Strony związane z hasłem: ostaszewo - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'ostaszewo':

 • Korepetycje z języka angielskiego w Toruniu i okolicach. »

  Zapraszam do zapoznania się z ofertą korepetycji na terenie Torunia, Łysomic, Ostaszewa, Lubicza i okolic. Oferuję niskie ceny, dojazd do ucznia lub nauka w moim lokalu. Gwarancja wysokich wyników w nauce. Dla dzieci i młodzieży.

  Data dodania: 09 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Hydromechanika | Profesjonalne usługi dla przemysłu »

  Hydromechanika Sp. z o. o, Sp. k. od wielu lat specjalizuje się w produkcji urządzeń dla przemysłu wydobywczego. Obecnie dysponujemy dwoma zakładami:
  1. Zakład Produkcyjny (Piaskowiec, k. Ostaszewa, województwo pomorskie), który wyposażony jest w nowoczesne obrabiarki sterowane numerycznie, renomowanych firm japońskich, jak MORI SEIKI, MATSUURA, zapewniających bezkompromisową jakość zarówno maszyn jak i wykonywanych na nich części, wyposażenie kontrolno-pomiarowe oparte na rozwiązaniach pomiarowych maszyn współrzędnościowych firmy Zeiss, Aberlink, Zoller oraz oprogramowanie do wspomagania wytwarzania Siemens NX, co umożliwia podjęcie każdej współpracy kooperacyjnej.
  2. Zakład Montażu, Pokryć i Testów (Małe Walichnowy, k. Gniewu, pomorskie), który spełnia wszelkie normy jakościowe pozwalające na podjęcie współpracy nawet z tak wymagającymi gałęziami przemysłu jak przemysł offshore’owy, a dzięki doskonałemu wyposażeniu w urządzenia hydrauliczne i basen, możliwość zaoferowania testów ciśnieniowych wodnych lub gazowych. Zakład wyposażony jest dodatkowo w linie do pokryć fluoro-polimerowych, malowania farbami proszkowymi i epoksydowymi oraz obróbki ściernej.
  zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 15 10 2015 · szczegóły wpisu »