry terenowe, spływy, nurkowanie, paintball, kajaki i wiele innch. Dysponujemy również zapleczem technicznym, a w nim m.in. hale namiotowe, dekoracje, sceny, oświetlenie estradowe, nagłośnienie, strefy gastronomiczne, ogródki piwne. Załatwiamy wszelką dokumentację dotyczącą imprez masowych i kulturalnych.Doświadczenie jakie zdobyliśmy, pozwala nam podchodzić do przedsięwzięć profesjonalnie, solidnie, kreatywnie i rzetelnie. Motywację czerpiemy z zadowolenia klienta i uczestników naszych imprez.nnDla nas praca to pasja i przyjemność, dlatego wkładamy w nią serce i staramy się sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom. Sprawujemy nadzór nad przygotowaniem i przebiegiem każdej imprezy.nnNasz zgrany i doświadczony zespół tworzą instruktorzy sportów, ratownicy, kierowcy rajdowi, pasjonaci sportów ekstremalnych oraz inni zapalency.nnWspólpracujemy z profesjonalnymi podwykonawcami, klubami, restauracjami, teatrami, hotelami, itp. Organizowane przez nas imprezy prowadzą znani i lubiani konferansjerzy.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja imprez Łódź »

  Nasza firma Aloha Lani od kilku lat zajmuje się kompleksową i co ważne, profesjonalną organizacją imprez, szkoleń, gier grupowych, czy wieczorów tematycznych. Na tle naszej konkurencji cechuje nas kreatywność oraz nie szablonowe podejście w tworzeniu autorskich scenariuszy. Charakteryzujemy się również największym profesjonalizmem w realizacji naszych imprez.

  Działamy głównie na obszarze województwa mazowieckiego: Łódź, Warszawa itp. Staramy się tak, aby w ramach organizowanych przez nas gier mogli się Państwo spotkać postacie z historii, książek, filmów, legend. Podoba Ci się ta wizja? Jeśli tak, zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 28 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zimowiska i kolonie w Beskidach - Firma Gazda Zawoja »

  Własne domy wypoczynkowe na zimowisko, kolonie, Zielone szkoły, góry, dla grupy. Gazda - Zawoja, Jodła, Jodełka. Bez pośredników w Beskidach, w dobrej cenie z ciekawym programem pobytu. U nas w czasie kazdego pobytu mnóstwo atrakcji w tym wiele bezpłatnych, od nas gratis

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zimowiska i obozy zimowe w Beskidach, Zawoja »

  Własne domy wypoczynkowe na zimowisko, obozy zimowe, kolonie, Zielone szkoły, góry, dla grupy. Gazda - Zawoja, Jodła, Jodełka. Bez pośredników w Beskidach, w dobrej cenie z ciekawym programem pobytu. Zapraszamy do nauki jazdy na nartach oraz poznawania naszego folkloru babiogórskiego

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Montownia Projektów Sp. z o.o. »

  Montownia Projektów sp. z o.o. to wyspecjalizowany zespół do spraw zarządzania, organizacji i logistyki szkoleń. Firma świadczy usługi w realizacji złożonych projektów szkoleniowych, konferencyjnych na zasadzie outsourcingu. Jej oferta opiera się na: zarządzaniu projektami szkoleniowymi, obsługą trenerów, przygotowaniu i produkcji materiałów szkoleniowych, konfekcjonowaniu i dostarczaniu materiałów szkoleniowych w całej Polsce, wyposażeniu trenerów i sal szkoleniowych, koordynacji współpracy z ośrodkami konferencyjnymi, prowadzeniu dokumentacji szkoleniowej, opracowywaniu raportów z ankiet ewaluacyjnych i testów wiedzy, rozliczenie kosztów organizacji projektu szkoleniowego komercyjnego jak również w ramach dotacji unijnych.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wojewódzki Związek Zrzeszeń Kupców i Usługodawców w Łodzi »

  Społeczne zespolenie dla popierania i rozwoju wiedzy zawodowej oraz popieranie prowadzenia działalności gospodarczej zgodnie z zasadami etyki. Cele i zasady działania Zrzeszenia w Łodzi. Oferty dla członków, sprawozdania z przeprowadzanych działań.

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy integracyjne, eventy, konfrencje, pikniki »

  Firma Adventura od roku 2002 zdobywa wiedzę i doświadczenia realizując różnego typu imprezy integracyjne, eventy, szkolenia, konferencje. Posiadane umiejętności pozwalają nam na podejmowanie kolejnych wyzwań i tworzenie nowych, zaskakujących programów. Dla Państwa zadowolenia i satysfakcji, nieustannie wyszukujemy i pracujemy nad nowatorskimi pomysłami i tworzymy nietuzinkowe scenariusze, a wszystko to tylko dlatego, żeby zaskakiwać na kolejnych wyjazdach integracyjnych i sprawiać żeby nie były nudne i przewidywalne. Nasi pracownicy to nie ocenione zaplecze. Tworzymy zgrany Team, co pozwala nam szybko i elastycznie reagować na nieprzewidziane sytuacje. Wychodzą na przeciw zapotrzebowaniu na rynku eventów i wyjazdów insentiw, postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o kolejne punkty, tak aby naszym klientom zapewnić kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Wsparcia Policjantów »

  Fundacja Wsparcia Policjatów jest rganizacją pożytku publicznego załozoną przez Zarząd Wojewódzki NSZZP Komendy Stołecznej Policji celem ochrony prawnej policjantów, oraz pomocy socjalnej policjantom i ich rodzinom. Fundacja opiera swoje działanie w całości na społecznej pracy policjantów i emerytów. Co roku organizuje zbiórkę 1 % z odpisu podatku dochodowego,przeznaczjąc zdobyte środki na cele statutowe.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studio Muzyczno-Filmowe D.J.Serwis »

  nFirma DJSERWIS.PL zajmuje się organizacją wszelkiego rodzaju spotkań, uroczystości i przyjęć, zarówno bardzo kameralnych jak i zrobionych z nolbrzymim rozmachem wydarzeń dla kilkuset osób.Naszą dewizą jest indywidualne podejście do potrzeb klienta.nOferujemy swoją pomoc zarówno w przygotowaniach do uroczystości, podczas jej trwania jak i po zakończeniu.nNasza działalność obejmuje zarówno organizację ślubów, wesel jak i wszelkiego rodzaju wydarzeń rodzinnych.nPosiadane przez nas wieloletnie doświadczenie oraz zaplecze sprzętowe pozwala obsługiwać także duże wydarzenia plenerowe, nawet do kilku tysięcy osób. nZapewniamy, iż z naszych usług będą zadowoleni najbardziej wymagający klienci.nZapewniamy logistykę, sprzęt oraz profesjonalny sztab sprawdzonych pracowników i partnerów tj. dj\'e, konferansjerzy nAkcje promocyjne nPokazy mody nPierwsze komunienRejestracja filmowa nObsluga fotograficznanInne okazje nPosiadamy własne nagłośnienie estradowe, oświetlenie, wynajem sprzętu multimedialnego do konferencji, kongresów, karaoke i innych wydarzeń. nDo Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalny i sprawdzony sprzęt do zrealizowania:nOrganizacja eventu, nOrganizacja konferencji, nDJ na wesela, nNagłośnienie estradowe, nOświetlenie, nOprawa muzyczna eventu, nObsługa techniczna imprez, nWynajem sprzętu multimedialnego, nWypożyczalnia sprzętu dla DJ.nnAby dokładnie zapoznać się z ofertą naszej firmy zapraszamy na stronę główną www.djserwis.pl ntel.12 292 0 700n 601 47 27 66

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elbląski portal ślubno - weselny »

  Bezpłatny portal na temat organizacji ślubu i wesela. Nasz serwis istnieje już siedem lat. Skupiamy w jednym miejscu firmy z branży weselnej z Elbląga i okolic. Pomagamy przyszłym Młodym Parom w szybki i łatwy sposób odnaleźć konkretną interesującą ich firmę. Na stronie znajdziecie wiele ciekawych artykułów, porad i mnóstwo konkursów dla naszych czytelników. Posiadamy obszerny katalog firm z Elbląga, Pasłęka, Malborka, Braniewa Mierzei Wiślanej i okolic. W szczególności polecamy szeroki wybór ofert sal weselnych, zespołów muzycznych, sukni ślubnych, wyrobów jubilerskich i wielu innych. Zapraszamy także do czynnego udziału w forum o tematyce weselnej oraz publikacji ogłoszeń drobnych (kupię, sprzedam, zamienię). Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje »

  Zorganizuj naradę którą twoi współpracownicy zapamiętają długo. Wiele hoteli konferencyjnych ma w swojej ofercie dyskotekę. Jeśli chciałbyś zaaranżować konferencję na wysokim poziomie oraz zależy ci na kompleksowej obsłudze niezwłocznie poznaj naszą domenę. Zapraszamy do dodania reklamy swego hotelu do naszej witryny.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wesela »

  W zakładce Godne Polecenia zamieszczamy najlepsze apartamenty i obiekty bankietowe. Nie zostawiaj organizacji uroczystości na ostatnią chwilę, pomyśl o niej już dziś. Jeżeli wiesz już ilu gości będzie obecnych na Twoim weselu, możesz wybrać u nas właściwą wielkość pomieszczenia. Jeśli chcesz w najbliższym czasie wziąć ślub, i nie wiesz jak zacząć przygotowania, skorzystaj z naszego portalu. Zapoznaj się z danami na naszym portalu, a nie będziesz miał kłopotów z urządzeniem swojego wesela.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne Warszawa »

  Wiele nowoczesnych firm specjalizuje się w organizacji konferencji. W naszym serwisie zdołasz zareklamować swój hotel jak również znaleźć obiekt na konferencje. Konferencje to świetna okoliczność do integracji zespołu pracowników. Odpowiednim miejscem na załatwienie konferencji biznesowej jest ośrodek oddalony od zgiełku miasta. Współczesne obiekty konferencyjne zawsze wyposażone są w drukarkę oraz ksero. Konferencje branżowe rozszerzają wiedzę pracowników oraz podnoszą ich kwalifikacje. Super wielka baza obiektów konferencyjnych.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne Warszawa »

  W naszym serwisie zdołasz zareklamować swój hotel jak również znaleźć obiekt na konferencje. Zachęcam wszystkich od odwiedzin mojego portalu. Odznaczamy się wysokimi notowaniami w wyszukiwarce Google. Największy portal konferencyjny w Polsce. Wystarczy że podasz miasto, nasza wyszukiwarka w bezproblemowy sposób wynajdzie ośrodki spełniające Twoje oczekiwania. Hotele dysponują nowocześnie i profesjonalnie wyposażonymi salami konferencyjnymi. Konferencje branżowe poszerzają wiedzę pracowników i podnoszą ich kwalifikacje.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »