Strony związane z hasłem: piccolux - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'piccolux':

 • Piccolux - Fabryka daszków - zadaszenia z poliwęglanu »

  Piccolux - Fabryka Daszków - Polski producent systemowych zadaszeń z poliwęglanu. Daszki tarasowe, samochodowe, balkonowe, wejściowe. Zadaszenia przemysłowe. Zadaszenie tarasu – uniezależnienie od pogody. Aby uniezależnić się od warunków pogodowych, które zwłaszcza w ostatnich latach zaskakują nas coraz bardziej i potrafią zmienić się z minuty na minutę, warto pomyśleć o rozwiązaniu, jakim jest zadaszenie tarasu. Dzięki niemu, nawet przy palącym słońcu czy padającym deszczu będziemy w stanie spędzać czas na tarasie, jeśli tylko pozwoli nam na to temperatura. Zadaszenie tarasu ochroni nas przed szkodliwymi promieniami słonecznymi, dając wytchnienie w szczególnie gorący dzień. Warto też pamiętać, że na zadaszonym tarasie idealnie suszy się zioła, którymi coraz częściej w naszej kuchni zastępujemy tradycyjną sól i pieprz. Konstrukcja zadaszenia tarasu dobrze nadaje się także, jako podpórka dla roślin pnących, które pozwolą stworzyć nam w tym miejscu zielony zakątek nawet w samym sercu miasta.

  Data dodania: 29 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Plexi - Poliwęglan - tworzywa sztuczne NRO »

  Płyty poliestrowe NRO. Poliwęglan komorowy NRO. Poliwęglan lity NRO. Pleksi - Plexi. Sprzedaż hurtowa. MT Plastics – Sochaczew.

  Płyty poliwęglanowe komorowe NRO .
  Płyty komorowe NRO w ofercie firmy Piccolux to jedyne płyty na rynku z zabezpieczeniem przed UV w standardzie po obu stronach, dzięki czemu wyeliminowane jest ryzyko złego montażu niewłaściwą stroną ku słońcu. Poliwęglan komorowy produkowany jest metodą koekstruzji (współwytłaczania) z żywicy poliwęglanowej.

  Płyty poliwęglanowe komorowe NRO posiadają Aprobaty Techniczne ITB oraz certyfikat na odporność ogniową.

  Data dodania: 29 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Klapy Dymowe - zadaszenia przemysłowe »

  Klapy dymowe. Świetliki dachowe. Klapy wentylacyjne. Wyłazy dachowe. Polski producent. Autoryzowany montaż. MT Plastics – Sochaczew. - Klapy dymowe przeznaczone są przede wszystkim do odprowadzania dymu i gorących gazów powstających w trakcie pożaru. W przypadku zaistnienia pożaru, aż 85% wypadków śmiertelnych spowodowanych jest przez zaczadzenie. Zastosowanie klap dymowych pozwala się przed tym uchronić. Otwarcie klap dymowych następuje automatycznie. Trujące gazy wydzielające się podczas pożaru uchodzą do atmosfery. Usunięcie duszącego i ograniczającego widoczność dymu umożliwia ucieczkę osób z terenu zagrożenia, a równocześnie ułatwia straży pożarnej skuteczniejsze przeprowadzenie akcji gaśniczej.

  Data dodania: 29 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Super Daszki - daszki z poliwęglanu »

  Zadaszenia tarasów – daszki tarasowe. Daszki balkonowe. Wiaty samochodowe – daszki samochodowe. Polski producent. MT Plastics – Sochaczew. Daszki tarasowe Piccolux zapewniają ochronę przed deszczem, śniegiem, wiatrem oraz nadmiernym nasłonecznieniem. Jednocześnie właściwie dobrane są oryginalnym dopełnieniem całości budynku. Daszki tarasowe firmy Piccolux to zestaw odpowiednio dobranych profili aluminiowych składających się na pod-konstrukcję. Profile wytłoczone zostają z najwyższej jakości stopów, co wpływa na ich dobrą jakość. Elementy konstrukcji lakierowane są proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. Części składowe spawane z wykorzystaniem nowoczesnych metod gwarantujących trwałość połączonych modułów.

  Data dodania: 29 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Daszki tarasowe - Zadaszenia z poliwęglanu »

  Zadaszenia tarasów – daszki tarasowe. Daszki balkonowe. Wiaty samochodowe – daszki samochodowe. Polski producent. MT Plastics – Sochaczew. Daszki tarasowe.nnWiele osób w naszym kraju posiada specjalne ogórki działkowe, zabudowane altanki czy też ogrody, w których spędza czas. Wypoczywa poza miastem czy też z dala od czterech ścian i tam przebywa. Spędza w ten sposób czas ze swoimi bliskimi, znajomymi czy też innymi podobnymi osobami. Czuje się tam dobrze i chce, aby takie miejsce zachowało się jak najdłużej. Musi, więc o nie dbać najlepiej jak tylko to możliwe, modernizować je i tworzyć nowe konstrukcje. To jest praktycznie niezbędne, bo nic nie przetrwa na lata i nic nie jest niezniszczalne. A jeżeli ktoś chce się czuć w takim miejscu dobrze to musi ono być ładne. Zaś to jest możliwe jedynie poprzez zastosowanie konkretnych materiałów o wysokiej, jakości. Gdzie w pierwszej kolejności zastosowanie będą miały daszki tarasowe. Są one najczęściej wykorzystywane przy domach jednorodzinnych, altanach czy też nawet budynkach firmowych. Wszędzie tam gdzie do budynku z jakieś jego strony przylega taras i musi on zostać zadaszony, aby wyglądał ładnie i przede wszystkim, aby mógł być wykorzystywany przez wszystkie osoby znajdujące się na nim niezależenie od pory roku.

  Data dodania: 29 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zadaszenia tarasów - zadaszenia z poliwęglanu »

  Zadaszenia tarasów – daszki tarasowe. Pergola ogrodowa. Konstrukcja aluminium. Przykrycie poliwęglan.Polski producent. MT Plastics – Sochaczew. - Ciekawe wykończenie domu.
  Zadaszenia tarasów – zadaszenia z poliwęglanu.

  Posiadanie własnego domu jednorodzinnego to od dawna marzenie wielu osób. Niektórym się spełnia, niektórym nie. W większości jednak przypadków dochodzi do tej pierwszej sytuacji w związku, z czym ludzie zyskują nieruchomość, z której potem korzystają. Jednocześnie dbają o nią oraz robią wszystko, aby stale ją upiększać. Większość z nich posiada, więc dodatkowe atrybuty, elementy w postaci tarasów, specjalnych balkonów czy też innych podobnych miejsc. Gdzie im ich więcej tym oczywiście zdecydowanie lepiej. Muszą one jednak być prawidłowo wykonane oraz dopasowane kolorystycznie. Bo tylko wtedy dają najlepszy efekt z wszystkich możliwych.

  A zatem te wspomniane wcześniej domy jednorodzinne, aby wyglądały ładnie muszą posiadać zadaszenia tarasów. Takie, które pozwolą na skuteczne przebywanie na tarasie zarówno w zimie jak i w lato a także podczas deszczu czy też nawet gorszych warunków atmosferycznych. Poza tym takie domy muszą również mieć odpowiednie konstrukcje wszystkich przybudówek czy też szopek. Najlepiej, jeżeli użyta zostanie konstrukcja aluminiowa, która jest jednocześnie bardzo lekka a z drugiej strony daje wystarczającą wytrzymałość w przypadku dość trudnych warunków atmosferycznych.

  Data dodania: 17 05 2017 · szczegóły wpisu »