Strony związane z hasłem: pianka poliuretanowa - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'pianka poliuretanowa':

 • Tektura falista, tektura lita papier pakowy folia bąbelkowa pianka - ITAX Bydgoszcz Sklep OnLine »

  Zapraszamy do zakupów w sklepie Itax Bydgoszcz OnLine. Szeroki asortyment towarów wysokiej jakości w korzystnych cenach to nasza dewiza. U nas kupisz m.in. takie towary jak: tektura falista, tektura lita, pianka poliuretanowa, folia bąbelkowa pęcherzykowa, papier pakowy, rolki kasowe, druki akcydensowe, chemia gospodarcza. Na stronie znajdziesz szczegółowe informacje o firmie ITAX, wszelkie dane kontaktowe, informacje o sposobie zakupu OnLine i wiele innych ciekawostek.
  Zajrzyj na naszą stronę i kup Online.
  Jeżeli chcesz nas odwiedzić osobiście, zapraszamy w dni powszednie od 7.30 do 15.30 Itax Hurtownia Papieru i Tektury Bydgoszcz ul. Łęczycka 3

  Data dodania: 10 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplanie poddaszy, pianka poliuretanowa, termoizolacje »

  Polska Grupa Izolacji Natryskowych zrzesza Autoryzowanych Wykonawców instalujących lekką piankę poliuretanową firmy DEMILEC. Pianki te, pod nazwą SEALECTION 500 oraz SEALECTION AGRIBALANCE są całkowicie ekologicznym materiałem termoizolacyjnym.
  Piankami SEALECTION można ocieplać poddasza, hale, dachy blaszane i hangary.
  Lekka pianka poliuretanowa SEALECTION daje szczelną powłokę ocieplającą i wygłuszającą.
  Instalacja odbywa się poprzez Autoryzowanych Wykonawców, zlokalizowanych w całej Polsce. Autoryzowany Wykonawca PGIN może dotrzeć do klienta w ciągu 1-2 godzin. Dysponując specjalistycznym sprzętem, agregatem do Pianki REACTOR wyposażonym w osprzęt, z doskonale wyszkolonym personelem, przeprowadzi instalację izolacji pianki na poddaszu w ciągu kilku godzin, zamiast w ciągu kilku tygodni, jak to ma miejsce w izolacjach z wełny mineralnej.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • P.P.H.U "Lotar" - Pianka Tapicerska »

  Firma "Lotar" od sześciu lat zajmuje się handlem pianką tapicerską drugiego gatunku. W naszej ofercie oprócz pianki tapicerskiej możecie znaleźć materace, granulat pianki oraz półwałki. Z naszą ofertą możecie się zapoznać na poniżej podanej stronie internetowej. Posiadamy szeroki wybór pod względem twardości i grubości sprzedawanych przez nas pianek. Zapraszamy do współpracy !

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hala ocieplenie, izolacja »

  Purterm: pianka poliuretanowa. W ofercie izolacja dachu w budynkach, ocieplenie poddasza - termoizolacja i hydroizolacja pianką poliuretanową nanoszona jest przez natrysk. Pianka poliuretanowa stosowana jako termoizolacja, izolacja dachu, ocieplenie poddasza i budynków. Liczne realizacje - hangar, wiata, blaszak. Oferta na uszczelnienie dachów, izolacja natryskowa poddasza, cieplna ścian, przeciwskropleniowa i przeciwwodna. Kurnik i hala ocieplenie oraz izolacja przechowalni, obory, konstrukcje szkieletowe, chlewni, strychu i domu kanadyjskiego. Pianka pur w warszawie. Powłoki elastomerowe, natrysk zewnątrzny - renowacja powierzchni dachowych

  Data dodania: 31 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pianka poliuretanowa, termoizolacja - ocieplanie pianką »

  Firma Izo-Expert oferuje kompleksowe ocieplanie pianką poliuretanową oraz natrysk pianki poliuretanowej w celu wykonania trwałej, szczelnej, ekonomicznej i wydajnej termoizolacji. Pianka poliuretanowa doskonale nadaje się do ocieplania budynków jednorodzinnych jak i gospodarczych.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Chemia budowlana w zastosowaniach profesjonalnych »

  Jesteśmy przedstawicielem firmy Otto Chemie na polskim rynku. Zajmujemy się sprzedażą klejów, silikonów, uszczelniaczy akrylowych oraz pianek montażowych dla wymagających klientów.Zapraszamy do podjęcia z nami stałej współpracy.

  Data dodania: 06 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pianka poliuretanowa, docieplanie poddaszy, izolacje budynków, hal »

  Izolowanie natryskową pianka poliuretanową gwarantuje oszczędności w wydatkach na energię rzędu 40%. Pianka poliuretanowa doskonale sprawdza się w każdym rodzaju obiektu mieszkalnego jak i przemysłowego, a także doskonale sprawdza się jako izolacja hal stalowych, izolacja magazynów, docieplenie kurników, docieplenie budynków inwentarskich, izolacja hangarów, izolacja hal łukowych, docieplenie przechowali owoców i warzyw, docieplenie chłodni. Wlew pianki poliuretanowej najlepiej sprawdza się jako izolacja rurociągów. Poza tym, pianka nie wchłania wilgoci przez co nie traci własności izolujących, a jej stosowanie eliminuje mostki termiczne.Docieplenie z pianki pur optymalizuje pracę wentylacji mechanicznej, powstrzymuje proces konwekcji, wzmacnia konstrukcję.

  Data dodania: 22 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gab-Pol - ocieplanie »

  Firma GAB-POL wszystkim swoim nabywcom oferuje wysokiej jakości usługi z zakresu izolacji metodą natrysku pianką poliuretanową. Swoją aktywność prowadzi od 2007 roku dzięki czemu posiada duże doświadczenie i obszerne umiejętności w rzetelnej obsłudze. Klientami firmy są osoby indywidualne, jak i firmy z Niemiec oraz Polski. Priorytetem dla firmy jest satysfakcja klientów, dlatego szczególną wagę przykłada do jakości, terminowej realizacji, jak również niezawodności usług. Kolejnym walorem są konkurencyjne ceny i przy dużych zamówieniach możliwość negocjacji warunków finansowych. W asortymencie usług GAB-POL odnaleźć można poliuretanowe izolacje budynków mieszkalnych, obiektów inwentarskich, hal produkcyjno-przemysłowych oraz chłodni. Dodatkowo firma udziela rzetelnego doradztwa. Więcej detalów można wyszukać na stronie internetowej.

  Data dodania: 14 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczne ocieplanie poddasza »

  Nasza firma zajmuje się skutecznym ocieplaniem poddaszy. Materiały, które wykorzystujemy to pianka poliuretanowa szczelnie izolująca każdą powierzchnię, zatrzymując ciepło wewnątrz domu. Oferowany produkt jest nowoczesnym materiałem hydroizolacyjnym wypełniającym trudno dostępne miejsca i szczeliny. Zapewnia on redukcję kosztów ogrzewania do 50 procent. Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Polski, z dwoma oddziałami: na Dolnym Śląsku i Małopolsce.

  Data dodania: 07 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pianka Poliuretanowa - QuadFoam 500 »

  Jesteśmy generalnym dystrybutorem pianki poliuretanowej QuadFoam 500 na teren Europy. Izolacje natryskowe pianką poliuretanową to nowoczesna technologia ocieplenia, hydroziolacji oraz izolacji akustycznej zapewniająca najwyższy komfort zamieszkania. Oferujemy izolacje termiczne, termomodernizacje, hydroizolacje fundamentów, izolacje dachów płaskich, docieplenie pod wylewki betonowe, ocieplenia poddaszy oraz ocieplenia zabezpieczające przed nadmiernymi stratami ciepła. W swoim asortymencie posiadamy pianki zamknięto-komórkowe oraz otwarto-komórkowe. Firma Quadrant posiada 40 letnie doświadczenie na rynku materiałów izolacyjnych dzięki czemu mamy pewność że świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Quadfoam.

  Data dodania: 15 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • FIMEX. FIJAŁKOWSKI ROBERT CZĘSTOCHOWA pianki tapicerskie częstochowa »

  W okolicy Częstochowy położony jest zakład produkcyjny przedsiębiorstwa FIMEX, znanego na naszym rynku oraz wyjątkowo docenianego producenta produktów z pianki tapicerskiej. Oferujemy ciąg przetestowanych rozwiązań stosowanych zwykle w przemyśle samochodowym albo w czasie produkcji czy też renowacji umeblowania. W naszej hurtowni zdołają Państwo kupić pianki poliuretanowe o różnych gęstościach i twardościach. Sporządzamy je również w szerokiej gamie kształtów bądź wzorów. Nasi eksperci uwzględniają podmiotowe potrzeby Kontrahentów, w związku z czym możemy gwarantować tak ciekawą ofertę wysokiej jakości elementów. Zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplenie poddasza pianką poliuretanową Małopolska, Podkarpacie, Śląsk. Izolacje - Docieplenia. »

  Prezentujemy Państwu zaawansowaną technologię izolacji poddasza pianką poliuretanową - jest to doskonały sposób na wyeliminowanie mostków termicznych oraz obniżenie ciężaru konstrukcji. Działamy na terenie całej Małopolski, Podkarpacia jak i na Śląsku. Nasze izolacje cechują się jakością i dokładnością wykonania. Udzielamy 20 lat gwarancji na materiał i wykonaną usługę. Szybkie terminy realizacji oraz prace na najlepszych światowych markach materiałów służących do termoizolacji. Wykonujemy;
  -Ocieplenia poddaszy
  -Ocieplenia dachów
  -Ocieplenia fundamentów
  -Termo- i hydroizolacje dachów płaskich
  -Hydroizolacje fundamentów
  -Izolacje akustyczne
  -Izolacje hal i magazynów
  -Izolacje chłodni,chlewni i kurników
  -Izolacje dla przemysłu
  -Ocieplenia stropów
  -Docieplenia elewacji
  Doskonała izolacja dla domów mieszkalnych jak i budynków przemysłowych. Działamy na rynku od ponad 5 lat - ponad 250 wykonanych inwestycji - sprawdzone rozwiązania - doświadczona kadra pracownicza. Sprawdź naszą ofertę izolacji natryskowych.

  MKM Izolacje
  ul. Węgierska 16B
  33-340 Stary Sącz

  Data dodania: 29 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplanie poddasza »

  Firma oferuje ocieplanie poddaszy dla osób fizycznych oraz firm, naprawę dachów oraz sprzedaje pianę poliuretanową. Oferowana pianka przykleja się do wszelkich ocieplanych powierzchni, uzupełnia wszelkie dziury i stwarza gorącą oraz szczelną warstwę, bez mostów cieplnych. Ochrania wnętrza nie tylko przeciwko promieniowaniem cieplnym, lecz także przeciwko ucieczką nagrzanego powietrza przez dach. Skomplikowana budowa drobnych komórek nie pozwoli pianie wyciągać wewnątrz siebie wilgoci, jednocześnie stwarza wystarczającą przepuszczalność pary, co czyni piankę ocieplającym materiałem oddychającym.

  Data dodania: 17 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Termopian - pianka poliuretanowa »

  Grupa Termopian z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach wykonuje profesjonalne remonty dachów za pomocą izolacji natryskowych pianką poliuretanową. Posiadamy certyfikowane produkty, wykwalifikowany personel oraz wieloletnie doświadczenie, co skutkuje wieloma zadowolonymi klientami. Zapraszamy na naszą stronę termopian.com.pl gdyż tam opisaliśmy oferowane przez nas produkty, zamieściliśmy zdjęcia z wykonanych realizacji oraz wiele innych ciekawych informacji.

  Data dodania: 22 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Izolacja pianką »

  Firma Doskonała Izolacja wykonuje izolacje wykonane z pianki poliuretanowej. Firma posiada doświadczenie w natrysku pianki poliuretanowej. Wykonuje ona izolacje poddaszy z pianki poliuretanowej na terenie całej Polski. Jeśli potrzebujesz izolacji pianką poliuretanową to sprawdź ofertę firmy Doskonała Izolacja.
  Pianka poliuretanowa to jeden z najbardziej skutecznych sposobów na izolację poddasza dlatego możesz być pewny że izolacja wykonana przez firmę Doskonała Izolacja będzie bardzo dobrym sposobem na ocieplenie Twojego domu

  Data dodania: 08 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • BitMat.pl – Specjalistyczne artykuły wygłuszające »

  Jeśli poszukujesz materiałów skutecznie izolujących hałas, to doskonale trafiłeś! W sklepie BitMat.pl oferujemy tylko i wyłącznie sprawdzone i profesjonalne materiały dźwiękochłonne przeznaczone do samochodów, maszyn oraz różnego rodzaju pomieszczeń. W ofercie sklepu odnajdziesz artykuły takie jak pianka poliuretanowa i pianka polietylenowa – doskonale nadające się do wyciszenia drzwi w samochodzie lub bagażnika, panele akustyczne i wiele innych. Maty akustyczne znajdujące się na internetowych półkach sklepowych w BitMat.pl to materiały najwyższej jakości. Tysiące zadowolonych klientów z całej Polski to nasz dowód na to, że w BitMat.pl stawiamy na rzetelne podejście do klienta i jakość sprzedawanych artykułów. Zapraszamy na zakupy!

