Strony związane z hasłem: piec konwekcyjno parowy - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'piec konwekcyjno parowy':

 • Urządzenia gastronomiczne, maszyny pralnicze »

  Oferujemy profesjonalne doradztwo przy zakupie urządzeń gastronomicznych oraz maszyn pralniczych. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W ofercie posiadamy kilka tysięcy urządzeń w atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 29 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep - sprzęt gastronomiczny Stalgast Hendi RM Gastro Soda Pluss »

  Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem wszelkiego rodzaju zakładów gastronomicznych - począwszy od małych barów po duże restauracje, domy weselne i stołówki. Duża wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwoliły nam na wypracowanie w pełni profesjonalnego systemu sprzedaży produktów i świadczenia usług.Przygotowujemy także projekty technologiczne zakładów gastronomicznych, organizujemy szkolenia produktowe i pokazy funkcjonalności sprzętu gastronomicznego.Jesteśmy autoryzowanym dealerem takich marek produktów jak: Stalgast, Hendi, RM Gastro, Soda Pluss, EGaz i wielu innych.Serdecznie zapraszamy do współpracy!www.gastrro.pl

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • RAPTOR Olsztyn szafy chłodnicze »

  Raptor to sklep internetowy, jaki specjalizuje się w sprzedaży detalicznej fachowego sprzętu gastronomicznego. Oferujemy między innymi: zmywarkę do naczyń, kostkarkę do lodu, krajalnicę, mikser, kloc masarski, frytkownicę, piece, piekarniki czy urządzenia chłodnicze. Zamówienia na sprzęt przyjmujemy drogą elektroniczną. Od początku istnienia najistotniejsze jest dla nas zadowolenie i satysfakcja każdego klienta nawiązującego z nami współpracę, zatem stale poszerzamy nasz asortyment oraz zapewniamy szybką realizację każdego zamówienia. Zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Więcej na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 04 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zestawy sztućców »

  Funkcjonujemy w gastronomii od prawie 10 lat. Posiadamy wprawę w kompletnym oprzyrządowaniu lokalów gastronomicznych, moteli, barów i wszystkich gastro miejsc. Chętnie doradzimy jak idealnie oprzyrządować kuchnię w konieczny sprzęt gastornomiczny oraz urokliwe zastawy stołowe czy też zestawy sztućców. Polecamy znakomite wzornictwo natchnione naturą marki Pordamsa. Nietuzinkowa porcelana o naturalistycznych kształtach. Porcelana ta zda egzamin nie tylko w gastronomii, ale także w domowej kuchni. Piękną porcelanę do gastrnomii ofertują też marki Zieher i Rak. Zapraszamy do obejrzenia tej idealnej porcelany w naszym sklepie gastronomicznym.Sprzęt gastronomiczny do lokalu gastronomicznego to zwłaszcza piece konwekcyjno-parowe.

  Data dodania: 25 08 2014 · szczegóły wpisu »