Strony związane z hasłem: ospa wietrzna - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'ospa wietrzna':

 • Ospa »

  Nasz sklep internetowy zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości produktów przeznaczonych do dezynfekcji ran, jako opatrunki, kosmetyków pielęgnacyjnych czy innych artykułów higienicznych. Także możesz u nas zakupić specjalne niezbędniki, które zawierają potrzebne w każdej sytuacji środki, na przykład preparaty dezynfekcyjne octenisept, pielęgnacyjne chusteczki lub plastry. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, szybko realizujemy zamówienia, zapraszamy też do zajrzenia do działu z promocjami!

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Objawy i przyczyny półpaśca »

  Półpasiec wydający się z pozoru choroba nie groźną – jeśli jest leczony w nieprawidłowy sposób może dawać bardzo niebezpieczne dla naszego zdrowia powikłania. Jest to choroba wirusowa tak samo jak ospa wietrzna (obie choroby powoduje ten sam wirus). W grupie największego ryzyka są tutaj osoby starsze (dzieci chorują znacznie częściej na ospę). Na naszym serwisie internetowym znajdziesz szczegółowe i rzetelne informacje na temat półpaśca – jego przebiegu, objawów i sposobów leczenia – zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

  Data dodania: 01 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie ospy u dzieci »

  Serwis to kompendium wiedzy na temat ospy wietrznej. Znajdują się w nim odpowiedzi na pytania: o możliwe powikłania, kto jest najbardziej narażony na ciężki przebieg ospy, kiedy następuje zarażanie, kiedy uaktywnia się wirus półpaśca. Serwis należący do GSK, producenta szczepionek przeciwko ospie wietrznej.

  Data dodania: 03 10 2015 · szczegóły wpisu »