Strony związane z hasłem: pejzaż - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'pejzaż':

 • Oryginalne prezenty na urodziny ślub rocznicę »

  Galeria artystyczna Andrzeja Zeweckiego-Zdjęcia ślubne i wideofilmowanie, Fotografia dzieci, Portrety, Akty, Fotografia katalogowa. Fotografia Ślubna Video-filmowanie Zewecki Oferujemy usługi w zakresie fotoreportaż ze Ślubu i Wesela, profesjonalne sesje plenerowe w pięknych i uroczych zakątkach Krakowa/Śląska/Jury Krakowsko -Częstochowskiej, sesja plenerowe w dowolnym miejscu Europy, portrety foto, fotografia dzieci, fotografia katalogowa, fotografia mody. Wykonujemy również usługi w zakresie wideofilmowanie i obróbka SD i HD, zapis na nośniki DVD, Blue Ray. Usługi graficzne - rysunek odręczny, portret rysowany lub malowany, karykatura portretowa ze zdjęcia, rysowanie karykatura na żywo. Fotografia ślubna w naszym wykonaniu charakteryzuje się niebanalnym podejściem do tematu, staramy się aby zdjęcia ślubne były zmysłowe, pełne miłości i uczuć. Zlecenie wykonuje 1 lub 2 fotografów w zależności od opcji cenowej. W najtańszym pakiecie fotografii ślubnej rozpoczynamy swoja prace od kościoła, pierwszy taniec, plener. W opcji najdroższej zdjęcia ślubne rozpoczynamy od przygotowań w domu Panny Młodej lub Pana Młodego aż do 1 w nocy wraz z plenerem dniu wesela lub w innym dniu. Nasze doświadczenie i zmysł artystyczny będą gwarancja udanych ujęć w tak ważnym dla Was dniu. Przyjmujemy zlecenia z całej Polski

  Data dodania: 27 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Galeria fotografii Violetty Judowiec. »

  Fotografie Violetty Jukowiec. Zbiór fotografii czarno białych wykonanych klasycznymi technikami fotograficznymi. Kolory przyrody pojezierza Warmińsko- Mazurskiego w fotografii analogowej. Krajobrazy Tatr uchwycone zimą i w czasie wrześniowych wędrówek. Widok Amsterdamu i innych miast Holandii zapisany na kliszach fotograficznych. Sztokholm widziany po raz pierwszy i drugi. Fotografie szwedzkich krajobrazów oraz architektury.

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Glebowicz Art Studio »

  Glebowicz Art Studio - pracownia plastyczna i autorska galeria sztuki Jerzego Glebowicza oraz jego przyjaciół, podobnie odbierających sens życia i sposób tworzenia. Obrazy wykonywane wszystkimi technikami malarskimi autorstwa malarzy z długoletnią praktyką artystyczną. Artyści nieprzerwanie studiują i doskonalą wiedzę z zakresu rzemiosła artystycznego, dzięki czemu ich prace można spotkać na całym świecie w kolekcjach prywatnych, ale także na wystawach w Anglii, Kanadzie, USA i innych krajach.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Malarstwo - Jerzy Kapłański - obrazy olejne, sprzedaż obrazów, malarstwo sztalugowe, obrazy »

  Oficjalna strona internetowa artysty malarza Jerzego Kapłańskiego. Urodzony w 1949 r. we Wrocławiu. Studia w PWSSP we Wrocławiu na Wydziale Malarstwa, Grafiki i Rzeźby. Dyplom z zakresu malarstwa w Pracowni Profesora Zbigniewa Karpińskiego w 1975 roku. Zajmuje się malarstwem sztalugowym w szczególności portretem. Brał udział w licznych wystawach indywidualnych i zbiorowych. Jego prace znajdują się w zbiorach Muzeum Narodowego w Warszawie, Zamku Książ oraz w Klasztorze Księgi Henrykowskiej (Zdjęcie z Krzyża), a także w prywatnych kolekcjach w kraju i za granicą. Artysta został wyróżniony licznymi nagrodami za zasługi dla kultury Wrocławia i Dolnego Śląska. Jest honorowym obywatelem gminy Miękinia, na terenie której mieszka i tworzy.

