Strony związane z hasłem: ośrodki szkoleniowe - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'ośrodki szkoleniowe':

 • Korepetycje »

  Pogotowie edukacyjne to serwis edukacyjny umożliwiający dodanie zupełnie za darmo ogłoszeń edukacyjnych, dotyczących pisania prac, tłumaczeń oraz oczywiście korepetycji.

  Wszystkie ogłoszenia są moderowane.

  Istnieje możliwość umieszczenia darmowej reklamy ośrodka szkoleniowego, firmy zajmującej się tłumaczeniami czy szkoły językowej.

  Data dodania: 05 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia i kursy - szkolenia24 »

  Rynek oferuje tak wiele kursów i szkoleń, że zgubienie się w jego ofercie jest niezwykle łatwe. W celu uporządkowania propozycji i przedstawieniu jej w czytelnej formie, powstała nasza baza szkoleń, w której każdy, niezależnie od wykonywanej pracy, wyuczonego zawodu, znajdzie kursy godne uwagi. Szkolenia podzielane są na katalogi: informatyka, prawo i finanse, sprzedaż i marketing, zarządzanie i organizacja, itd. Przejdź na stronę i przekonaj się sam, jak bogaty może być katalog szkoleń.

  Data dodania: 15 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Agroturystyczny "U Sochy" »

  Ośrodek zlokalizowany jest w małej miejscowości Ramleje koło Ostrzyc, 7 km od Kartuz. Piękne położenie, z dala od miejskiego zgiełku, malownicze krajobrazy, bliskość natury, spokój i cisza przyciągają do Nas gości z różnych stron.

  Data dodania: 14 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centra konferencyjne i sale konferencyjne »

  W Polsce każdego roku odbywa się coraz więcej konferencji, szkoleń oraz imprez motywacyjnych czy integracyjnych, a tego typu wydarzenia potrzebują specjalnej oprawy dla wygody zapraszanych gości.

  Wiele hoteli oraz innych obiektów, jak centra konferencyjne, pensjonaty czy ośrodki sportowe udostępniają swoje wnętrza właśnie na pożytek spotkań firmowych, szkoleniowych czy rozrywkowych.

  Także mniejsze obiekty, jak restauracje, motele czy muzea dysponując salami konferencyjnymi pragną przyciągnąć chętnych na wynajem wnętrz właśnie do siebie.

  Wśród obiektów, które oferują sale konferencyjne są również teatry, kina, opery, wyższe uczelnie a także ośrodki jeździeckie, pałace i zamki.

  To wszystko sprawia, że oferta konferencyjna naszego kraju jest bardzo różnorodna i spotyka się z bardzo dobrym przyjęciem także ze strony państw sąsiadujących.

  Wszelkie typu obiektów konferencyjnych znajdą Państwo w katalogu.

  Zapraszamy.

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sale na wesela, konferencje oraz szkolenia »

  W życiu każdego z nas nadchodzi taki czas, gdy musimy poszukać dobrej sali do wynajęcia, a to na wesele, a to na komunię dziecka, innym razem na stypę. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru warto poczytać w sieci o plusach i minusach najróżniejszych lokali na wynajem.

  Na blogu salenaspotkania znajdują się ciekawe porady również dla organizatorów imprez, którzy poszukują sal na szkolenia, konferencje czy na eventy. Warto śledzić wpisy na tym blogu.

  Obecnie istnieje bardzo dużo różnych typów lokali na wynajem, na przykład sale restauracyjne, sale w biurowcach, sale w hotelach, sale w remizach i wiele innych. Do tego można dodać te wynajmowane przez pałace i zamki, a także ośrodki wypoczynkowe. Widać z tego jasno, że warto zagłębić się w tą tematykę szerzej i dopiero wybrać ostatecznie najlepsze miejsce na naszą imprezę.

  Data dodania: 13 10 2013 · szczegóły wpisu »