Strony związane z hasłem: osłony przeciwsłoneczne - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'osłony przeciwsłoneczne':

 • Blackout - rolety, rolety rzymskie, karnisze, zasłony szwajcarskiej firmy Silent Gliss »

  Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym firmy Silent Gliss w Polsce.

  Z szwajcarską firmą Silent Gliss, światowym producentem wewnętrznych systemów przysłon okiennych, współpracujemy od 2002 roku. Pierwsze zamówienia były realizowane tylko na własne potrzeby siostrzanej spółki zajmującej się wzornictwem i wyposażeniem mieszkań oraz biur.

  Od roku 2007 import urządzeń oraz montaż przejęła spółka Blackout. Inspiracją do tego było stałe i niezmienne zadowolenie klientów, jak również nie tylko nasze przekonanie o wyjątkowości produktów Silent Gliss (wiele międzynarodowych patentów) oraz ich najwyższej światowej jakości.

  Tylko Silent Gliss posiada nowatorskie wewnętrzne systemy do wielofunkcyjnego przysłaniania olbrzymich powierzchni szklanych, czy też np. rolety do 5 m, szer. oraz do 12 m wysokości.

  Łącznie w tym czasie zrealizowaliśmy kilkadziesiąt inwestycji nabierając przy tym dużo doświadczenia co wpłynęło znacznie na usprawnienie całego cyklu od wykonania pomiarów, złożenia zamówienia i końcowego montażu.

  Data dodania: 19 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • ADMAR - ANDRZEJ BUTA rolety »

  Chcesz odpocząć na tarasie, na świeżym powietrzu i nie czuć dyskomfortu z powodu rażących Cię nadto intensywnie promieni słonecznych? Zastanawiasz się nad montażem rolet na oknach w swoim domu? A może potrzebujesz osłony na potrzeby ogródka letniego przed Twoim pubem? Zleć wycenę, fachowy wybór faktury i wzoru oraz montaż specjaliście. Admar, bo to właśnie o tej firmie z Warszawy mowa, oferuje Państwu bogaty i zróżnicowany wybór akcesoriów, zapewniających przyjemny cień i chłód gościom restauracji, hotelu bądź domownikom. Mamy dla klientów rolety, markizy oraz pergole. Ich zastosowanie niejednokrotnie pozwala zaoszczędzić wydatki związane z zastosowaniem klimatyzacji i wentylacji. Polecamy nasze rozwiązania osobom prywatnym i partnerom biznesowym. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »