Strony związane z hasłem: outsourcing - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'outsourcing':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Biuro Rachunkowe DP Synergia »

  DP Synergia to biuro rachunkowe z Wrocławia oferujące przedsiębiorcom kompleksowe usługi w zakresie księgowości oraz doradztwa gospodarczego. W ofercie biura ponadto tłumaczenia, pomoc w procedurach administracyjnych dotyczących działalności gospodarczej: rejestracja, likwidacja, upadłość, przekształcenia spółek. Biuro posiada certyfikat Ministra Finansów upoważniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz obowiązkowe ubezpieczenie OC. DP Synergia zatrudnia wyłącznie ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w pracy na stanowiskach prezesa zarządu, dyrektora finansowego czy głównego księgowego. W ofercie specjalne rabaty dla nowych Klientów.

  Data dodania: 17 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron WWW - Webpassion »

  Projektowanie stron i aplikacji internetowych jest dla nas czymś więcej niż tylko pracą. To nasza pasja. Sprawia nam to ogromną przyjemność. Dzięki temu chcemy ciągle się rozwijać i być zawsze najlepsi, wdrażając najlepsze i najnowsze rozwiązania dla wszystkich naszych klientów. Chcemy dawać najwyższą jakość Tobie i Twojej firmie pomagając w jej rozwoju i osiąganiu Twojego celu w biznesie. Jedną z naszych specjalizacji, są systemy zarządzania treścią - w tym strony wielojęzyczne. Zachęcamy do obejrzenia portfolio naszych realizacji, na naszej stronie www.

  Lokalizacja naszej siedziby to miasto Koszalin, jednakże realizujemy zlecenia dla firm z całego świata, nasze usługi świadczyliśmy dla wielu firm, zarówno z kraju jak i z zagranicy.

  Czym się zajmujemy:

  - Projektowanie stron internetowych
  - Kodowanie (x)html/css zgodnie z wytycznymi W3C
  - Outsourcing
  - Programowanie aplikacji internetowych (PHP/MySQL)
  - Wielojęzyczne systemy zarządzania treścią (strony wielojęzyczne)
  - E-commerce: małe i średnie sklepy internetowe
  - Doradztwo i audyty stron

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Usług Informatycznych ELPRO »

  Głównym obszarem naszego działania jest obsługa informatyczna firm na terenie Szczecina i okolic.
  W ramach współpracy dbamy o bezawaryją pracę i ciągły rozwój zaplecza informatycznego Twojej firmy.
  Doradzamy również, co warto zmienić aby poprawić działanie systemów, podwyższyć bezpieczeństwo lub obniżyć koszty.
  Szczegóły na naszej stronie www.

  Data dodania: 12 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja należności i wierzytelności - Posesor Inkasso »

  Firma Posesor Inkasso - profesjonalna windykacja należności i outsourcing. Specjalizujemy się w windykacji wierzytelności zarówno od osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych. Wszystkie działania windykacyjne oferowane przez Posesor Inkasso odbywają się przy pełnej poufności i kompetencji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • ITSECOM.PL »

  Działamy na terenie Warszawy i okolic.
  Formy współpracy dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

  Proponujemy szeroki wachlarz usług:
  * Serwis sprzętu - bieżące naprawy, modernizacja i dostawa sprzętu komputerowego (PC)
  * Instalacja i konfiguracja osprzętu (skanery, drukarki, itp.)
  * Wsparcie użytkownika końcowego (także zdalnie i telefonicznie)
  * Instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych - na stacjach roboczych i serwerach (MS Windows, Mac OS 9 i OS X, Linux/Unix)
  * Instalacja i konfiguracja oprogramowania (Microsoft, Adobe, Quark, FotoWare, LOTUS, InsERT i wiele innych)
  * Wdrażanie oprogramowania - wspomagającego prace firmy, zarządzanie pracą grup pracowników, nadzór kontaktów z klientelami (ERP, CRM, GROUPWARE)
  * Projektowanie i wykonanie sieci informatycznych (LAN/WLAN)
  * Projektowanie i budowa zaawansowanych systemów informatycznych (serwery plików, poczty, www, ftp, proxy, VPN, inne)
  * Bezpieczne podłączenie infrastruktury informatycznej firmy do internetu (routery, firewalle, kontrola przepływu danych)
  * Administracja sieciami i systemami informatycznymi
  * Kopie zapasowe danych
  * Niszczenie danych
  * Przygotowanie, wykonanie i obsługa serwisów internetowych (CMS, sklepy)

