Strony związane z hasłem: pielęgniarka - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'pielęgniarka':

 • Europejskie Centrum Kształcenia Podyplomowego »

  Kursy, szkolenia i specjalizacje dla pielęgniarek i położnych. Tutaj uzyskasz wszelkie informacje na temat szkoleń i zapiszesz się na wybrany kurs. Europejskie Centrum Kształcenia Podyplomowego specjalizuje się w organizacji szkoleń dla pielęgniarek i położnych w zakresie specjalizacji, kursów kwalifikacyjnych, specjalistycznych, dokształcających, doskonalących. Kształcenie prowadzimy w oparciu o programy zatwierdzone przez Dyrektora Centrum Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych w Warszawie oraz wpis do rejestru podmiotów prowadzących kształcenie podyplomowe pielęgniarek i położnych. Szkolenia realizujemy rzetelnie i profesjonalnie, zatrudniamy doświadczoną i wyspecjalizowaną kadrę dydaktyczną, w większości wykładowców Akademii Medycznej we Wrocławiu. W trakcie naszych szkoleń uczymy jak wdrażać zasady Evidence Based Nursing Practice-EBNP czyli opieki pielęgniarskiej opartej na faktach. EBNP promuje rozwiązywanie dylematów klinicznych i pielęgnacyjnych w oparciu o najnowsze doniesienia. Rozwijamy i podkreślamy znaczenie niezależnego myślenia, dociekliwości i zadawania pytań w trakcie procesu kształcenia. Absolwenci naszych szkoleń otrzymują po ich ukończeniu stosowne, zgodne z przepisami prawa, certyfikaty i zaświadczenia. Dążymy do nieustannego poszerzania oraz doskonalenia naszej oferty szkoleń. Zajęcia odbywają się w komfortowych warunkach z wykorzystaniem najnowocześniejszych środków dydaktycznych. Na zlecenie organizujemy szkolenia w miejscu pracy.

  Data dodania: 04 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Medycyny Rodzinnej MEDEOR »

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDEOR" rozpoczął swoją działalność 1 lipca 1999 roku, jako jeden z pierwszych w powiecie leszczyńskim NZOZ mający kontrakt z ówczesną Kasą Chorych. Na przestrzeni lat stopniowo rozwijaliśmy swoją działalność, poszerzając zakres usług o gabinety specjalistyczne, unowocześniając zaplecze diagnostyczne. Dzięki świadczonym przez nas usługom medycznym na najwyższym poziomie, systematycznie zdobywamy zaufanie i poszerzamy grono naszych pacjentów.
  Oferujemy usługi medyczne z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, pielęgniarskiej opieki środowiskowej i medycyny pracy.
  Nasza baza diagnostyczna pozwala na wykonywanie badań laboratoryjnych, diagnostycznych w zakresie podstawowym (USG, EKG itp.) oraz specjalistycznym (spirometria, testy skórne, kolposkopia, USG doppler, itp.).

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • LIB-MED Rehabilitacja »

  Zakład rehabilitacji Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "LIB-MED" Barbara Liberek w Pińczowie. Placówka mieści się w centrum miejscowości Michałów. Oferuje wszystkie zabiegi z zakresu rehabilitacji ambulatoryjnej i domowej. Jako jedyni w okolicy realizujemy zabiegi impulsowego pola elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości oraz krioterapii. Posiadamy kontrakt z NFZ. Jakość świadczonych przez Zakład usług potwierdzona jest certyfikatem zgodności z normą ISO 9001:2008.
  NZOZ "LIB-MED" świadczy również usługi w zakresie opieki pielęgniarskiej, położniczej, pielęgniarskiej opieki długoterminowej domowej, rehabilitacji, świadczeń pielęgnacyjnych i opiekuńczych. Personel Zakładu posiada wykształcenie co najmniej wyższe w danej dziedzinie. Na wyposażeniu Zakładu znajduje się nowoczesny sprzęt.
  Zakład oferuje również zabiegi odnowy biologicznej oraz ćwiczenia fitness prowadzone przez rehabilitantki.
  Placówka rehabilitacyjna jest w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, pomieszczenia są przestronne, klimatyzowane i monitorowane. W budynku znajdują się sale zabiegowe, gabinet masażu oraz sale do ćwiczeń. Prowadzimy terapie z wykorzystaniem metod PNF oraz McKenzie.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Koszulki i gadżety z nadrukiem dla firm i instytucji »


  Oferujemy koszulki z nadrukiem na dzień górnika, pielęgniarki, budowlańca, kolejarza, kominiarza,
  lekarza, nauczyciela, pielęgniarek, straży i wielu innych.
  Na zloty i inne imprezy okolicznościowe.
  Zaprojektujemy dla Państwa indywidualny wzór nadruku lub mogą Państwo wybrać z gotowych szablonów.
  Gadzęty reklamowe również bardzo dobrze sprawdzają się na tego typu okazje.
  Naszym cele jest utrzymanie wysokiej jakości i terminowości przy niskich cenach.
  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 09 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis z ofertami pracy w branży medycznej i służbie dzrowia »

  Serwis pracy dedykowany branży medycznej i służbie zdrowia. Na naszym portalu pracę znajdą lekarze, pielęgniarki, opiekunki, farmaceuci, pracownicy administracyjni, technicy rtg, salowe, pracownicy szpitali, przychodni, klinik i innych instytucji i firm związanych z branżą medyczna i służbą zdrowia. Portal jest podzielony na oferty typu szukam pracy oraz dam pracę. Oferty pracy dla lekarzy i pielęgniarek dotyczą różnych krajów, zarówno Polski jak Europy oraz całego świata. Oferty pracy za granicą. Praca w Niemczech dla lekarzy, praca lekarz Kuwejt oraz inne kraje Afrykańskie i Arabskie.

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi pielęgniarskie »

  Zakres usług pielęgniarskich: Doraźna opieka nad chorymi Opieka nad dziećmi i dorosłymi Bańki Kroplówki na zlecenie lekarza Zastrzyki domięśniowe i dożyne na zlecenie lekarskie Wymiana opatrunków, pielęgnacja ran, owrzodzeń podudzi, odleżyn Pomiar ciśnienia tętniczego krwi Wykonywanie badań EKG i spirometrii do późniejszej interprtacji przez lekarza Pomiar poziomu cukru glukometrem, poziomu cholesterolu całkowitego i triglicerydów testem paskowym Pobieranie badań laboratoryjnych w miejscu wezwania - z dowozem pobranego materiału do laboratorium analitycznego

  Data dodania: 03 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • WizytaDomowa.pl - ogólnopolska baza lekarzy wizyt domowych »

  WizytaDomowa.pl - największa ogólnopolska wyszukiwarka lekarzy świadczących usługi wizyt domowych. Wizyty domowe lekarzy specjalistów, pediatrów, internistów, pielęgniarek, rehabilitantów i fizjoterapeutów. WizytaDomowa.pl to baza kontaktów do lekarzy domowych na terenie całego kraju. WizytaDomowa.pl pozwala znaleźć lekarza, sprawdzić godziny realizacji wizyt domowych lub odnaleźć lekarza, który w danym dniu przyjmuje w gabinecie lub przychodni. WizytaDomowa.pl to pierwsza wyszukiwarka wizyt domowych w Polsce. Wizyty domowe warszawa, wizyty domowe Kraków, wizyty domowe Poznań, wizyty domowe Wrocław.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pielęgniarka Jadwiga Urban - pomoc w Krakowie »

  Zachęcamy do skorzystania z pomocy medycznej świadczonej przez pracującą od wielu lat w zawodzie pielęgniarkę. Pomoc w domu jest dla wielu pacjentów i opiekujących się nimi członków rodzin koniecznością. Pielęgniarka Jadwiga Urban pracująca na terenie Krakowa zapewnia skuteczne wsparcie medyczne. Podczas wizyty domowej pacjenci mogą liczyć na profesjonalne wykonanie zastrzyków, podłączenie kroplówki, postawienie baniek medycznych oraz na fachowe wykonanie wielu innych zabiegów medycznych.

  Data dodania: 02 10 2017 · szczegóły wpisu »