Strony związane z hasłem: osiedle - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'osiedle':

 • Internetowy Portal Dzielnicy Miasta Zabrze- Helenka »

  Helenka dawniej Helenenhof jest dzielnicą miasta Zabrze. Liczy 12 tysięcy mieszkańców. Teraz ma swoją stronę www. W Internecie istniejemy od 9 grudnia 2005 roku. Skupiamy się na promowaniu dzielnicy niechlubnie zwanej sypialnią Zabrza, informujemy o bieżących wydarzeniach, wspieramy lokalne akcje, rozwiązujemy problemy, interweniujemy.
  www.helenka.net

  Data dodania: 29 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Osiedle Adria - Strona mieszkańców »

  Osiedle Adria w Warszawie, na Gocławiu - strona i forum. Serdecznie zapraszamy mieszkańców i przyszłych mieszkańców kompleksu budynków zlokalizowanego pomiędzy ulicą Jugosłowiańską a Wałem Miedzeszyńskim w Warszawie. Zachęcam wszystkich innych zainteresowanych losami enklawy do śledzenia zawartości naszej strony i forum osiedla Adria.

  Data dodania: 20 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sucholeski Portal Ogłoszeniowy »

  Portal obejmuje zasięgiem rejon Suchego Lasu, Rokietnicy i północnej części Poznania. Bezpłatna promocja działań kulturalnych, oświatowych i sportowych. Publikacja artykułów informacyjnych, komercyjna działalność reklamowa i wydawnicza. Możliwość dodawania ogłoszeń przez użytkowników portalu w wielu kategoriach tematycznych.

  Data dodania: 21 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zielone Wzgórze - Mieszkania Przemyśl »

  Jesteś osobą aktywną i po pracy chcesz rozwijać swoje pasje? Zielone Wzgórze oferuje nowoczesne mieszkania, z których rozpościera się widok na panoramę Przemyśla.


  Osiedle znajduje się przy ul. Monte Cassino w Przemyślu. Niedaleko znajduje się obwodnica, która ułatwi dojazd do centrum, do innych dzielnic, jak i wyjazd z miasta. Z nowoczesnych apartamentowych budynków będzie widok na panoramę Przemyśla i na bujną zieleń. Centralną część osiedla stanowi zielona przestrzeń. Zielone Wzgórze oferuje otoczenie zieleni, jak i część rekreacyjna, w której znajdą się: boisko do siatkówki, ustronne alejki, miejsce grillowe. Dzieci na pewno ucieszy przyjazny plac zabaw. W sprzedaży znajdą się mieszkania o zróżnicowanych metrażach oraz miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Inwestorem osiedla jest Włodzimierz Bodnar.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Harmonium.sjm.pl »

  Na prezentowanej witrynie internetowej zainteresowani odnajdą naprawdę sprzyjającą ofertę zamieszkania na osiedlu domków jednorodzinnych w Konstancinie-Jeziornie. Użytkownicy poruszając się po witrynie będą mogli zapoznać się z poszczególnymi etapami tworzenia osiedla oraz domków mieszkalnych, będą ponadto mogli zapoznać się z rozbudowanymi planami budynków dzięki multimedialnej i rozbudowanej mapce osiedla. Oprócz ogólnych informacji o osiedlu użytkownicy mogą również przejrzeć aktualności na temat osiedla Harmonium. Na niniejszej witrynie internetowej znajduje się także interesująca galeria zdjęć, na których znajdują się wizualizacje budynków jednorodzinnych.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Bydgoszcz – kupno, sprzedaż, wynajem »

  Posiadamy bogatą bazę niedrogich i atrakcyjnych mieszkań – na sprzedaż i na wynajem (również dla studentów).
  Wiele ofert z Bydgoszczy w jednym miejscu!
  Szukasz mieszkania? Wejdź na naszą stronę!

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Śląsk »

  Jeśli chciałbyś zamieszkać na Śląsku, postaw na Cyprysowe Osiedle w Katowicach, które zapewni Ci spokój i świetna lokalizację względem innych części Katowic i innych miast jeśli chodzi o Śląsk. Oferujemy świetnie wykończone mieszkania, a przeróżnym metrażu. Odnajdzie się tu zarówno samotna osoba, jak i całe rodziny z dziećmi. W pobliżu naszego osiedla znajdziesz tak zwaną Dolinę Trzech Stawów, gdzie znajduje się piękny park leśny.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centauris »

  Firma Vantage Development S.A. zajmuje się budowaniem osiedli mieszkaniowych w wielu miastach Polski. Jedną z dużych inwestycji prowadzonych przez spółkę deweloperską, jest osiedle Centauris zlokalizowane w jednej z większych dzielnic Wrocławia. Powierzchnia nowego osiedla wynosi blisko 15 hektarów. Na tak rozległym terenie znajdują się nowoczesne budynki mieszkalne oraz liczne lokale usługowo-użytkowe. Osiedle Centauris sąsiaduje z licznymi terenami zielonymi m.in. Parkiem Skowronim, gdzie można wypocząć i zrelaksować się.

  Data dodania: 12 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przypuszczy.pl »

  Szukasz fajnego i nowoczesnego, a do tego taniego mieszkania? Jeżeli tak, to odwiedź nasz sklep internetowy www.przypuszczy.pl i zapoznaj się z ofertą. Mamy tutaj dla Ciebie najlepsze mieszkania, które znajduje się w odległości 15 km od Warszawy. Odwiedź nas i Sam zobacz. Jesteśmy przekonani, że Ty też nam zaufasz i nas odwiedzisz.

  Data dodania: 05 09 2016 · szczegóły wpisu »