  Data dodania: 17 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Varspol - Ocieplanie i izolacja budynków »

  Specjalizujemy się w ocieplaniu budynków oraz budowie basenów.
  Wykonujemy docieplenia domów pianką poliuretanową. Nasze długoletnie doświadczenie i profesjonalizm zapewnią Państwu gwarancję wykonanych prac w dziedzinie doskonałego ocieplenia domu, jak i jego budowy. Dla spełnienia państwa potrzeb zrealizujemy basen, który stanie się Państwa strefą komfortu i relaksu.

  Data dodania: 25 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Izolacje natryskowe »

  Nasza firma już od wielu lat zajmuje się ociepleniami budynków,poddaszy,hal,magazynów,chłodni,stropów,elewacji.Dzięki naszemu doświadczeniu w dziedzinie izolacji natryskowych pianką poliuratanową żadna inwestycja nie jest dla nas problemem.Z technologią natryskową jesteśmy związani odkąd pojawiła się na Polskim rynku usługowym.Z roku na rok coraz większe grono klientów indywidualnych oraz inwestorów wybiera tę metodę izolacji.Pianka poliuretanowa dzięki swym unikalnym właściwościom chemicznym oraz fizycznym gwarantuje najwyższą jakość jak i trwałość wykonanej izolacji.Pracujemy na materiałach zarówno polskich producentów jak i zagranicznych,którzy przodują w statystykach dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu.Oferujemy najlepsze ceny na rynku,które są adekwatne do jakości świadczonych usług.Wykonujemy pracę kompleksowo:od profesjonalnego doradztwa naszych specjalistów,którzy przechodzą liczne szkolenia w zakresie technologii natryskowych aż po odbiór inwestycji przez naszego klienta.Pianka PUR osiągneła najlepsze wyniki w dziedzinie izolacji-zapewnia najlepszą termoizolację,hydroizolację oraz wyciszenie poddasza.Hydrodynamiczny natrysk przy użyciu najlepszego sprzętu wysokociśnieniowego zapewnia nam dokładne wypełnienie wszystkich przestrzeni dzięki czemu niwelujemy straty ciepła w domu.Natrysk piany może być wykonany na każdą powierzchnię od drewna,betonu,blachy aż po płyty OSB.Warto zastosować taką izolację ponieważ będzie ona służyła nam aż do końca żywotności budynku.

  Data dodania: 29 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Eko-Bud ocieplenie poddasza pianką »

  Firma zajmująca się termoizolacją oraz hydroizolacją budynków mieszkalnych, przemysłowych i gospodarczych przy użyciu pianki poliuretanowej. W tym prze wszystkim wykonywaniem ociepleń poddaszy, stropów i fundamentów.

  Data dodania: 04 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pianka PUR, pianka poliuretanowa »

  Od 2009 roku zajmujemy się wykonywaniem termo i hydroizolacji pianką poliuretanową. Ocieplanie Pianką Pur to najefektywniejsza metoda izolacji, która zapewnia wyraźne zmniejszenie kosztów ogrzewania budynku. Pianka PUR ze względu na swoją konsystencje nie obciąża konstrukcji i ją usztywnia. Pianka poliuretanową nie zmienia swoich parametrów w czasie, zapobiega pojawianiu się grzybów i pleśni. Pianka PUR stanowi barierę dla powietrza i jest nienasiąkliwa, powoduje sprawniejsze funkcjonowanie systemów wentylacyjnych.nnNasza ekipa to sami doświadczeni pracownicy zajmujący się natryskami od wielu lat. Uczestniczymy w regularnych szkoleniach, dzięki którym oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Izolację pianką poliuretanową wykonujemy na terenie miast Jelenia Góra, Zgorzelec i okolic. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie i proponujemy optymalne rozwiązanie jak np. grubość warstwy izolacyjnej lub rodzaj materiału.

  Data dodania: 15 05 2017 · szczegóły wpisu »