  Data dodania: 13 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mega-serwis.pl - serwis komputerowy Bełchatów, naprawa komputerów Bełchatów »

  Mega Serwis to połączenie serwisu i pogotowia komputerowego działającego na terenie Bełchatowa i okolic. Naszą firmę wyróżnia przede wszystkim ogromne doświadczenie w tematyce sprzętu komputerowego i oprogramowania, pełna dyspozycyjność 24/7 i co najważniejsze konkurencyjne ceny usług. Wszystkie czynności wykonywane są w domu u Klienta.nnPonadto w naszej ofercie znajdziecie szereg dodatkowych usług:nn * serwis i pogotowie komputerowe;n * sieci komputerowe (konfiguracja, rozbudowa, zabezpieczanie, dzielenie łącza);n * projektowanie i pozycjonowanie stron internetowych;n * wsparcie dla firm i wiele innych.nnnZapraszamy do korzystania z naszych usług oraz zapoznania się z naszą ofertą na www.mega-serwis.pl

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Logistyka mazowieckie »

  Firma logistyczna DMT - Dystrybucja, Magazynowanie, Transport. Logistyka Warszawa, mazowieckie - obsługa logistyczna, wynajem magazynu, konfekcjonowanie, magazynowanie produktów i magazynowanie artykułów, materiały reklamowe. Nowoczesny magazyn, logistic, supply chain - duże powierzchnie magazynowe, magazynowanie materiałów reklamowych. Usługi magazynowe - wynajem magazynu, magazyn Warszawa, magazyn Pruszków, logistyka i dystrybucja mazowieckie.

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adam Szeląg Business Consulting »

  Adam Szeląg Business Consulting jest młodą dynamicznie rozwijającą się firmą z Wielunia świadczącą usługi doradcze zakresie:
  - Wdrażania, doskonalenia i audytowania systemów jakości wg norm :
  ISO - 9001,
  ISO - 14001,
  OHSAS / PN – N -18001,
  PN – 17025,
  ISO / TS 16949.
  - Wdrażania w już istniejących systemach zarządzania stosowanych narzędzi i instrumentów zarządzania,
  - Wdrażania TQM,
  - Pozyskiwania funduszy Unii Europejskiej oraz rządowych środków pomocowych przeznaczonych dla małych i średnich przedsiębiorstw.

  Data dodania: 06 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fabryka Grafiki »

  Nowoczesne Technologie umożliwiają nam przygotowanie najwyższej jakości projektów w atrakcyjnych cenach. Doradzamy i szukamy nowych rozwiązań dla naszych klientów... Oferujemy Projekty Graficzne, Serwisy WWW, Outsourcing IT, Administracje Bazami Danych, Retusze Zdjęć, Poligrafie i DTP oraz wiele innych ciekawych usług.

  Data dodania: 16 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fabryka Grafiki - Agencja Projektowania Graficznego »

  Pracujemy tak,aby internet był źródłem zysku naszych klientów. Nowoczesne Technologie umożliwiają nam przygotowanie najwyższej jakości projektów w atrakcyjnych cenach.
  Doradzamy i szukamy nowych rozwiązań dla naszych klientów.

  Tworzymy profesjonalne projekty Graficzne, Serwisy WWW, oferujemy też: Outsourcing IT, Administracje Bazami Danych, Retusze Zdjęć, Poligrafie i DTP oraz wiele innych ciekawych usług.

  Data dodania: 22 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • OUTSOURCING PRO - Ignaszak.org Informatyk Pomoc Komputerowa Wałbrzych »

  Firma powstała w 2007 roku, oferujemy usługi w zakresie szeroko pojętej informatyki, teleinfotmatyki. Specjalizujemy się w Outsourcingu dla małych, średnich firm oraz instytucji państwowych. Outsourcing jest nowoczesną strategią zarządzania, która polega na oddaniu partnerowi zewnętrznemu zadań niezwiązanych bezpośrednio z podstawową działalnością firmy, dzięki czemu może ona skupić swoje zasoby i środki finansowe na tych obszarach, które stanowią podstawę jej działań i w których osiąga przewagę konkurencyjną. Niwelujemy w ten sposób na przykład potrzebę stwarzania nowego miejsca pracy dla informatyka, którego zakres obowiązków nie będzie wypełniał całego dnia pracy.

  Proponujemy Państwu obsługę, serwis, doradztwo jak i wdrażanie nowych projektów związanych z komputerami, urządzeniami peryferyjnymi, sieciami, monitoringiem i alarmami.
  Ponadto obsługujemy również firmy od strony administracyjnej oraz tworzenia, serwerów, stron WWW, poczty email, domen internetowych.

  Data dodania: 01 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Intertom - zaprogramujemy Twój sukces! »

  Intertom - projektowanie stron oraz tworzenie stron www w oparciu o systemy cms, animacje flash, banery flash, pozycjonowanie stron Toruń. Outsourcing usług internetowych. W naszej ofercie znajdą Państwo również odpowiedni hosting dla swoich usług. Zachęcamy do skorzystania z doradztwa e-commerce, e-marketingu, oferty administracji serwisów oraz serwerów.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • NT Solution - Obsługa informatyczna dla firm »

  Kompleksowa obsługa informatyczna firm i instytucji. Oferujemy kluczowe rozwiązania informatyczne dla rozwoju Twojego przedsiębiorstwa: outsourcing IT, administracja sieci, serwis komputerowy, bezpieczeństwo danych, tworzenie stron www, projektowanie sklepów internetowych, administracja serwerami i inne

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • ForUnit Nowysz i Wspólnicy Sp.J. - Outsourcing płacowo-kadrowy »

  ForUnit specjalizuje się w działaniach z obszaru Zarządzania Kapitałem Ludzkim. W ramach tej dziedziny oferujemy Państwu wysokiej jakości usługę administrowania pracownikami. ForUnit specjalizuje się w rozliczaniu czasu pracy pracowników dla firm z różnych branż. Posiada w swojej ofercie specjalistyczny produkt do wspomagania planowania czasu pracy oraz rozliczania czasu pracy dla pracowników w kontekście obiektów np. dla kasjerów, stanowisk produkcyjnych itp. Dostęp do aplikacji jest z poziomu przeglądarki internetowej. Aplikacja posiada intuicyjny i ergonomiczny interfejs. System jest otwarty, co pozwala na szybką i skuteczną integrację z systemami typu ERP a szczególności z systemami kadrowo-płacowymi. Korzyścią dla firmy jest dostęp do różnych wersji planów, informacja czy zostały zaplanowane zasoby ludzkie na danym obiekcie, pewność że Kierownicy planują czas pracy wg obowiązujących przepisów z Kodeksu pracy

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • SolIT IT Czestochowa Complex Solutions »

  Świadczymy usługi takie jak:
  Outsorcing IT, Helpdesk, Pogotowie Komputerowe, Projektowanie oraz
  wdrażanie sieci komputerowych, Pozycjonowanie i optymalizacja stron www, sieci wifi, Administracja oraz zarządzanie siecią, Projektowanie,
  zakładanie Monitoringu, konfiguracja oraz bezpłatne doradztwo, Wdrażanie
  możliwości pracy zdalnej w firmie jak i możliwość zdalnego IT supportu
  firmy, Archiwizacja danych i wiele innych.
  Po prostu Najlepsza firma IT w Częstochowie

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • MDK-Media Sp. z o.o. - Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej »

  MDK-Media to dynamicznie rozwijająca się firma Outsourcingowa. Główny obszar działania to kompleksowe zarządzanie gospodarką elektroenergetyczną zmierzające w efekcie do obniżenia całkowitych kosztów zużywanej energii elektrycznej. Z usług naszej firmy skorzystało wiele przedsiębiorstw. Są to zarówno firmy, które posiadają jeden punkt poboru, jak i sieciowe, które mają wiele placówek na terenie Polski.