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Malowanie i rysowanie to moja życiowa pasja »

  Jest to witryna opracowana w formie bloga, prezentująca dorobek twórczy Marka Strójwąsa na niwie sztuk plastycznych. Zawiera wirtualną galerię prac malarskich i rysunkowych jej autora, kilka słów o twórcy, opisy eksponowanych obrazów, jak też ofertę wykonania portretu, bądź obrazu o innej tematyce, na podstawie nadesłanego zdjęcia. Autor strony, choć jest samoukiem, dysponuje szerokim wachlarzem środków artystycznego wyrazu. Preferuje realizm w sztuce, jest dobrym obserwatorem, wziętym pastelistą, rysownikiem i portrecistą. Najchętniej tworzy w plenerze. W pejzaże lubi wplatać elementy architektury związane z danym miejscem i jego historią. Bez względu na podejmowany temat, w jego obrazach pierwszoplanowe role zawsze odgrywają: światłocień, przestrzeń i ruch. Witryna jest na bieżąco aktualizowana i mimo, że zawiera już dobre kilkadziesiąt podstron, to jest bardzo zręcznie skonstruowana, przyjazna do nawigacji i miła w odbiorze. Strona została wyróżniona i jest rekomendowana przez Portal Sztuki Polskiej w kategoriach: artyści polscy, malarstwo, pastele, grafika i rysunek.

  Data dodania: 09 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adam Guła - Dwanaście miesięcy - autorska galeria fotografii »

  Adam Guła - Dwanaście miesięcy - autorska galeria fotografii. Najciekawsze miejsca odwiedzone przez autora, zjawiska, które nie mogły umknąć obiektywowi aparatu. Wszystko osadzone w kontekście zmian zachodzących w otoczeniu pod wpływem biegnącego kalendarza przyrody.

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z obrazami i malarstwem artystycznym »

  Sklep i galeria z obrazami i malarstwem artystycznym - obrazy ręcznie malowane - portrety, pejzaże, martwa natura, abstrakcje!
  Kategorie malarstwa: abstrakcja, pejzaż, martwa natura, portret, morze, malarstwo dekoracyjne.

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Anna Sąsiadek Malarstwo Obrazy Painting »

  Nazywam się Anna Sąsiadek, mieszkam i pracuję w Gliwicach.
  W roku 2005 ukończyłam wydział wzornictwa na ASP w Katowicach.
  Zajmuję się malarstwem artystycznym akrylowym i olejnym, na płótnie lub płycie.
  Moje prace to głównie pejzaże marynistyczne i śląskie widoczki, portrety psiaków, kociaków i innych bestii.
  Oferuję obrazy malowane farbami akrylowymi na płótnie lub na płycie.
  Posiadam gotowe do sprzedaży prace zaprezentowane w zakładce OBRAZY.
  Proponuję również nowe obrazy na zamówienie:
  – inspirowane archiwalnymi,
  – inspirowane zdjęciami,
  – pejzaże,
  – portrety pupili,
  – o dowolnej tematyce zaproponowanej przez klienta.

  My name is Anna Sąsiadek, I live and work in Gliwice.
  In 2005 I graduated from the faculty of design at the Academy of Fine Arts in Katowice.
  My works are mostly nautical or Silesian landscapes, portraits of dogs, kittens and other beasts.
  I offer acrylic paintings on both canvas and board.
  You can find finished work that is available for purchase, under WORKS.
  Custom paintings are available upon request.
  Just send me:
  – your inspirational photos,
  – a landscape that speaks to you,
  – portraits of your pets or loved ones,
  – the name of one of my previous works that you love,
  – a suggested color scheme,
  – or perhaps simply just a concept.

  Data dodania: 05 04 2017 · szczegóły wpisu »