Strony związane z hasłem: pianka pur - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'pianka pur':

 • Hala ocieplenie, izolacja »

  Purterm: pianka poliuretanowa. W ofercie izolacja dachu w budynkach, ocieplenie poddasza - termoizolacja i hydroizolacja pianką poliuretanową nanoszona jest przez natrysk. Pianka poliuretanowa stosowana jako termoizolacja, izolacja dachu, ocieplenie poddasza i budynków. Liczne realizacje - hangar, wiata, blaszak. Oferta na uszczelnienie dachów, izolacja natryskowa poddasza, cieplna ścian, przeciwskropleniowa i przeciwwodna. Kurnik i hala ocieplenie oraz izolacja przechowalni, obory, konstrukcje szkieletowe, chlewni, strychu i domu kanadyjskiego. Pianka pur w warszawie. Powłoki elastomerowe, natrysk zewnątrzny - renowacja powierzchni dachowych

  Data dodania: 31 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Piana pur »

  Firma Izomedia znana jest z profesjonalnej instalacji wysokiej jakości izolacji/ociepleń metodą natrysku pianki pur (poliuretanowej).
  Wykonujemy ocieplenia pianką poliuretanową budynków mieszkalnych: poddasza użytkowe, podłogi, domki kanadyjskie, stropy. Izolujemy również budynki inwentarskie/ gospodarcze/przemysłowe: kurniki, chlewnie, indyczarnie, przechowalnie warzyw i owoców, komór, chłodni, magazynów. Natryskujemy również hydroizolacyjne powłoki basenów, zbiorników wodnych, miejsc przygotowania żywności.Piana natryskowa jest również zdecydowanie najbardziej skuteczną metodą redukcji kosztów ogrzewania.
  Rezultatem stosowania pianki pur są wyniki w oszczędności paliwa/ogrzewania od 30 do 50% a zwierzęta mają większą tendencję do równego wzrostu/chowu.
  Piana poliuretanowa przeciwieństwie do niektórych innych opcji izolacji nie przyciąga gryzoni, owadów i bakterii, co czyni ją doskonałym wyborem dla budynków gospodarskich.
  Odwiedź naszą stronę internetową lub umów się z przedstawicielem naszej firmy, kom. 782-187-037

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pianka Poliuretanowa - QuadFoam 500 »

  Jesteśmy generalnym dystrybutorem pianki poliuretanowej QuadFoam 500 na teren Europy. Izolacje natryskowe pianką poliuretanową to nowoczesna technologia ocieplenia, hydroziolacji oraz izolacji akustycznej zapewniająca najwyższy komfort zamieszkania. Oferujemy izolacje termiczne, termomodernizacje, hydroizolacje fundamentów, izolacje dachów płaskich, docieplenie pod wylewki betonowe, ocieplenia poddaszy oraz ocieplenia zabezpieczające przed nadmiernymi stratami ciepła. W swoim asortymencie posiadamy pianki zamknięto-komórkowe oraz otwarto-komórkowe. Firma Quadrant posiada 40 letnie doświadczenie na rynku materiałów izolacyjnych dzięki czemu mamy pewność że świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Quadfoam.

  Data dodania: 15 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pianka PUR, pianka poliuretanowa »

  Od 2009 roku zajmujemy się wykonywaniem termo i hydroizolacji pianką poliuretanową. Ocieplanie Pianką Pur to najefektywniejsza metoda izolacji, która zapewnia wyraźne zmniejszenie kosztów ogrzewania budynku. Pianka PUR ze względu na swoją konsystencje nie obciąża konstrukcji i ją usztywnia. Pianka poliuretanową nie zmienia swoich parametrów w czasie, zapobiega pojawianiu się grzybów i pleśni. Pianka PUR stanowi barierę dla powietrza i jest nienasiąkliwa, powoduje sprawniejsze funkcjonowanie systemów wentylacyjnych.nnNasza ekipa to sami doświadczeni pracownicy zajmujący się natryskami od wielu lat. Uczestniczymy w regularnych szkoleniach, dzięki którym oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Izolację pianką poliuretanową wykonujemy na terenie miast Jelenia Góra, Zgorzelec i okolic. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie i proponujemy optymalne rozwiązanie jak np. grubość warstwy izolacyjnej lub rodzaj materiału.

  Data dodania: 13 02 2017 · szczegóły wpisu »