  Charakter odbioru jest różny: sieci handlowe, banki, kopalnie, hotele, stacje benzynowe, salony samochodowe, galerie handlowe itp.
  Skorzystały takie firmy, jak:
  Komputronik
  Black Red White
  Ryłko
  RTV EURO AGD - Euro-Net
  Polska Grupa Dealerów
  Matras
  Autoforte.pl
  Matras-Bydgoszcz
  ABRA
  Kappahl Polska
  Textilmarket
  NRC
  IMC Investment
  OMC Motors
  Adesso
  Auto Fus BMW
  Jata
  Lexus Gdynia
  Vobis
  Big Star Limited
  Express
  Brawo

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • EXXO Tomasz Kałędkiewicz »

  Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do małych przedsiębiorstw. Chcemy aby współpraca z nami pozwoliła naszym Klientom skupić się na tym co dla nich najważniejsze - na rozwoju własnego biznesu. Nasza oferta to: stała obsługa informatyczna i outsourcing IT (utrzymanie ciągłości pracy usług i sprzętu IT, administrację i utrzymanie sieci informatycznej, diagnostykę problemów, wykonywanie bieżących prac serwisowych, szkolenia i konsultacje dla pracowników, wsparcie hot-line), sprzęt i oprogramowanie (stacje robocze, laptopy, serwery, macierze dyskowe i urządzenia NAS, zasilacze awaryjne, urządzenia do backupu, faxy, drukarki, kopiarki i wielofunkcyjne urządzenia biurowe, podzespoły i akcesoria komputerowe, systemy operacyjne i oprogramowanie biurowe, aplikacje i systemy klasy CRM/ERP), rozwiązania informatyczne (tworzenie i rozwój infrastrutkury IT, projektowanie i wdrożenia sieci komputerowych, internetowe serwisy WWW w oparciu o popularne systemy CMS, ochrona antywirusowa, systemy wideokonferencyjne Polycom i Sony, skalowalne centrale telefoniczne VoIP/PBX, archiwizacja i składowanie danych, wdrożenia rozwiązań CRM/ERP).

  Data dodania: 19 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • KADRY, PŁACE, BHP - Usługi dla firm - Łódź »

  Usługi kadrowe, płacowe i BHP dla firm w Łodzi. Uzupełnienie dokumentacji przed kontrolą PIP. Prowadzenie akt osobowych (teczek personalnych). Naliczanie wynagrodzeń, zasiłków, potrąceń, składek ZUS. Obsługa programu Płatnik. Wystawianie deklaracji PIT, RMUA. Sporządzanie list płac. Szkolenie BHP dla pracowników (wstępne, okresowe). Ocena ryzyka zawodowego stanowisk pracy. Instrukcje stanowiskowe. Doradztwo z zakresu BHP. Pomoc i kompleksowa obsługa (outsourcing).

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Informatyka dla Firm, Szkolenia Komputerowe »

  Multi Solutions Group to kompleksowa obsługa informatyczna w ramach stałej współpracy oraz pojedyńczych zleceń.
  Outsourcing, Szkolenia IT, Project Management, Oprogramowanie dla firm, Centrale Telefoniczne, Sieci LAN\WAN, Sprzęt i Akcesoria komputerowe.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ht-system »

  Firma ht-system świadczy kompleksowe usługi informatyczne małym i średnim firmom.

  Specjalizujemy się w zarządzaniu zasobami informatycznymi firm (outsourcingu):
  - wdrażaniu i eksploatacji systemów zarządczych i biurowych,
  - projektowaniu i realizacji systemów informacyjnych w środowisku intranetowym,
  - ocenie projektów informatycznych i organizacji zakupów rozwiązań informatycznych.

  Data dodania: 27 08 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »