Strony związane z hasłem: phpmyadmin - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'phpmyadmin':

 • V220 - Hosting i Multimedia »

  Oferujemy profesjonalny hosting dla każdego. Nasza oferta zawiera konta www z dostępem przez FTP, konta shell, skrzynki e-mail, bazy danych. Obsługa zewnętrznych domen, PHP5, MySQL z phpMyAdmin, Perl, SSL, dostęp przez IPv6.
  Transfer bez ograniczeń! Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Możesz wybrać i zamówić usługi, które Cię interesują lub skorzystać z gotowych pakietów.

  Nasz serwer świetnie się nadaje do tworzenia serwisów informacyjnych, sklepów internetowych, blogów, forów, portali lub galerii. Możesz postawić dowolny gotowy lub napisany przez Ciebie CMS. Bez reklam i spamów!

  Projektujemy również strony internetowe na zamówienie oraz design graficzny do nich.
  Jedne z najtańszych cen usług hostingowych - TYLKO U NAS!

  Data dodania: 10 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Hosting »

  Nasza firma zajmuje się utrzymaniem stron WWW (tzw. hosting), serwerami dedykowanymi, wirtualnymi oraz tanią rejestracją domen polskich i globalnych. Zapraszamy osoby prywatne i firmy do współpracy. Zdecydowana większość małych providerów oferujący tzw hosting (utrzymanie stron WWW) dla swoich klientów, świadczy te usługi przy pomocy ogólnie dostępnych i masowych rozwiązań. Nasza firma oferuje, hosting w bardziej zaawansowanej formie, tzw serwerów wirtualnych. W celu łatwego i prostego zarządzania usługą. Udostępniamy wszystkim naszym klientom profesjonalny panel administracyjny. W odróżnieniu od wielu usługodawców oferujemy autorski panel. Panel administracyjny to centeralne miejsce zarządzania usługą. Panel może być np. wykorzystywany do zarządzania serwerem. Wszystkie serwery wirtualne, oferowane na naszej stronie posiadają dostęp do zaawansowanego systemu, zwanego dalej panelem klienta. Z tego względu nie udostępniamy oprogramowania typu Plesk, CPanel, DirectAdmin czy WebMin.
  Jeżeli rejestrujesz hosting czy też serwera, można skorzystać z super promocji, która zgodnie zasadami zezwala na rejestrację polskiej domeny zupełnie za gratis. Rejestrowane domeny zostaną aktywowane po opłaceniu płatności za serwer. Oferta przedłużenia domen na okres abonamentowy jest dostępne w cenniku na naszym serwisie www.
  Nasze serwery wirtualne, podzieliliśmy na pakiety, które oferujemy w zależności od wymaganego trafiku oraz wymaganej pojemności www.

  Data dodania: 15 03 2010 · szczegóły wpisu »